377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi268
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet? (269)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?

Napisał(a): ~Ramona -

Mi mój facet ostatnio zamiast prezentu ugotował romantyczną kolację :) dużo lepszy prezent niż jakieś rzeczy, które sama mogę sobie kupić. Ja jestem fanką śródziemnomorskich smaków (makarony, oliwki, pomidory - mniema!), a ta kuchnia nie jest trudno do wykonania jak się ma dobre włoskie składniki także i ja jestem zadowolona i on się nie przepracował :)

Napisał(a): ~hoster -

Coś związanego z relaksem i odpoczynkiem. Prezent Marzeń ma świetne pakiety, trzeba je tylko odpowiednio dopasować pod to, co najbardziej lubicie robić. Ogólnie znalezienie fajnego prezentu wymaga znajomości drugiej osoby, ale chyba każda kobieta będzie zadowolona z wizyty w SPA, prawda?

Napisał(a): ~raviolla -

Ja bym się nie pogniewała za garnki, ale wolałabym raczej dostać dobrą prostownicę do włosów, jaką s z funkcja pary, ze by nie niszczyła i z jonizacją jak babyliss ma. Upatrzyłam sobie taką w media expert to muszę pokazać mojemu M może kupi :)

Napisał(a): ~jankos -

Widziałem wczoraj w saturnie metalową prostownicę babylissa model ST480E z natychmiastowym nagrzewaniem, myślę, że to będzie dobry trafiony prezent. moja kobieta lubi prostować włosy to taki profesjonalny sprzęt na pewno ją ucieszy.

Napisał(a): ~Arek -

Moim pomysłem na prezent jest jakiś romantyczny pakiet w niedalekim hotelu. Znajomi podsuneli mi ofertę Willi Zagórze w którym sami świętowali swoje zaręczyny. Kolacja, apartament, wino i nastrój w niedużej odległości od Wawy więc myślę że pomysł super.

Napisał(a): Jessica1589 -

Ja dostałam super prezent od mojego męża , a mianowicie perfumy Chanel Mademoiselle!!!. Mój mąż mi zdradził, że kupił je na stronie galeriazapachow.pl. Od tego momentu tam tylko kupuję zapachy - niedrogie, trwałe i pachną jak oryginały. Także najlepszy prezent dla kobiet to perfumy. My to kochamy. Kochamy ładnie pachnieć.

Napisał(a): ~porpe -

Prezent Marzeń, od nich pakiet, może związany z relaksem i odpoczynkiem? Aby tylko nie było to byle co. Spróbujcie tak ten prezent dopasować, aby robił dużą różnicę. Na byle co nie stawiajcie - dopasujecie jakoś z głową sam pomysł, to na bank będziecie zadowoleni. Prezent ma pozytywnie zaskoczyć.

Napisał(a): ~kostas -

Na Prezent Marzeń macie sensowne pakiety i moim zdaniem tak właśnie wygląda odpowiedni kierunek. Ładowanie się w byle jakie tematy, jest ttotalnie pozbawione sensu. Jesli kupować prezenty to wyłącznie takie, którymi będziecie robili bardzo dużą różnicę. Czy to nie jest właściwa droga?

Napisał(a): ~DawidSewer6 -

Ja ostatnio zamiast biżuterii poszedłem w trochę innym kierunku wybierając elektrycznego LunchBoxa którego znalazłem w LeFant do pracy, ponieważ od dłuższego czasu narzekała, że nie może zjeść normalnego obiadu. Bardzo się ucieszyła a mi spadł kamień z serca że trafiłem

Napisał(a): KonradPaw -

~DawidSewer6 Ja ostatnio zamiast biżuterii poszedłem w trochę innym kierunku wybierając elektrycznego LunchBoxa którego znalazłem w LeFant do pracy, ponieważ od dłuższego czasu narzekała, że nie może zjeść normalnego obiadu. Bardzo się ucieszyła a mi spadł kamień z serca że trafiłem
Nie wydaje mi się taki prezent odpowiednim :( Sorry za szczerość, ale kobiety wolą świecidełka. Większa część kobiet - świecidełka praktyczne i niepowtarzalne ;) Np. tracker Korsa, który wygląda jak bransoletka, a jest czymś więcej niż zegarek nawet :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla kobiety
  • prezenty dla kobiet
  • klasyczne prezenty dla kobiet
  • prezent dla kobiety forum
  • ciekawy prezent dla kobiety
  • cos na prezent dla kobiety
  • prezent dla swojej kobiety
  • present dla kobiety
  • kupujecie kobieta prezenty
Do góry strony: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?