377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi268
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet? (269)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?

Napisał(a): oena -

Ja się wypowiem jako kobieta ;) Najlepsze prezenty są takie, które pokazują, że Twój facet Cię słucha. Np. miałam ostatnio urodziny i już bardzo mocno nawalała moja suszarka, co często podkreślałam. Bach! nA urodziny mąż kupił mi suszarkę i to taką na wypasie od babyliss z czujnikiem temperatury i w tym momencie to był najwspanialszy prezent na świecie ;) Teraz już mam inne marzenia, bo przydałoby się przewietrzyć szafę.

Napisał(a): ~toel -

w tym roku o prezencie zaczałem myslec już wcześniej, moaj kobietama mega bałagan na biurku, znalazłem na pinterescie pomysl na ciekawy organizer w kształcie slonia, kupiłem pare sklejek, dobrze ze w zeszlym roku kupilems obie wyrzynarke ryobi bo bardzo się przydała do wycinaia precyzyjnych kształtów, weg mnie efekt jest spoko :)

Napisał(a): ~herme -

Z tych bardziej tradycyjnych prezentów polecam na pewno:
zaproszenie na kolację albo przyrządzenie kolacji samodzielnie ( trochę inwencji nie zaszkodzi)
kwiaty
czekoladki

Jeśli chcesz natomiast ją zaskoczyć to zamów gazetę z nadrukiem i zdjęciem. Taka możliwośc jest na tej stronie:
https://www.g(...)action/

Napisał(a): ~Kamil -

Ja ostatnio zrobiłem dziewczynie obraz z nszego zdjecia. Jest taka opcja na foto4u, gdzies mi to wyskoczylo w reklamie, to postanowilem sprawdzic i naprawde wyszlo mega. Mysle ze o wiele lepsza sprawa niz kwiaty czy czekoladki :P
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla kobiety
  • prezenty dla kobiet
  • klasyczne prezenty dla kobiet
  • prezent dla kobiety forum
  • ciekawy prezent dla kobiety
  • cos na prezent dla kobiety
  • prezent dla swojej kobiety
  • present dla kobiety
  • kupujecie kobieta prezenty
Do góry strony: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?