377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi268
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet? (269)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?

Napisał(a): gość -

Ja nie lubię od mężczyzny dostawać ubrania. Mój były facet kupił mi raz bieliznę i nie trafił w mój rozmiar. O wiele bardziej wolę prezenty typu: perfumy, jakiś ładny zegarek, biżuteria, ewentualnie zabieg SPA. Niedawno, na Walentynki mój obecny partner zrobił mi niespodziankę i wykupił voucher z superprezenty.pl na Rytuał czekoladowy, peeling plus masaż. Było cudownie! W końcu porządnie się zrelaksowałam po trudnym tygodniu.
INTERIA.PL

Rozwiązałem problem prezentów raz na zawsze i stworzyłem publikację Sztuka Obdarowywania Kobiet. Znajdziecie tam ponad 150 sposobów, na to aby kobieta oszalała na Waszym punkcie. W dodatku jest to jedyna publikacja na tej planecie ! Polecam. Gwarantowana satysfakcja albo zwrot pieniędzy.

gość No takie wypady do spa to super pomysły tylko że u mnie już odpada bo moja kobieta w ciąży i za bardzo z żadnych zabiegów nie będzie mogła korzystać bo już się dowiadywałem :(
Dlatego postanowiłem jej statuetkę kupić w formie świecznika. Przynajmniej mam pewność, że prezent trafiony bo już kiedyś razem przeglądaliśmy takie statuetki i się jej podobały :P
hmmm a co to jest świecznik w formie statuetki? bo nie wiem za bardzo o co chodzi.

gość Ja ostatnio kupiłem 2 bilety do teatru IMKA na Cienie Eurydyka mówi. Potem poszliśmy na kolację. Wieczór był naprawdę udany, a Żonka zadowolona.
A w październiku na co warto iść do IMKI? Chcę tam zabrać żonkę :)

gość
gość Ja ostatnio kupiłem 2 bilety do teatru IMKA na Cienie Eurydyka mówi. Potem poszliśmy na kolację. Wieczór był naprawdę udany, a Żonka zadowolona.
W październiku ciekawie zapowiada Remember This: Walking with Jan Karski.

Każda kobieta lubi dostawać prezenty, zwłaszcza jak ktoś się trochę wysili nad tym, żeby znaleźć coś wyjątkowego. Zawsze w takiej sytuacji sprawdza się jakaś ładna biżuteria. Spory wybór jest w sklepie jubilea.pl Mają bardzo przystępne ceny, więc warto zajrzeć.

gość
gość
W październiku ciekawie zapowiada Remember This: Walking with Jan Karski.
A na listopad co polecacie?

Ja jestem zwolennikiem oryginalnych prezentów. Lubię zaskakiwać - ale oczywiście pozytywnie. Ostatnio zaskoczyłem moją Żonę biletami do teatru. Polecam spektakl Kwartet w IMCE. Mojej Żonie się podobał. Mi zresztą też.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla kobiety
  • prezenty dla kobiet
  • klasyczne prezenty dla kobiet
  • prezent dla kobiety forum
  • ciekawy prezent dla kobiety
  • cos na prezent dla kobiety
  • prezent dla swojej kobiety
  • present dla kobiety
  • kupujecie kobieta prezenty
Do góry strony: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?