101
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +38
101 ppt ?

co to jest demiseksualizm? (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

co to jest demiseksualizm?

Napisał(a): ~xyz -

Jak w temacie - co to jest demiseksualizm? Poznalem kobiete, w ktorej totalnie sie zakochalem, wyznalem jej milosc, ona mi jeszcze nie.. Nie doszlo tez miedzy nami do zadnego intymnego zblizenia, poniewaz ona twierdzi, ze jest demiseksualna. Oczywiscie od razu chcialem sie dowiedziec, co to wlasciwie znaczy, przeczytalem, ze demiseksualizm polega na tym, ze osoba nie potraf poczuc pociagu fizycznego do kogos, jezeli nie jest zaangazowana emocjonalnie. No i teraz nie wiem, czy to znaczy, ze jestem Marcie obojetny? A moze to aseksualizm? Kiedys czytalem, ze istnieja osoby, ktore w ogole nie odczuwaja pociagu fizycznego.. Boje sie, ze moja Marta jest aseksualna.. Ja chyba nie do konca rozumiem, co to jest ten caly demiseksualizm i aseksualizm, jestem prostym facetem.. pomozcie...

Dzieki

Re: co to jest demiseksualizm?

Napisał(a): ~kaki -

Demisesksualizm różni się znacząco od asesksualizmu. Demiseskualizm to nic innego jak "nowa" orientacja seksualna.. Czy tak rzeczywiście jest, nie mi oceniać, bo według mnie to wymysły, niedokońca prawdziwe. Ludzie mają po prostu różny temperament.. Ale seks jest bardzo ważną częścią związku i problem pojawia się wtedy, kiedy Ty chcesz, a ona nie..

Napisał(a): ~xyz -

~kaki Demisesksualizm różni się znacząco od asesksualizmu. Demiseskualizm to nic innego jak "nowa" orientacja seksualna.. Czy tak rzeczywiście jest, nie mi oceniać, bo według mnie to wymysły, niedokońca prawdziwe. Ludzie mają po prostu różny temperament.. Ale seks jest bardzo ważną częścią związku i problem pojawia się wtedy, kiedy Ty chcesz, a ona nie..
I z tego powodu ona nie chce uprawiac ze mna seksu czy to zwykla wymowka?

Napisał(a): Marduk1986 -

~xyz
~kaki Demisesksualizm różni się znacząco od asesksualizmu. Demiseskualizm to nic innego jak "nowa" orientacja seksualna.. Czy tak rzeczywiście jest, nie mi oceniać, bo według mnie to wymysły, niedokońca prawdziwe. Ludzie mają po prostu różny temperament.. Ale seks jest bardzo ważną częścią związku i problem pojawia się wtedy, kiedy Ty chcesz, a ona nie..
I z tego powodu ona nie chce uprawiac ze mna seksu czy to zwykla wymowka?
Jeśli nie stworzysz więzi emocjonalnej z nią to możesz zapomnieć o seksie... :)

Napisał(a): olianka -

Tak jak mówią poprzednicy. Demiseksualizm to stan, w którym osoba może wchodzić w intymne kontakty tylko z osobą, z którą ma silną więź emocjonalną. Skoro jeszcze nie wyznała Ci miłości, to pewnie dlatego nie chce się z Tobą kochać - z jej strony więź pomiędzy Wami nie jest być może zbyt głęboka. Aseksualizm to z kolei stan, w którym osoba W OGÓLE nie odczuwa popędu seksualnego, więc tutaj byłby większy problem.

Napisał(a): ~lis2012 -

~jumar70
~Robciio te wszystkie demiseksualizmy i inne izmy to tylko fanaberie i chore wymysły XXI wieku

Po prostu Cie chłopie nie chce
kobiety potrzebują tylko reproduktora i pomocy w niektórych sprawach .
KLECHA JESTES??? JA POTRZEBUJE 500 ZLOTYCH W ZYWEJ GOTOWCE MILCZENIE OWIEC SIE SKONCZYLO!!!

Napisał(a): abce -

~gosc
olianka Tak jak mówią poprzednicy. Demiseksualizm to stan, w którym osoba może wchodzić w intymne kontakty tylko z osobą, z którą ma silną więź emocjonalną. Skoro jeszcze nie wyznała Ci miłości, to pewnie dlatego nie chce się z Tobą kochać - z jej strony więź pomiędzy Wami nie jest być może zbyt głęboka. Aseksualizm to z kolei stan, w którym osoba W OGÓLE nie odczuwa popędu seksualnego, więc tutaj byłby większy problem.
Wytłumacz mi dlaczego uzywacie określenia "kochać", zamiast kopulowac, spolkowac, bzykac, dymac, ruchac itd. Chyba prezycyjniej opisują sytuację?
Mylisz i pojęcia . Kochać - to uczucia i to w dodatku uczucie wyższe , obejmują m.in. uczucia moralne (etyczne), uczucia estetyczne i uczucia intelektualne.
Natomiast kopulowanie , spółkowanie i inne brukowe określenia - to tylko czynności seksualne.

Napisał(a): ~ghsssh -

abce

Mylisz i pojęcia . Kochać - to uczucia i to w dodatku uczucie wyższe , obejmują m.in. uczucia moralne (etyczne), uczucia estetyczne i uczucia intelektualne.
Natomiast kopulowanie , spółkowanie i inne brukowe określenia - to tylko czynności seksualne.
ruchanie i kochanie to jedna i ta sama czynność,dodając przy spuszczaniu #Kocham cię

~ghsssh][cytat kogo=abce

ruchanie i kochanie to jedna i ta sama czynność,dodając przy spuszczaniu #Kocham cię

To tylko na poziomie Twojego prymitywnego myślenia .

Napisał(a): ~ghsssh -

abce]
~ghsssh [cytat kogo=abce

Niestety,ale ludzkość to nic innego jak prymitywne zwierzęta ,żremy,sramy,kopulujemy się przez cała nasza egzystencje.

~ghsssh]
abce
~ghsssh [cytat kogo=abce

Niestety,ale ludzkość to nic innego jak prymitywne zwierzęta ,żremy,sramy,kopulujemy się przez cała nasza egzystencje.
To gatunek do którego Ty osobniku należysz.
« Wróć do tematów
Do góry strony: co to jest demiseksualizm?