2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +31
2 tys. ppt ?

Co sądzicie o pomocy frankowiczom? (1874)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co sądzicie o pomocy frankowiczom?

Napisał(a): gość -

gość Wybrali franki żeby zarobić . Zarabiali przez jakiś czas . A teraz chcą , żeby inni ponosili koszty ich decyzji . Cwane . Jak zarabiać -to oni . Jak okazuje się że tracą to co zarabiali wcześniej - my mamy sfinansować ich chciwość . Coś mi się wydaje , że gdyby się okazało że to ci którzy wzęli kredyty w złotówkach zaczęli tracić , to by powiedzieli że trzeba było wziąć je we frankach .
To dobre! Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś zarobił biorąc kredyt... Ubawiłem się... Byli chciwi, więc wzięli kredyt we frankach, to jakieś dziecko pisało? Chcieli płacić jak najmniej, dlatego wzięli we frankach, proste. Jak się dobrze przyjrzeć to jest proste, że frankowicze sami sfinansują to przewalutowanie, niestety, więc nie ma o co pysków drzeć.
INTERIA.PL

W latach 90 mój tata kupił mieszkanie. Za Balcerowicza stopy procentowe wzrosły do niebotycznych kwot. Dwóch sąsiadów popełniło samobójstwo, a ojciec żeby spłacić kredyt, musiał sprzedać samochód i przez trzy lata żyliśmy bardzo skromnie. A po paru latach rząd umorzył kredyty mieszkaniowe i ogromne odsetki tym niepłacącym. Nie warto w tym kraju być uczciwym.

NIBY TAKIE PROSTE, KANDYDAT NA PREZYDENTA OBIECAŁ, ZOSTAŁ PREZYDENTEM TO DOTRZYMUJE DANEGO SŁOWA, WIĘC SKĄD TO ZDZIWIENIE. NATOMIAST CIEKAWYM JEST TO CO POWODUJE, ŻE W JEDNYM PRZYPADKU DA RADĘ I JEST SŁOWNY A W POZOSTAŁYCH ?.

Co mają powiedzieć ludzie którzy uwierzyli w namowy Balcerowicza w zapewnienie o opłacalności brania kredytu? Co nie którzy stracili nie tylko majątki ale również życie. Jakoś o tym nikt nie mówi a jeszce przypina mu się medale.Jestem przeciwny pomocy Frankowiczom

Tylko jedno pytanie:
Czy biorących pozyczki we frankach ktoś zmuszał do tego? Brali, bo uwierzyli, że będzie taniej. Jest drożej to dlaczego za ich łatwowierność mam płacić? Skarżcie banki, które was zrobiły w dupe.

ja kupiłem akcje na wiosnę 2015r i straciłem na nich 50% - i nigdy by mi nie przyszło do głowy że powinienem upominać się o rekompensatę -chciałem zarobić a straciłem - tak jak oni chcieli zarobić na kredycie we frankach a stracili
pozdrawiam

korracUważam ,że kredyty we Frankach dostawały tylko osoby prominentne i to po znajomości.Wtedy to frank leciął w dół i byłó dobrze ,a teraz kiedy idzie w górę to wrzaask.Co mają powiedzieć ludzie mający lichwiarskie kredyty w złotówkach
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co sądzicie o pomocy frankowiczom?