45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń147
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +104
45 ppt ?

Co sądzicie o panu Tomaszu Lisie? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co sądzicie o panu Tomaszu Lisie?

Napisał(a): egle -

taie
egle
darko63 lilith, jeszcze się zdziwisz jak on będzie kandydował jako niezależny na Prezydenta bo o meandrach tego politycznego bajorka napewno dużo wie
Lis to chyba ma niezbyt dobre wspomnienia z kampania prezydencka, ktora sie skonczyla, zanim ja na dobre zaczal... mnie jednak w calej wypowiedzi mocno nie pasuje sowo niezalezny... wlasnie swietnosc Lisa skonczyla sie wraz z wyzbyciem sie owej niezaleznosci... i jesli zarzuca sie na prawice pisanie pod publiczke czy rozpiske prezesa, to trudno oszczedzic tu Lisa...

kiedys go lubilam czytac i sluchac... pierwszy raz zniesmaczyl mnie, kiedy jeszcze do swojego programu w tvp zaprosil Kaczynskiego, malo go tam nie pobil... szkoda, dzis rzadko czytam Lisa, choc przyznam, ze wole juz jego niz pana z poludnika tvpowskiego....
Lisa to lubiłem jak był korespondentem TVP z USA później mu wmówiono że jest nieomylną gwiazdą a najgorsze że w to uwierzył.
To prawda, choc ja jego amerykanskiej korespondencji juz tak nie kojarze.. pamietam jednak incydent z wyborami i faktycznie z programu na program wiecej brylu bylo niz dziennikarstwa.. choc i tak wole jego brylowanie niz glupote wystajaca z sandalow....
INTERIA.PL

Napisał(a): stevn -

Ziemowitt to typowa GNIDA

Napisał(a): Marcin65 -

stevn
Ziemowitt to typowa GNIDA
a ty znowu powtarzasz bełkot PiSowskiej propagandy
mało tego zmanipulowanej jak sam bohater twojego filmiku wykazał
i tym samym osmieszył takich pajaców PiSowskich czy ich popleczników a tym bardziej
zadowolony jestem ze będzie proces manipulatora
a tu masz filmik wyjasnijący cała sprawę
jednak uwazam ze nic z niego nie zrozumiesz bo albo masz wyprany czerep albonie zrozumiesz bo nie zechcesz zrozumiec bo PiS za duzo ci placi zebys znormalniał

Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co sądzicie o panu Tomaszu Lisie?