8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń51
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +13
8 ppt ?

Co sądzicie o aplikacji Endomondo? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co sądzicie o aplikacji Endomondo?

Napisał(a): Cent48 -

Witam Wszystkich, jako zapalony rowerzysta używam aplikacji Endomondo i jestem z niej zadowolony. Oczywiście potrafi spłatać mi figla, ale generalnie jest ok. A Wy jakie macie doświadczenia z Endomondo, lub może macie swoje podobne aplikacje, które pomagają się Wam aktywować fizycznie? Jestem ciekaw Waszych opinii oraz tego w jakich sportach wykorzystujecie Endomondo.
INTERIA.PL

Re: Co sądzicie o aplikacji Endomondo?

Napisał(a): Cent48 -

iiiiiii Sport odejmuje nam z 10 lat. Warto ćwiczyć w każdym wieku.
Nie znam aplikacji.
Większość ludzi ma obecnie smartfony. W każdej chwili można pobrać za darmo aplikację Endomondo i aktywować się z nią fizycznie. Można chodzić, wędrować, biegać, jeździć na rowerze, pływać, biegać po bieżni, jeździć konno, pływać kajakiem, czy co tam jeszcze komu przyjdzie do głowy. Endomondo zapamiętuje Twoje aktywności tworzac historię. Można mieć znajomych z całego świata, którzy będą Cię motywować do ruszania się, można brać udział w rywalizacjach często w ten sposób wspomagając różne fundacje. Endomondo jest dla każdego, nie tylko dla wyczynowców. A na prawdę pomaga w samodyscyplinie i wyrabia chęć rywalizacji sportowej.

Re: Co sądzicie o aplikacji Endomondo?

Napisał(a): ~true -

Cent48
iiiiiii Sport odejmuje nam z 10 lat. Warto ćwiczyć w każdym wieku.
Nie znam aplikacji.
Większość ludzi ma obecnie smartfony. W każdej chwili można pobrać za darmo aplikację Endomondo i aktywować się z nią fizycznie. Można chodzić, wędrować, biegać, jeździć na rowerze, pływać, biegać po bieżni, jeździć konno, pływać kajakiem, czy co tam jeszcze komu przyjdzie do głowy. Endomondo zapamiętuje Twoje aktywności tworzac historię. Można mieć znajomych z całego świata, którzy będą Cię motywować do ruszania się, można brać udział w rywalizacjach często w ten sposób wspomagając różne fundacje. Endomondo jest dla każdego, nie tylko dla wyczynowców. A na prawdę pomaga w samodyscyplinie i wyrabia chęć rywalizacji sportowej.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co sądzicie o aplikacji Endomondo?