4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +-23
4 ppt ?

co byście powiedzieli na pomysł zmiany programu w TVP (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

co byście powiedzieli na pomysł zmiany programu w TVP

Napisał(a): ~poseł -

Gdyby zmienić program telewizyjny w ten sposób żeby w TVP 1 była nadawana msza św z Watykanu zamiast zwykłej mszy, i żeby msza św była tylko na 2 kanałach nadawana z Watykanu na TVP 1 i TV Trwam zamiast mszy z Łagiewnik i Częstochowy która jest w tv Trwam, a na Polonii by nie było żadnej mszy aby nie marnować zbędnie miejsca na multipleksach. Poza tym nie potrzebujemy mszy w telewizji ponieważ jest w polskim radiu i radiu Maryja oraz w innych stacjach radiowych. Kolejną rewolucją była by całkowita likwidacja programu Ziarno, my wy oni a natomiast program Nela mała reporterka by był na programie TVP abc. Kolejny pomysł to jakby wprowadzić do telewizji ( TVP regionalna) modlitwy dla wyznawców innych religii tj judaizm, buddyzm itp. Niestety nawet jak będę w Sejmie i byłbym główną partia rządzącą to miał bym niewielki wpływ na programy TV. Kanały TVP polonia oraz TVP abc oraz polsat 2 było by można ściągać za pomocą smartfonów i tabletów a w telewizji by był inny ciekawszy kanał TVP parlament możliwy do oglądania dla każdego. Wprowadził bym na TVP więcej programów o nowinkach technicznych.
INTERIA.PL

Re: co byście powiedzieli na pomysł zmiany programu w TVP

Napisał(a): ~poseł -

Viper1964 Niedlugo w TVP beda tylko wiadomosci o PiS dyskutanci tylko z PiS co 2 godziny transmisja z mszy tu i tam a skaczy sie to tak ze kasy z reklam niebedzie bo TVP nikt normalny ogladal niebedzie i beda to media narodowe PiS cala geba.
I właśnie dlatego pisałem że w telewizji powinna być tylko jedna msza nadawana z Watykanu i żeby była na TVP 1 i TV Trwam. Zamiast kilku mszy tak jak teraz jest. Poza tym powinno się zlikwidować program Ziarno i program my wy oni. Masz rację mamy najgorszy rząd jaki tylko może być, któremu zależy na państwie kościelnym, na to aby służby kontrolowali internautów. Nigdy nie mieliśmy tak źle jak mamy za PiS-u ale i Platforma też dobrze nie rządziła. Ja też chcę normalnego państwa. Nawet jakby w telewizji nie było żadnej mszy to każdy mógł by słuchać z radia. Zgadza się masz rację, z dużą ilością wiadomości to już jest z mszami podobnie, niewiele brakuje aby były co 2 godziny, albo zrobić lepiej usunąć trwam z multipleksu a msza by była na jedynce z Watykanu, a na TVP polonia by nie było żadnej mszy a do tego polonia by była dostępna wyłącznie dla urządzen mobilnych. Masz rację Pis zmieni telewizję ale na gorsze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: co byście powiedzieli na pomysł zmiany programu w TVP