Reklama

379
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-4
379 ppt ?

Co daje II grupa inwalidzka (stopień umiarkowany) (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co daje II grupa inwalidzka (stopień umiarkowany)

Napisał(a): -

Witam,
Mam 23 lata. Właśnie jestem na etapie poszukiwania pracy. Mam umiarkowany stopień inwalidztwa (dawniej tzw grupa II). Stopień mojej niepełnosprawności nie przeszkadza mi w "normalnym" funkcjonowaniu i pozwala na bezproblemowe wykonywanie wszystkich prac biurowych a także lekkiej pracy fizycznej. Nie jest to niepełnosprawność widoczna - więc z powodzeniem mogę ubiegać się o "każdą" pracę. Potrzebuję jednak pewnych informacji. W większości przypadków kiedy składam swoje dokumenty (a są to malutkie firmy , sklepiki itp. - potencjalny pracodawca pyta mnie co da mu to, iż zatrudnia osobę niepełnosprawną (Jakie będzie miał z tego tytułu korzyści). Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie może ktoś z Was mógłby mi udzielić informacji w tym temacie.
Proszę o informacje
Pozdrawiam Renia
INTERIA.PL

Re: Co daje II grupa inwalidzka (stopień umiarkowany)

kachnap1 Witam,
Mam 23 lata. Właśnie jestem na etapie poszukiwania pracy. Mam umiarkowany stopień inwalidztwa (dawniej tzw grupa II). Stopień mojej niepełnosprawności nie przeszkadza mi w "normalnym" funkcjonowaniu i pozwala na bezproblemowe wykonywanie wszystkich prac biurowych a także lekkiej pracy fizycznej. Nie jest to niepełnosprawność widoczna - więc z powodzeniem mogę ubiegać się o "każdą" pracę. Potrzebuję jednak pewnych informacji. W większości przypadków kiedy składam swoje dokumenty (a są to malutkie firmy , sklepiki itp. - potencjalny pracodawca pyta mnie co da mu to, iż zatrudnia osobę niepełnosprawną (Jakie będzie miał z tego tytułu korzyści). Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie może ktoś z Was mógłby mi udzielić informacji w tym temacie.
napisz do mnie na gg. gdzies. postaram sie odnazc dla Ciebie te informacje. dzies mam.pozdrawiam. Joanna. moje gg9489880. zapraszam rowniez na forum mojej grupy. Link
Proszę o informacje
Pozdrawiam Renia

kachnap1 Witam,
Mam 23 lata. Właśnie jestem na etapie poszukiwania pracy. Mam umiarkowany stopień inwalidztwa (dawniej tzw grupa II). Stopień mojej niepełnosprawności nie przeszkadza mi w "normalnym" funkcjonowaniu i pozwala na bezproblemowe wykonywanie wszystkich prac biurowych a także lekkiej pracy fizycznej. Nie jest to niepełnosprawność widoczna - więc z powodzeniem mogę ubiegać się o "każdą" pracę. Potrzebuję jednak pewnych informacji. W większości przypadków kiedy składam swoje dokumenty (a są to malutkie firmy , sklepiki itp. - potencjalny pracodawca pyta mnie co da mu to, iż zatrudnia osobę niepełnosprawną (Jakie będzie miał z tego tytułu korzyści). Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie może ktoś z Was mógłby mi udzielić informacji w tym temacie. Proszę o informacje
Pozdrawiam Renia
[/cytat]

napisz do mnie na gg. gdzies. postaram sie odnazc dla Ciebie te informacje. dzies mam.pozdrawiam. Joanna. moje (...) zapraszam rowniez na forum mojej grupy. (...)

II gr. inwalidzka daje znizkę w oplatach na ZUS, a dodatkowo z funduszu dla niepełnosprawnych można co mieiąc dostać kasę na dopłatę do stanowiska pracy, wielu pracodawców, którzy się znają na tych kruczkach chce zatrudniać tylko ludzi z gr. inwalidzka. pozdrawiam

Napisał(a): d39 -

Jezeli zatrudni cie zwykly zaklad szef dostanie dotacje 1116zl,jesli zaklad pracy chronionej to 1500zl ma dotacji z pfron,ja tez mam umiarkowany,firmia mi placi 1070 wiec robote ma zadarmo zrobiona a jeszcze zyskuje kase prawie 400,mozesz pracowac prawie wszedzie tam gdzie stanowisko jest adekwatne do twego zdrowia,pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • druga grupa inwalidzka
  • 2 grupa inwalidzka
  • druga grupa niepenosprawnoci
  • grupa umiarkowana
  • ii grupa inwalidzka a praca
  • czy z grup inwalidzk mona pracowa
  • grupa inwalidzka umiarkowana
  • ii grupa inwalidzka
  • ii grupa inwalidzka przywileje
  • co daje 2 grupa inwalidzka
Do góry strony: Co daje II grupa inwalidzka (stopień umiarkowany)