Reklama

13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń949
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
13 ppt ?

Co zrobić, gdy nie ma szacunku w związku? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co zrobić, gdy nie ma szacunku w związku?

Napisał(a): -

Otuż jestem z chłopakiem w związku na odległość od 3 lat. Od jakichś 5-ciu tygodni zaczął się pojawiać brak szacunku z jego strony, a mianowicie denerwóje się z byle pierdoły, przeklina i zeszło do kilku esów dziennie pisania, a jeśli chodzi o rozmowy to rzadko. Ma pretensje do mnie że pisze do niego i dzwonie, bo on nie ma czasu. Ja rozumiem jak ma coś do załatwienia i wtedy mu nie przeszkadzam ale on np. woli po całym dniu robienia czegoś siąść przed telewizorem i oglądać pierdoły na różnych kanałach niż zadzwonić do mnie i wyjaśnić sobie to co jest między nami nie tak. Próbowałam wielokrotnie z nim rozmawiać, a on wtedy gada, że mi tylko zle i zle. Mówie mu, że gdyby miał do mnie szacunek to wszystko było by dobrze, a on że ja uważam, że to wszystko to jego wina i że ja jestem święta. Nie raz myślałam o tym, że to może ja coś zle robie i mówiłam mu, że sobie wszystko przemyślałam i chcę żebyśmy zaczęli się razem cały czas szanować ale on dalej tego nie robi. Kocham go i zależy mi na tym aby nasz związek znów stał się taki jak wcześniej. Nie wiem już co robić. Błagam o pomoc !!!

Re: Co zrobić, gdy nie ma szacunku w związku?

9290 Otuż jestem z chłopakiem w związku na odległość od 3 lat. Od jakichś 5-ciu tygodni zaczął się pojawiać brak szacunku z jego strony, a mianowicie denerwóje się z byle pierdoły, przeklina i zeszło do kilku esów dziennie pisania, a jeśli chodzi o rozmowy to rzadko. Ma pretensje do mnie że pisze do niego i dzwonie, bo on nie ma czasu. Ja rozumiem jak ma coś do załatwienia i wtedy mu nie przeszkadzam ale on np. woli po całym dniu robienia czegoś siąść przed telewizorem i oglądać pierdoły na różnych kanałach niż zadzwonić do mnie i wyjaśnić sobie to co jest między nami nie tak. Próbowałam wielokrotnie z nim rozmawiać, a on wtedy gada, że mi tylko zle i zle. Mówie mu, że gdyby miał do mnie szacunek to wszystko było by dobrze, a on że ja uważam, że to wszystko to jego wina i że ja jestem święta. Nie raz myślałam o tym, że to może ja coś zle robie i mówiłam mu, że sobie wszystko przemyślałam i chcę żebyśmy zaczęli się razem cały czas szanować ale on dalej tego nie robi. Kocham go i zależy mi na tym aby nasz związek znów stał się taki jak wcześniej. Nie wiem już co robić. Błagam o pomoc !!!
Są 2 możliwości:
1) facet ma kogoś i nie wie jak Ci powiedzieć że chciałby to skończyć. Jest chamski, bo liczy na to że Ty się w końcu wkurzysz i rozwiążesz problem za niego.
Znam to z autopsji. Faceci to straszne tchórze.
2) Za często powtarzasz mu że Ci na nim zależy. Facet czuje się już tym znudzony.

Niezależnie od tego która wersja jest prawdziwa jest tylko 1 rada:
nie pisz, nie czekaj na telefon, nie rób mu sprawy że ON nie pisze do Ciebie.
Po prostu żyj własnym życiem i odsuń się od niego. Od czasu do czasu Ty nie miej dla niego czasu jak do Ciebie zadzwoni,
Jeżeli prawdziwa jest wersja 1) - będzie to pewnie definitywny koniec. Będzie boleć, ale przynajmniej będziesz wiedziała że nie ma już sensu tego Ciągnąć, bo tylko się poniżasz
Jeżeli prawdziwa jest wersja 2) - jest szansa, że za Tobą zatęskni i zacznie o Ciebie bardziej zabiegać

Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to:
- powtarzanie jak bardzo jesteś nieszczęśliwa że go nie ma
- powtarzanie mu jak bardzo go kochasz
- dzwonienie do niego z pretensjami "dlaczego nie zadzwoniłeś?"
- narzucanie mu się

Musisz zaryzykować.

