377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi268
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet? (269)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?

Napisał(a): ~moskit -

Prezent Marzeń, jakieś sensowne pakiety od nich.
Kwestia budżetu - ale idzie naprawdę dopasować coś sensownego, bez wydawania na ten cel wielkiej kasy. Może jakiś masaż, jakieś spa, albo wypoczynek?
Jak dla mnie - takie kierunki są super.

Napisał(a): ~hokka -

Fajny kwiatowy zapach od HB - EAU DE TOILETTE. Moja kobieta dostała go poprzednim razem. Uważam, że stawianie na byle jakie kosmetyki mija się z celem. Jeśli kupować, to od razu coś porządnego. I wcale nie jest tak, że kosmetyki w prezencie to lipa. Co z tego, że robiłem niespodzianki, skoro i tak one później trafiały na Allegro? ;-)

Napisał(a): ~Ala nie Alicja -

Teraz domowy manicure hybrydowy jest bardzo popularny, dużo firm oferuje gotowe zestawy startowe, ale według mnie lepiej skompletować sobie taki samemu i kupić od razu dobry sprzęt. Ja już od jakiegoś czasu korzystam z lampy UV z Camry: http://allegr(...)53.html Pracuje się z nia bardzo dobrze :)

Napisał(a): Kisiek -

Najlepiej coś wpisującego się w hobby/zainteresowania kobiety. Moja dziewczyna zawodowo gotuje w renomowanej restauracji, a w domu lubi eksperymentować w kuchni więc kupiłem jej kilka porządnych noży Victorinoxa militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=no%C5%BCe+kuchenne

Napisał(a): ~multiarte -

Sesja na Prezent, Łódź
Bon podarunkowy/voucher/karta podarunkowa/ zaproszenie na sesję – CZEKA NA CIEBIE!!!
http://www.mu(...)arte.pl
Voucher na profesjonalną sesję zdjęciową to wspaniała pamiątka dla Twoich bliskich! Oryginalny prezent na każdą okazję: na Walentynki, na Dzień Kobiet, na Dzień Mężczyzny, prezent Mikołajkowy, prezent pod choinkę. Podarowana sesja zdjęciowa może odbyć się w studio fotograficznym, w plenerze, wnętrzu hotelu itp. Sesja zdjęciowa dodatkowo z metamorfozą lub stylistą to wyjątkowy sposób na udany prezent. Zapewniam profesjonalny makijaż i fryzurę. Do wyboru: sesja portfolio, sesja portretowa, sesja ciążowa, sesja we dwoje, sesja rodzinna, sesja artystyczna, sesja pin-up. Voucher jest ważny 6 miesięcy. Realizacja w dogodnym terminie. Posiadam różne tła, rekwizyty. Klient wybiera satysfakcjonujące go ujęcia, które następnie poddawane są retuszowi. Voucher jest ważny 6 miesięcy.
Sesja na Prezent http://multia(...)rezent/
Fotograf, Katarzyna Jarońska
fotograf Łódź śródmieście, 604190272, ul. Narutowicza 47/34

Napisał(a): ~Pawcio -

Moja ostatno wspominała i o skoku ze spadochronem tylko to jak ciepło można skakać. To uznałem że inną przygodę z lataniem ogarnę no i byliśmy w niedziele w lesznie w miejscowym tunelu aerodynamicznym. 3 minuty sobie polatała. Rozczochrana wyszła z tego tunelu bo wiatr tam wiał ale szczęśliwa i to było najwazniejsze
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla kobiety
  • prezenty dla kobiet
  • klasyczne prezenty dla kobiet
  • prezent dla kobiety forum
  • ciekawy prezent dla kobiety
  • cos na prezent dla kobiety
  • prezent dla swojej kobiety
  • present dla kobiety
  • kupujecie kobieta prezenty
Do góry strony: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?