183
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi100
  • Ocen na +0
183 ppt ?

Co zrobić, gdy kocham żonatego? (101)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co zrobić, gdy kocham żonatego?

Napisał(a): Marzanna124 -

Jak rozumiem większość odpowiedzi napisały kobiety. Rozumiem to oburzenie, oceny i agresję słowną w stosunku do złej kochanki. Jakoś postać faceta nam zniknęła gdzieś w tle a to w końcu też aktor w tej sztuce ale nie o tym chciałam. Drogie Panie łatwo stać z boku i oceniać ale jest takie mądre powiedzenie ,że nigdy nie wiemy sami jak byśmy się zachwali w danej sytuacji dopóki nas to nie dotyczy. Tak. Tak. Wiem normy społeczne i zwykła przyzwoitość żeby nie wspominać o przysiędze małżeńskiej powinny wskazywać nam kierunek. Tylko czy życie nie weryfikuje naszych zasad. Nie stawa nas przed wyborami, o których wcześniej byśmy powiedzieli " nigdy w życiu tego nie zrobię " . Czy życie nie zaskakuje czasami nas tak ,że wcześniejsze gdybanie traci rację bytu?
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Ty nie potrafisz bez niego żyć a on jak widac potrafi, bo ......tak mu wygodnie ! jedna ugotuje nakarmi , druga przytuli życ nie umierać, zastanów się kobieto! jak by mu naprawdę zależało na tobie to by się rozstał z żoną a on jak każdy męski szowinista jest po prostu wygodny. Co znaczy ,że straci dzieci jak sie rozwiedzie? przecież na sprawie rozwodowej od razu utala sie opiekę nad dziecmi jak bedzie chciał będzie mógł je widywac i uczestniczyć w ich wychowaniu. Poza tym jaki z niego romantyk ? skoro zadaje ci ból bo nie potrafi podjąć męskiej decyzji. Postaw go pod ścianą i zażądaj żeby się w końcu zdeklarowal ty albo ona bo inaczej zawsze będzie cię tak zwodził romantycznymi wierszami a ty zawsze bedzesz już ta drugą, zawsze możesz sobie znaleźć kogoś innego dla kogo bedziesz naprawdę ważna, po co masz być dla kogoś sloganem jak dla kogoś innego możesz byc poezją.

Moi drodzy, jestem mężatką z 12letnim stażem i wiem że większość zdradzanych żon sama się o to prosi. Jeżeli facet lubił seks przed ślubem to lubi go też po ślubie z nie mniejszą intensywnością. A my po założeniu magicznego kółka na palec mężczyzny zmieniamy się nagle z gorących demonów seksu w lodowate Królowe Śniegu. I facet głupieje, jeszcze się stara, próbuje...ale my przecież lepiej wiemy. Dlatego zaczyna szukać poza domem.
Sama miałam takie doświadczenia....wybaczyłam zdradę i zmieniłam się o 180 stopni. Jestem matką , żoną w dzien....i nieokiełznaną tygrysicą w nocy.
Dlatego moja droga nie licz że zostawi żonę, jesteś tylko uzupełnieniem tego czego mu brakuje.

Marzanna124 Jak rozumiem większość odpowiedzi napisały kobiety. Rozumiem to oburzenie, oceny i agresję słowną w stosunku do złej kochanki. Jakoś postać faceta nam zniknęła gdzieś w tle a to w końcu też aktor w tej sztuce ale nie o tym chciałam. Drogie Panie łatwo stać z boku i oceniać ale jest takie mądre powiedzenie ,że nigdy nie wiemy sami jak byśmy się zachwali w danej sytuacji dopóki nas to nie dotyczy. Tak. Tak. Wiem normy społeczne i zwykła przyzwoitość żeby nie wspominać o przysiędze małżeńskiej powinny wskazywać nam kierunek. Tylko czy życie nie weryfikuje naszych zasad. Nie stawa nas przed wyborami, o których wcześniej byśmy powiedzieli " nigdy w życiu tego nie zrobię " . Czy życie nie zaskakuje czasami nas tak ,że wcześniejsze gdybanie traci rację bytu?
Życie zaskakuje z tym że jest cos takiego co nazywa się zasady. Co tu normy społeczne maja do rzeczy. Mogłem skosić panienkę chętną do bólu. Mogłem skosić inną, wystarczyło tylko sięgnąć. Ale cholera te zasady. Odpuściłem. Nie czuję się pokrzywdzony przez życie z tego powodu. Zdradza zwykle mężczyzna słaby ,zakompleksiony, choć dziwnie kojarzony z tzw. samcem alfa. Dziwne że kobiety do takiego lgną niszcząc sobie życie i wpędzając się w kompleksy. Staja się one podobnymi do tych słabeuszy życiowych.