Jak teraz nie ma szacunku to co będzie później?
Rozejrzyj się dookoła....po co marnujesz swój czas i inwestujesz uczucia nie tam gdzie trzeba!
Poboli i przestanie....a może ten wymarzony na Ciebie czeka....ten dla którego będziesz słońcem na niebie...a ten tam niech siedzi przed tv.....Powodzenia.

kiniawys
9290 Otuż jestem z chłopakiem w związku na odległość od 3 lat. Od jakichś 5-ciu tygodni zaczął się pojawiać brak szacunku z jego strony, a mianowicie denerwóje się z byle pierdoły, przeklina i zeszło do kilku esów dziennie pisania, a jeśli chodzi o rozmowy to rzadko. Ma pretensje do mnie że pisze do niego i dzwonie, bo on nie ma czasu. Ja rozumiem jak ma coś do załatwienia i wtedy mu nie przeszkadzam ale on np. woli po całym dniu robienia czegoś siąść przed telewizorem i oglądać pierdoły na różnych kanałach niż zadzwonić do mnie i wyjaśnić sobie to co jest między nami nie tak. Próbowałam wielokrotnie z nim rozmawiać, a on wtedy gada, że mi tylko zle i zle. Mówie mu, że gdyby miał do mnie szacunek to wszystko było by dobrze, a on że ja uważam, że to wszystko to jego wina i że ja jestem święta. Nie raz myślałam o tym, że to może ja coś zle robie i mówiłam mu, że sobie wszystko przemyślałam i chcę żebyśmy zaczęli się razem cały czas szanować ale on dalej tego nie robi. Kocham go i zależy mi na tym aby nasz związek znów stał się taki jak wcześniej. Nie wiem już co robić. Błagam o pomoc !!!
Są 2 możliwości:
1) facet ma kogoś i nie wie jak Ci powiedzieć że chciałby to skończyć. Jest chamski, bo liczy na to że Ty się w końcu wkurzysz i rozwiążesz problem za niego.
Znam to z autopsji. Faceci to straszne tchórze.
2) Za często powtarzasz mu że Ci na nim zależy. Facet czuje się już tym znudzony.

Niezależnie od tego która wersja jest prawdziwa jest tylko 1 rada:
nie pisz, nie czekaj na telefon, nie rób mu sprawy że ON nie pisze do Ciebie.
Po prostu żyj własnym życiem i odsuń się od niego. Od czasu do czasu Ty nie miej dla niego czasu jak do Ciebie zadzwoni,
Jeżeli prawdziwa jest wersja 1) - będzie to pewnie definitywny koniec. Będzie boleć, ale przynajmniej będziesz wiedziała że nie ma już sensu tego Ciągnąć, bo tylko się poniżasz
Jeżeli prawdziwa jest wersja 2) - jest szansa, że za Tobą zatęskni i zacznie o Ciebie bardziej zabiegać

Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to:
- powtarzanie jak bardzo jesteś nieszczęśliwa że go nie ma
- powtarzanie mu jak bardzo go kochasz
- dzwonienie do niego z pretensjami "dlaczego nie zadzwoniłeś?"
- narzucanie mu się

Musisz zaryzykować.
Raz jak z nim rozmawialam i mu powiedzialam, ze wiem ,ze chodzi mu o to by doprowadzic mnie do takiego stanu bym ja wszystko zakonczyla, zeby nie bylo ze to on wszystko zakonczyl, to on powiedzial ze jakby nie chcial ze mna byc, to by zerwal. jeszcze kiedy indziej jak z nim rozmawialam to powiedzialam ze go kocham (dawno tego od niego nie slyszalam) on powiedzial ze mnie tez, a ja czy mocno a on ze nie wie bo sie miedzy nami pozmienialo. kilka razy mi powiedzial ze jemu sie wydaje ze ja kogos mam. ja sie staram a on to odrzuca, wiec zrobie tak jak piszesz bo szczerze to o tym myslalam tylko nie wiem czy bym wytrzymala.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • brak szacunku w zwizku
  • gdy chopak nie ma szacunku na poczatku zwiazku
  • brak szacunku w zwizku forum
  • co zrobic gdy chlopak nie ma szacunku
  • chlopak nie ma szacunku
  • kiedy w zwizku nie ma szacunku
  • brak szacunku ze strony chopaka
  • brak szacunku w zwizku z jego strony
  • brak szacunku od chopaka
  • brak szacunku w zwizku.
Do góry strony: Co zrobić, gdy nie ma szacunku w związku?