14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +21
14 ppt ?

co byście powiedzieli na pomysł żeby usunąć seriale i dziecięce programy z TVP1 i TVP2? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

co byście powiedzieli na pomysł żeby usunąć seriale i dziecięce programy z TVP1 i TVP2?

Napisał(a): ~bluetooth -

Myślę o karierze w sejmie i zamierzam zmienić tv na lepszą, jednym ze sposobów będzie zmiana w kanałach pomysł będzie polegał na tym aby TVP1 I TVP2 nadawały wyłącznie same najważniejsze wydarzenia tj, msza św, skoki narciarskie, biegi narciarskie, wiadomości o 12 i panorama o 18 agrobisnes o 12:10, sylwester z dwójką. Oraz wyjątkowo ważne wydarzenia. Pomysł by polegał na tym aby były 3 kanały tv TVP1, TVP2 i tv trwam. Co byście powiedzieli na 3 dostępne kanały w tv naziemnej w domach i szpitalach, oczywiście by była mozliwość tv satelitarnej.
Jakby zlikwidować pozostałe kanały tvp a Sylwester z dwójką nadawać na jedynce polskiego http://radia.co/ wy na to?
INTERIA.PL

Re: co byście powiedzieli na pomysł żeby usunąć seriale i dziecięce programy z TVP1 i TVP2?

Napisał(a): ~gosc -

Ty myślisz o karierze w sejmie ja natomiast myślę o jednym jak by taki człowiek jak ty tam był to lepiej ten telewizor za okno bo po co on chyba nie masz dzieci i takie farmazony piszesz fan piłki nożnej może i modlitwa w tv a co z dziecmi zastanowiłeś się choc chwile chyba nie masz głowy wcale jak rodzina ma dzieci to dom na kawałki rozbiorą jak rodzice mają inna robotę a one są w domu co myślisz że piłka nożną będą oglądac jak by się ojca i matki nie bali to zaraz by powiedzieli nasi rodzice to im odbija mamy oglądac to gdzie bajki czy piosenki dzieci nie ma nic chyba nie wiesz co piszesz może inaczej jak wie twój sąsiad za miedzy że to ty uważaj jak poczyta twój wpis to da ci zaraz będziesz miał dzień w dzień od niego ze takie coś chcą zrobic a on dostaje od swej zony i dzieci i koło się zamyka pomyśl o tym jak myślenie cię nie boli taka tv dobra jest dla ludzi starszych ale i to nie do końca bo każdy ma znaleśc w niej coś dla siebie a inaczej ty wolisz co futbol ja go nie znoszę wolisz msze w tv ja wole modlitwę w kościele a w tv obejrzec film co mi się podoba rodzina chce dzieci zając na chwile jak ma coś pilnego i woli coś dla dzieci w tv jak widzisz ile ludzi tyle kłopotów i musi byc telewizja dla każdego a nie dla fana futboli fana księdza fana 1 określonej grupy społecznej to tak nie działa tv dla każdego wtedy są dochody i zyski i duch potwierdza bo jak jedna grupa będzie zadowolona z tv to klapa na całej linii ......................on/ona/ono aby cala tv miała dobre zyski to każdy kanał musi nadawac coś innego czyli dla każdego coś miłego duchy potwierdzają to.

Re: co byście powiedzieli na pomysł żeby usunąć seriale i dziecięce programy z TVP1 i TVP2?

Napisał(a): ~bluetooth -

~gosc Ty myślisz o karierze w sejmie ja natomiast myślę o jednym jak by taki człowiek jak ty tam był to lepiej ten telewizor za okno bo po co on chyba nie masz dzieci i takie farmazony piszesz fan piłki nożnej może i modlitwa w tv a co z dziecmi zastanowiłeś się choc chwile chyba nie masz głowy wcale jak rodzina ma dzieci to dom na kawałki rozbiorą jak rodzice mają inna robotę a one są w domu co myślisz że piłka nożną będą oglądac jak by się ojca i matki nie bali to zaraz by powiedzieli nasi rodzice to im odbija mamy oglądac to gdzie bajki czy piosenki dzieci nie ma nic chyba nie wiesz co piszesz może inaczej jak wie twój sąsiad za miedzy że to ty uważaj jak poczyta twój wpis to da ci zaraz będziesz miał dzień w dzień od niego ze takie coś chcą zrobic a on dostaje od swej zony i dzieci i koło się zamyka pomyśl o tym jak myślenie cię nie boli taka tv dobra jest dla ludzi starszych ale i to nie do końca bo każdy ma znaleśc w niej coś dla siebie a inaczej ty wolisz co futbol ja go nie znoszę wolisz msze w tv ja wole modlitwę w kościele a w tv obejrzec film co mi się podoba rodzina chce dzieci zając na chwile jak ma coś pilnego i woli coś dla dzieci w tv jak widzisz ile ludzi tyle kłopotów i musi byc telewizja dla każdego a nie dla fana futboli fana księdza fana 1 określonej grupy społecznej to tak nie działa tv dla każdego wtedy są dochody i zyski i duch potwierdza bo jak jedna grupa będzie zadowolona z tv to klapa na całej linii ......................on/ona/ono aby cala tv miała dobre zyski to każdy kanał musi nadawac coś innego czyli dla każdego coś miłego duchy potwierdzają to.

Dzieci mają internet, telefony, będą oglądać bajki w internecie, ale dobrze jedną bajkę wprowadzę do TVP2 ale jedną żeby chore dzieci w szpitalu miały co oglądać. Ale ogólnie niepotrzebna jest większa ilość kanałów w naziemnej tv niż 3. Które wymieniałem. Dzieci mają telefony, internet i to im powinno wyatarczyć myślałem też o 3 darmowy kanałach dostrpnych w internecie - polsat polsat 2 i tvn.
« Wróć do tematów
Do góry strony: co byście powiedzieli na pomysł żeby usunąć seriale i dziecięce programy z TVP1 i TVP2?