Napisał(a): sylwia73 -

po pierwsze takie zauroczenia koncza sie tragicznie dla kochanek bo wiékszosc facetów okolo czterdziestki przechodzi przez andrenopauzé wiéc hormony im odbijajá. Lepiej znajdz sobie innego wolnego bo z tym to tylko same klopoty i lzy scié czekajá. Mój maz ma dziecko z kobietá, która nie chciala za niego wyjsc, ale kaze sobie placic 750 zl alimentów. Mamy trzyletniego syna, jednak maz na utrzymanie daje mi tylko 550 po potráceniu alimentów. Od 3 lat mówi ze zlozy wniosek o obnizke alimentów ale tego nie robi. Zastanawiam sie tylko, co jest dla niego wazniejsze bo chyba nie my. Zreszta z 1 synem wyjezdza na wczasy, jego matce funduje tez wczasy, a my jestesmy niewazni. Czasem czuje sié jak kochanka bo jestem tá drugá. Radze ci szukaj faceta wolnego bez zobowiazan i poczekaj ze slubem - ten mozna wziác w kazdej chwili.

Głupia, naiwna idiotka jesteś!! Bierz go, przekonaj się jak ważna dla niego jesteś...Brawo dla osoby która stwierdziła że pobawi się i zostawi... Jestem żoną i chętnie Ci oddam swojego bawidamka, jakoś nie chce iść na stałe... a też tak mocno się kochają jak Ty ze swoim... ha ha ha

Napisał(a): DOA -

beata731 Chyba jeszcze nigdy nie zdażyło się by kochanka sprawdziła relacje między mężem (jej kochankiem) a jego żoną, zazwyczaj jest normalnie, w moim przypadku była stabilizacja ale mężowi powiało nudą ... wyrzuciłam go z domu, dziś nadal mieszka z kochanką, ale przychodzi, tęskni, żałuje, powiedział że nigdy by nie odszedł gdybym go nie wyrzuciła.... więc możesz marzyc że może żona go wyrzuci i będzie z Tobą... wiem tylko jedno, tęskni za rodziną, a kochanke i tak już zdradza.... chory człowiek. Życzę powodzenia i Tobie i wszystkim kobietom takim jak Ty, które są tak naiwne i wierzą, że z żoną już nic go nie łączy.
i włąsnie tu kochanko masz problem bo on nigdy nie zapomni o żonie tym bardziej jak są dzieci..taka lafirynda jak ty rozbiła moją rodzinę gdy byłam młodą kobietą ...rozwiodłam się z niewiernym mężem i wiem, że do tej pory żałuje tego , że zadał się z osobą twego pokroju....nie buduje się szczęscia na nieszczęciu innych ludzi ...są woli paniowie czemu ich się nie uczepicie tylko rozwalacie rodziny ,związki nie zważając na nic ...mam nadzieje ,że kiedyś los tak samo się,, uśmiechnie'' do Ciebie jak w tej chwili sie ,,uśmiecha ''do rodziny tego szmaciarza co zdradza żonę z tobą ..życzę dużo łez i smutku

Ale jesteś naiwna. Sądzisz że u niego jest źle w małżeństwie? Każdy facet będzie bajerował byle otrzymać to czego chce. Spotkałam wielu żonatych mężczyzn i o dziwo każdemu w małżeństwie się nie układało, coś się wypaliło między nimi, już nie ma miłości, jest tylko dla dzieci.... Problem pojawia się jak taka dziewczyna jak ty uwierzy w te głupoty. Romantyk? Jaki z niego romantyk, bo wierszykami się wymieniacie? Nic głupszego nie słyszałam. Takie wierszyki to można spokojnie z neta kopiować. Powymyśla dla Ciebie jakieś głupoty, a ty myślisz że jesteś wyjątkowa. Ogarnij się i otwórz oczy. Jesteś tylko dodatkiem. A myślałaś co potem? Teraz nie jesteś z nim cały czas, przecież wraca do swojej rutyny i "złej żony". Potem to ty możesz być rutyną bo zaczną się problemy. A on albo wróci do swojej żony i dzieci albo ponownie poszuka sobie jakiejś atrakcyjnej panienki by ją zbajerować. Tak już jest. A skoro go kochasz to cudnie. Gorycz rozstania będzie dla ciebie świetną nauczką i tego ci życzę!

Zerwij!!!!!! ja nie zostawiłem rodziny dla kochanki i jestem pewien ze dobrze zrobiłem bo dzisiaj mam wspaniałe wnuki i nie wyobrażam sobie nie przebywania z nimi to samo będzie z Twoim ukochanym jak przyjdą wnuki to oszaleje na ich punkcie i tylko problem będziesz miała.

gość]Ciebie TWÓJ też zdradza!!!!!!!!!
gość [cytat kogo=mIoda Cześć.

