38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń113
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +48
38 ppt ?

co to za policja? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

co to za policja?

Napisał(a): ireneo -

Na 500 gapiów wypuścili 2500 krawężników i kilkunastu snajperów. Wydali prawie milion, a taki sam efekt osiągnęliby amgażując 30 kiboli za dwie małpki kaczyńskie na łebka. Jak wojsko też mamy takie, to pogratulować I sekretarzowi KC PIS dojnej zmiamy. Ta przynajmniej przoduje żarłocznością. W tym już dorównują hierarchom. Towarzyszu Jarosławie, nie wzorujcie się we wszystkim na upadłym sojuzie. Policz ich ludzi i popatrz na mapę. Będziesz miał powody jak na dłoni. Więc jakość, ale tego to już
z Blaszczakami, Zielińskimi i Macierewiczami nie doczekasz. Zatem, kibole. Ryzyko jest, bo potrafią nie tylko Donku matole, ale i Jarosławie m... .Na życzenie Szydłowej dokończe. NaPISałem!
INTERIA.PL

Re: co to za policja?

Napisał(a): Judas -

Osobiście urzekli mnie wdzięcznie położeni snajperzy...jak na ukraińskim majdanie wyszukiwali godny cel do odstrzału.

Ja zaś powiadam...wystarczyłby jeden szybki dron by rozgonić rozmodlonych i barierki ni snajperzy nie stanowiłyby żadnej przeszkody dla uniesionych.

taie Niby czerpią wzorce z PRL ale na ochronę tej "masówki" wystarczyło by 100 ZOMO-wców.
Zomowcy nie ochraniali masówek. Rozganiali je. 20 milicjantów, 5 Ormowców i 5 tajniaków, których przedwczoraj pewnie było ze stu.

Judas Osobiście urzekli mnie wdzięcznie położeni snajperzy...jak na ukraińskim majdanie wyszukiwali godny cel do odstrzału.

Ja zaś powiadam...wystarczyłby jeden szybki dron by rozgonić rozmodlonych i barierki ni snajperzy nie stanowiłyby żadnej przeszkody dla uniesionych.
Jakby go stosownie podświetlili, jakieś niskie głosy ,(skąd oni wiedzą jaki głos ma bóg, a może jak Robertino? ) to na kolanach by się odczołgali pod Świątynie Opatrzności.

Napisał(a): taie -

ireneo
taie Niby czerpią wzorce z PRL ale na ochronę tej "masówki" wystarczyło by 100 ZOMO-wców.
Zomowcy nie ochraniali masówek. Rozganiali je. 20 milicjantów, 5 Ormowców i 5 tajniaków, których przedwczoraj pewnie było ze stu.
Ale było by dobre na 2 sort .
Nie pomijaj ROMO - mój sąsiad się obrazi.

taie
ireneo
A co toRomo? Nie Ormo?

kimikimi
taie
kimikimi Rozbudziłeś moje marzenia erotyczne tym tematem
Marzysz o takiej pałce jaką nosili ZOMO-wcy czy Policja Granatowa ?
o współczesnych.
E strasznie jesteś minimalistyczna -
taką ZOMO-wską jak oberwałem po nodze to dwie godziny siedziałem na asfalcie (taka twarda)

Napisał(a): kimikimi -

taie
kimikimi
taie
o współczesnych.
taką ZOMO-wską jak oberwałem po nodze to dwie godziny siedziałem na asfalcie (taka twarda)
ale ja marze o przytulasach

ireneo
taie
ireneo
A co toRomo? Nie Ormo?
To było takie Ormo ale dla ZOMO-wców (do pacyfikacji 2 sortu)
Rezerwowe Oddziały Milicji Obywatelskiej - zawsze ich wysyłano na przeciwny koniec Polski niż mieszkali ( nie zawsze atakowało ZOMO - często to byli ROMO-wcy
Jak chcesz więcej to zapytaj wujka Google - nie będę przepisywał wszystkiego ..

taie
ireneo
taie
ireneo
A co toRomo? Nie Ormo?
To było takie Ormo ale dla ZOMO-wców (do pacyfikacji 2 sortu)
Rezerwowe Oddziały Milicji Obywatelskiej - zawsze ich wysyłano na przeciwny koniec Polski niż mieszkali ( nie zawsze atakowało ZOMO - często to byli ROMO-wcy
Jak chcesz więcej to zapytaj wujka Google - nie będę przepisywał wszystkiego ..
Starczy, teraz pewnie mają to samo.

kimikimi
taie
kimikimi
taie
o współczesnych.
ale ja marze o przytulasach
To pogadaj (z kim to się domyśl) wolny jest Miś przytulanka.
« Wróć do tematów
Do góry strony: co to za policja?