Reklama

115
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +1
115 ppt ?

co to jest mieszanie krwi czesto o tym słysze (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: co to jest mieszanie krwi czesto o tym słysze

Napisał(a): Romanmorris -

Na niczym to nie może polegać, gdyż u ŚJ, nie ma żadnego „mieszania” krwi. Pod którym pomawiający ich o to, rozumieją seksualną orgię, szczególną noc, podczas której wszyscy ze wszystkimi się „zabawiają”.
Osobiście uważam, że jest to skrajnie złośliwe, postrzeganie „pamiątki” śmierci Jezusa, podczas której ŚJ, podają sobie (z rąk do rąk) kielich z czerwonym winem, symbolizujący krew przelaną za grzechy. O ludziach twierdzących z „przekonaniem”, że coś takiego ma miejsce, mogę tylko powiedzieć, że odbijają (jak lustro) tylko ciemnośći.

Napisał(a): Gość -

też wydawało mi sie niemożliwe zeby takie orgiie nazywano mieszaniem krwi Myśle ze nie ma w tym powiedzeniu odrobiny prawdy Złośliwi niestety potrafia łatke przyczepic bezinteresownie Społeczenstwo nasze jak nie ma skandalu to samo cos wymysla tylko po to aby była sensacja Dziekuje za wyjasnienia.......... Ja......

Napisał(a): pQaQwQeQl -

Kiedy pierwszy raz o tym usłyszałem ,przedstawiono mi to to tak jak opisał Romanmorris - orgie seksualne (raz w roku) oczywiscie w obrebie wspólnoty :) Mimo ,że nie interesowałem sie wtedy SJ nie dałem temu wiary ,bo brzmiało to (i było) jak bezpodstawny zarzut - padł on zresztą z ust katolika (moja "ulubiona" raligia:) .
Zapytałem kilka lat pożniej obecna swoja partnerke o te noce i mieszanie krwi - własciwie pytanie dotyczyło powodu ,zródła ,skad sie takie pogłoski wzieły. Wytłumaczyła mi ,że prawdopodobnie ta zlosliwa plota powstała w czasach ,kiedy SJ nie byli zarejestrowani jako wyznanie ,nie było wtedy jeszcze sal królestwa a potajemne siłą rzeczy spotkania odbywały sie nierzadko (np w lecie)na...leśnej polanie:) Tak przynajmniej bywało w obrebie zboru mojej znajomej. Fakt ukrywania takich spotkan ,czesto odbywajacych się w zakamuflowanych miejscach spowodował powstanie plotki mówiacej ,ze na takich spotkaniach (czesto bardzo pozno lub w nocy) dochodzić "musiało" do orgii :)
Ciekawe dlaczego do orgii nie dochodziło na potajemnych spotkaniach solidarności podziemnej....? :P
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mieszanie krwi u wiadkw jehowy
  • jehowy mieszanie krwi
  • wiadkowie jehowy mieszanie krwi
  • mieszanie krwi u jehowych
  • mieszanie krwi
  • mieszanie krwi wiadkowie jehowy
  • jehowi mieszanie krwi
  • mieszanie krwi wiadkw jehowy
  • mieszanie krwi jehowi
  • wiadkowie jehowi mieszanie krwi