80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń827
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +42
80 ppt ?

Co ujawni 'raport techniczny Macierewicza' w sprawie katastrofy smoleńskiej? (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co ujawni 'raport techniczny Macierewicza' w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Napisał(a): Chamsin -

Sikorsky
Nie pisz bzdur. Przecież to chodzi o wynik ich badań, a nie o przebieg badań. Na wyniki trzeba poczekać.
Rozumiem, że już masz przygotowaną odpowiedź, swoją bajeczkę o koniu trojańskim, w razie gdyby wyniki badań Amerykanów były zbieżne z wnioskami podkomisji. Naturalnie, twój świat by się zawalił, gdyby okazało się, że wyniki nie są po twojej myśli.
Sikorsky ty sklerotyku....

Po jakiej znowu mojej myśli? Czy ty się dobrze czujesz? Nie mogłeś spać w nocy czy jak...

Już pisałem wcześniej że nie nie mam jednoznacznej opinii na temat przyczyn katastrofy, więc mój świat się zawali tylko w twojej wyobraźni....

Twój temat okazał się zwykłą propagującą teorię o zamachu farsą, Macierewicz wczoraj złożył raport który okazało się że jednak nie jest końcowy (co chyba nikogo nie dziwi...).

Jest tam o wybuchach ale puenta jest najfajniejsza:

""Nie mówiłem o zamachu"

Były szef MON oświadczył również, że nie wypowiadał się na temat zamachu. "Nie sądzę, żeby ktokolwiek z członków komisji wypowiadał się na temat zamachu, ani też w materiale filmowym nie było ani słowa na temat zamachu" - dodał Macierewicz."

Dziękuje za "troskę" o mój Świat, ale jest ona zupełnie niepotrzebna bez względu na wyniki symulacji jaką zrobią w NIAR mój Świat pozostanie bez najmniejszego zadrapania. Już pisałem i w teorii nie powinienem musieć tego powtarzać, w odróżnieniu od ciebie nie jestem wyznawcom żadnej teorii na temat przyczyn katastrofy w Smoleńsku!!!!!!!

Zamiast już teraz wyrokować o jej wynikach, cierpliwie poczekaj na symulacje Amerykanów. A jak ją będziesz oglądał to zatroszcz się o swój "Świat", przyglądaj mu się bacznie, by się nie okazało że twoja wizja była prorocza, tylko jej adresat ci się pomylił. A ludzi o innych poglądach niż twoje zostaw w świętym spokoju...
INTERIA.PL

Re: Co ujawni 'raport techniczny Macierewicza' w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Napisał(a): Sikorsky -

keloimi
Sikorsky

Jesteś 'mądrzejszy' do naukowców, profesorów, specjalistów, itp. To umknęło mojej uwadze.
No wiesz jak mówisz o takich "naukowcach " jak wymieniony przez Ciebie Frank Taylor teoretyk ,który przez lata wmawiał na zamówienie rządu włoskiego ,że w ich samolocie też był "wybuch " a nawet wskazywał miejsce umiejscowienia bomby a po chyba 20 latach wojsko przyznało się do pomyłkowego zestrzelenia .
Jakaś dziwnie podobna sytuacja .... płacący ( polski rząd ) wymaga aby potwierdzać zamach a pan Taylor na podstawie jak udowodniona samych papierów jakie dostał ,potwierdza .

Więc chyba nie trudno być "mądrzejszym " od takiego fachowca !

A pan Bienienda to na skaypie swoje dokumentował ??

Jakoś nikt nigdy z tej wysoko opłacanej komisji do Smoleńska się nie pofatygował a jeden taki to nawet zwiewał z niego ..oczywiście po zjedzeniu dobrego obiadu . I jak on śmie mówić o szacunku dla zmarłego Prezydenta ? Nawet nie próbował się zainteresować co się stało będąc na miejscu nic a nic go nie obchodziło w jakim stanie jest ponoć "ukochany "Prezydent .A teraz innych oskarża o znieważanie zwłok a sam co zrobił ??
Odwrócił się na pięcie i zwiał !!
Jeżeli samolot spada do morza z 7500 metrów i ten człowiek (Frank Taylor) potrafi na podstawie zachowanych, pływających setek tysięcy szczątek powiedzieć, że to była eksplozja i pomylić się tylko w tym, gdzie była ta eksplozja, w środku czy na zewnątrz to każdemu życzę takich pomyłek. Tego, że działał na zlecenie rządu nigdy nie udowodniono.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co ujawni 'raport techniczny Macierewicza' w sprawie katastrofy smoleńskiej?