377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi268
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet? (269)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?

Napisał(a): drkitel -

Kisiek Ja swojej dziewczynie kilka dni temu kupiłem torebkę z zabezpieczeniami przed kieszonkowcami. Prezent praktyczny, bo raz już ją okradli, a teraz wybieramy się na wakacje do Rzymu więc kieszonkowców będzie od groma.
Według mnie najlepsze prezenty to te praktyczne.
masz na myśli pacsafe? Bardzo fajne są ale niestety bardzo drogie. Ja myślę czy nie kupić tej siatki ochronnej
INTERIA.PL

Napisał(a): kaktusik10 -

Kisiek Nie jest to wcale droższe od skórzanej torebki z jakimś znanym logiem, popatrz samhttps://www.m(...)150.xml szczególnie jak się trafi na przecenę :)
po co Ci taka siatka?
Jak to po co sama nazwa mówi przed kradzieżą jednak zastanawia mnie to czy te oczka czasem nie są po prostu za duże ? Do tego cena zbyt wygórowana skoro dokładasz 100-150 i masz już plecak pacsafe

Napisał(a): Kisiek -

kaktusik10
Jak to po co sama nazwa mówi przed kradzieżą jednak zastanawia mnie to czy te oczka czasem nie są po prostu za duże ? Do tego cena zbyt wygórowana skoro dokładasz 100-150 i masz już plecak pacsafe
Zwróć uwagę, że mogą Ci ukraść cały plecak razem z tą siatką dlatego nie rozumiem za bardzo jej zastosowania w praktyce :P
Chyba wolałbym takie pieniądze wydać na porządnego leathermana niż siatkę

Napisał(a): kaktusik10 -

Kisiek Zwróć uwagę, że mogą Ci ukraść cały plecak razem z tą siatką dlatego nie rozumiem za bardzo jej zastosowania w praktyce :P
Chyba wolałbym takie pieniądze wydać na porządnego leathermana niż siatkę
nie wiem czy oglądałeś tą videorecenzję gdzie przypina ten plecak do jakiegoś słupka i w dodatku w komplecie jest kłódka więc nie wiem czy można go tak łatwa ukraść :p

Napisał(a): ~Adamklosa -

Moja sobie ostatnio zażyczyła kosmetyki, dostała takie świetnej jakości cienie do powiek Alilla, siostra mi pomogła wybrać. W opakowaniu z drewna, bez żadnych konserwantów i silikonów, porządne i naturalne

Napisał(a): ~kante -

Prezent Marzeń, tam macie fajne pomysły. Za 50 zł kupowałem kobiecie masaż. Wiadomo, że można też znaleźć prezenty bardziej na bogato. Ogólnie da się coś sensownego dopasować pod każdego, bez wydawania kolosalnej kasy. Przynajmniej tak do tego podchodzę.

Napisał(a): ~Szmagier -

Ostatnio podarowałem mojej żonie na urodziny ogromny worek sako, aby miała gdzie wygodnie się ułożyć, jak ogląda ulubiony serial lub kiedy czyta książkę i żurnale. Chyba trafiłem w dziesiątkę, bo jest bardzo zadowolona. Nie sądziłem, że taki nowoczesny mebel ja zachwyci, bo ona kocha klasykę, ale okazało się, że pufa pasuje do naszego salonu ;)

http://pufy.p(...)ko.html

Napisał(a): ~jago65 -

Dla kobiet dojrzalszych szukających lepszych gatunkowo kosmetyków mogę Christian Laurent polecić. Luksusowa seria, zwłaszcza mam wypróbowany krem przeciwzmarszczkowy dla pań 55 plus i działa rewelacyjnie, zwłaszcza że też setek tysięcy złotych za niego nie trzeba zapłacić tak jak za konkurencyjne.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla kobiety
  • prezenty dla kobiet
  • klasyczne prezenty dla kobiet
  • prezent dla kobiety forum
  • ciekawy prezent dla kobiety
  • cos na prezent dla kobiety
  • prezent dla swojej kobiety
  • present dla kobiety
  • kupujecie kobieta prezenty
Do góry strony: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?