2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +31
2 tys. ppt ?

Co sądzicie o pomocy frankowiczom? (1874)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co sądzicie o pomocy frankowiczom?

Napisał(a): gość -

Jak pomagać to wszystkim kredytobiorcom bez wyjątku Co mnie obchodzi frankowicz,chciał kredyt we frankach to niech spłaca a nie płacze Co mają powiedzieć ci co maja kredyt w złotówkach? też nie jest lekko i nikt im nie pomoże

A dlaczego cale spoleczenstwo ma placic za kogos za czyjas pozyczke za mnie nikt nie placi jak wezme kredyt,chcieli zaoszczedzic kilka lat temu to niech teraz placa,mogli brac pieniadze z polskich bankow ale woleli dac aby ich procenty wywiezli zagraniczni krwiopijcy to niech teraz placa a jak nie to niech im wszystko pozabieraja

Najlepiej przyrównać to do grupy FRANKOBIORCÓW ok. 5% z całej puli "zawalutowanych" no bo ci co pobrali franki niech oddadzą to co wzięli. Definicje niektórych, że "frankowicze" to prawie oszuści a na pewno spekulanci to jakaś kosmiczna pomyłka. Nikt im żadnych franków nie dał bo nawet nie musiał ich mieć, za to utworzył taki spektakl gdzie niby kredyt niby waluta (ale jakby co to nas tam nie było przy przekonywaniu że to "spokojny" interes) i jest to zaspokojenie podstawowych potrzeb POLAKÓW zgodnie z patriotyczną nutą ZOSTAŃCIE w "nowej" Polsce. Ta nowa Polska to 75% banków z kapitałem zagranicznym, przemysł w 80% zagranicznym, handel z marginesowym akcentem kapitału polskiego itd...

Frankowicze czy zlotkowicze wzieli KREDYTY musza aplacic ,
Z jakiej Racji my podatnicy mamy I'm Fundowac doplaty lub umozenia splat KREDYTu????????????????????????????????
Niech oddadza TE DOMY czy MIESZKANIA do Bankow I basta skonczona sprawa .
BRALI NIECH SIE MARTWIA ja kiedys tez mialam Kredyt na dom I kazda zlotowke splacilam do banku mimo ze zylo sie mojej rodzinie bardzo skromnie ,nikogo nie prosilam o pomoc .
Dlaczego dzis tyle glosnej AFERY wokol FRankowiczow???????????????Kazdy decydowal sie na taka sume wiec trzeba skromniej zyc I placic swoje rachunko jak inni biedniejsi ludzie I rencisci co maja po 600 zl mc.
STOP Z TAKIMI POMOCAMI STOP PANIE PREZYDENCIE >musza placic wszyscy za wszystko .

Napisał(a): MariuszPisarek -

Tu nawet nie chodzi o pomoc dla frankowiczów. Problem w tym że banki wręcz zmuszały do wzięcia kredytów w obcej walucie. Ja 8 lat temu brałem kredyt i Polbank dał mi propozycje. Albo biore w złotówkach 330 tyś i rata 1500 zł albo w we frankach i rata wynosi 900 zł. Przy czym nie ma obawy bo frank to bardzo stabilna waluta i od 30 lat nic się z nią nie dzieje. Więc można zakładać że przez najbliższe lata też będzie spokój . Co byście wybrali 600 zł za damski C h u j do kieszeni banku czy wolelibyście zaoszczędzić. Ja nie narzekam choć miło by było płacić 900 zł niż 1300 . Kłopot z tymi kredytami jest taki że bank sztucznie wywindowały wartość franka poprzez liczne spekulacje i obrotem dużej ilości tejże waluty. Poczekajcie UE i komisja dąży do zgnojenia naszego kraju, niedługo nasza waluta będzie tańsza od krowiego gówna i wtedy zobaczymy kto będzie najgłośniej krzyczał.

NIE NIE NIE
Sam mam kredyt we frankach ale wiedziałem co podpisuje. po 8 latach płacenia mam 20.000 więcej do oddania niż wziąłem ale i tak mam lepiej niż ci którzy wzięli w PLN.
Trochę samokrytyki koledzy frankowicze
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co sądzicie o pomocy frankowiczom?