8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń59
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-49
8 ppt ?

co byście powiedzieli na pomysł likwidacji mszy z TVP polonia? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

co byście powiedzieli na pomysł likwidacji mszy z TVP polonia?

Napisał(a): ~poseł -

Myślę o karierze w Sejmie, wprowadzeniu mszy w telewizji wyłącznie z Watykanu na Trwam i TVP 1 natomiast na TVP polonia nie było by żadnej mszy. Dużo ludzi starszych jest zainteresowanych mszą z Watykanu a zwykłą msze mamy w Polskim radiu jedynce i w radiu Maryja. Co sądzicie o tym pomyśle? Kolejną rzecz na którą należy zrobić to zlikwidować program, Ziarno oraz program My, wy oni. Mamy w Telewizji 3 msze - czy to nie jest przesada? Moim zdaniem w TVP polonia nie powinno być żadnej mszy a w TVP 1 oraz TV trwam powinni nadawać z Watykanu. Zamiast nadawać odświętnie powinno się nadawać z Watykanu co niedzielę. Jest dużo rzeczy do zrobienia z telewizją, radiem i innymi rzeczami aby przywrócić Polskie państwo do normalności. PiS jeśli zmieni programy to raczej na gorsze a co sądzicie o moich pomysłach?
INTERIA.PL

Re: co byście powiedzieli na pomysł likwidacji mszy z TVP polonia?

Napisał(a): krrystof -

To ja ci powiem tak, jak Ty chcesz aby zwykłą mszę słuchać w radiu, zamiast oglądać w telewizji, to można też mecze piłki ręcznej i siatkówki i nożnej tez przerzucić z telewizji do radia, ciekawe co na to społeczeństwo;) chłopie byś musiał się pakować i wypieprzać gdzie pieprz rośnie, bo jakby cię kibole dopadli, to by ci nogi z dupy powyrywali;) Każdy ma coś swojego, więc lepiej łapy trzymać z daleka, a nie wiem po co ktoś ma z Watykanu oglądać mszę jak mieszka w Polsce, jak nie może pójść do kościoła na mszę, to może przecież uczestniczyć patrząc w telewizji.

Napisał(a): ~poseł -

krrystof To ja ci powiem tak, jak Ty chcesz aby zwykłą mszę słuchać w radiu, zamiast oglądać w telewizji, to można też mecze piłki ręcznej i siatkówki i nożnej tez przerzucić z telewizji do radia, ciekawe co na to społeczeństwo;) chłopie byś musiał się pakować i wypieprzać gdzie pieprz rośnie, bo jakby cię kibole dopadli, to by ci nogi z dupy powyrywali;) Każdy ma coś swojego, więc lepiej łapy trzymać z daleka, a nie wiem po co ktoś ma z Watykanu oglądać mszę jak mieszka w Polsce, jak nie może pójść do kościoła na mszę, to może przecież uczestniczyć patrząc w telewizji.
Msza z z radia jedt tak samo ważna jak oglądana w telewizji. Ja słucham czasami nawet z telefonu. Obrazy kościoła nie są potrzebne ale do uczestnictwa we mszy wystarczy radio a nawet dobry telefon z radiem, akurat porównujesz do meczu tyle że mecz trzeba widzieć a msza wysłuchana z radia , telefonu lub telewizora jest tak damo ważna. Rozumiesz - nie musimy widzieć kościoła w telewizji by uczestniczyć we mszy. Msza św może być słuchana również z radia i puszczana w radiu taniej kosztuje państwo. Może od razu na każdym kanale telewizyjnym puszczać msze? Jak jest większe święto to pokazują msze z papieżem Franciszkiem, a ludzie starsi są zainteresowani oglądaniem mszy z udziałem papieża.
To przecież jak jest msza z Watykanu to jest przetłumaczona.

Napisał(a): KingHenryHappy -

Skoro TV POLONIA to proponuję transmije z meczetu

x 5 razy dziennie

i spotkania modlitewne Żydów w soboty

i wszelkie inne uroczystości religijne wszystkich wyznań aż

ZABRAKNIE RAMÓWKI W TELEWIZJI !!!

Napisał(a): ~oto słowo -

krrystof Mój ojciec ogląda mszę na Polonii, na telewizje Trwam nie patrzy bo nie ma. Ciekawe jakbyś zlikwidował msze na Polonii to na co by wtedy patrzył, chyba na twoją śmierdzącą dupę;)
widzisz teraz zdanie katolika i jego kulturę , zaraz oskarżą cię o obraze wartości i napad na kościół , najchętniej by się wspólnie złożyli na mały publiczny stosik da ciebie gdzie by cie zywcem opiekali całąnoc w męczarniach
« Wróć do tematów
Do góry strony: co byście powiedzieli na pomysł likwidacji mszy z TVP polonia?