Mam wielki problem. Otóż kocham mężczyznę, jednakże on ma żonę i dwójkę dzieci. Ale kochamy się niesamowicie. Oboje mamy wrażenie, że to siebie szukaliśmy przez całe swoje życie. Oboje jesteśmy romantykami, piszemy do siebie wiersze. Nie umiemy bez siebie żyć i nie wyobrażamy bez siebie tego życia. Ale jest coś co mi przeszkadza – jego żona. On nie chce jej zostawić, bo uważa, że jeśli ją zostawi, to straci też dzieci. Nie rozmawialiśmy konkretnie na ten temat, bo nie chciałam się udzielać. Ale może powinnam powiedzieć własne zdanie? To, że chłodne relacje między rodzicami nie wpływają pozytywnie na dzieci, że czasem lepiej jest się rozstać właśnie dla ich dobra?

Czy powinnam i czy mam prawo prosić go, by zostawił żonę ? Bo ja już tak nie dam rady. Nie dam rady znieść tej myśli, że po spotkaniu ze mną jedzie do niej, do siebie, własnej rodziny. Już nie daję rady. Tak bardzo go kocham. Nie potrafię żyć bez niego.;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Pomyśl jak sie ponizasz masz go prosic aby odszedł od zony , jestes naiwana i do tego dupa z ciebie nie KOCHANKA SKORO WRACA do domu do ŻONY nie wiesz co tak naprawde ich łączy moj miał / nie wiem czy nadal ma KOCHANKE i wiesz co mi powiedział kochankom mówi sie to co chcą usłyszec facet który jest zakochany dązy do stabilizacji normalnego związku a ty JESTES TYLKO ODSKOCZNIA WTEDY GDY ZONA JEST JĘDZA ; WIELE BY TU PISAC ZŁEGO O KOCHANKACH ale po co to wy jestescie choc nie wszystkie zazdrosne ze do nas WRACAŁA NAS ŁACZY RODZINA DOM , DZIECI I WIELE INNYCH SPRAW A WAS KOCHANKÓW ŁACZY TYLKO ZABAWA DOBRY WYRAFINOWANY SEX Z NAMI ZONAMI TEZ TAK MAJA TYLKO MY MAMY GRANICE UPOKORZENIA A WY KOCHANKI NIESTETY NIE
;;;;;;;;;; nie moj mnie nie zdradza moj ma kochanke to nie zdrada ha ha ;;; to sex z inna kobieta zadajesz głupie pytanie ::

gość Głupia, naiwna idiotka jesteś!! Bierz go, przekonaj się jak ważna dla niego jesteś...Brawo dla osoby która stwierdziła że pobawi się i zostawi... Jestem żoną i chętnie Ci oddam swojego bawidamka, jakoś nie chce iść na stałe... a też tak mocno się kochają jak Ty ze swoim... ha ha ha
CORAZ WIECE ŻON KTÓRE CHCA ODDAC SWOICH KOCHAJACYCH MĘZÓW jak pisałam wczesniej zona wie , żona czuje żona udaje bo sa czasem takie sprawy , ze trudno wszystko ot tak zakonczyc a wam KOCHANKI . POWIEM WRACAJA OD WAS SĄ Z NAMI OD CZASU DO CZASU JAK Z WAMI I MY MAMY RODZINY A WY TAK SIE KOCHACIE I LIPA WPADA KIEDY MOZE . a po czasie motyli przychodzi szara rzeczywistosc i do nas wracają kobieta która ma mocne nerwy równiez po czasie nic nie czuje tylko nienawisc ale nie do kobiety co męzus zwiewał tylko do samej siebie ze walczyła a czy wart to zalezy po jakim czasie was oleją ; DOM DZIECI RODZINA WSPOLNE PROBLEMY - ciezko jest wszystko żucić a gołodupca w koncu nie wezmiecie;

Dla mnie takie kobiety jak TY, to zwykłe zdziry. I mam wielką nadzieje, że te wszystkie kobiety (zdziry) spotka zasłuzona kara, że dostaniecie to na co zasłużyłyście, że będziecie cierpiec, jak żony kiedyś. Życzę Wam wszystkiego najgorszego.

w rodzinie.........................dziewczyna poswiecila 15lat zycia dla zonatego faceta...zona i dzieci to zaslona dymna, a liczy sie tylko jego egoizm i wyrachowanie.......w koncu po 15latach wybral zone i dorosle dzieci, a kochanka wrocila do mamusi do innego miasta i zyc sie jej nie chce.....
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zona dwojka dzieci kocham go
  • On ma żonę a ja go kocham wiersze
Do góry strony: Co zrobić, gdy kocham żonatego?