8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń561
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
8 ppt ?

co zrobić moja miłość kocha innego (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

co zrobić moja miłość kocha innego

Napisał(a): Gość -

Przyblirze wam sytuacje dziewczyna moja narzeczona z którą byłem prawie 6 lat nagle zauroczyła się w innym chłopaku początkowo myslałem że jakoś isę ułorzy ale ona nie przestrzegała zasad jakie ustaliliśmy całowała się z nim i flirtowała.
Poten ich na tym nakryłem i stwierdziłazem usi od nas obojga odpocząć i się zdecydować bardzo mnie to uradowało bo meślałem że na kogo kolwiek ale się zdecyduje ale tak nie jest po tym fakcie często się widywaliśmy nawet dochodziło do zblirzeń i jak twierdzi było jej cudownie myślałem że się wszystko układa do momętu kiedy się dowiedziałem że na ostatnim spotkaniu jej i tego 2 zabawiali się ze sobą mam namysli miłość francuską byłem tak rozgoryczony że powiedziałem jej żegnaj że nie potrafie tak dalej żyć i skoro nie jest zdecydowana na jednego to ja zdecyduje za nia i chcciałem odejść .
Ona oczywiście prawie na kolanach prosiła mnieo to bym tego nie robił i gdy spojrzałem w jej oczy jak zwykle zmiękłem. Co tu robić gdy nie można przestać kochać i choć tak mocno cię ona rani to ty nadal brniesz w to i liczysz na szczęśliwy koniec tym bardziej że ona bez zawachania mówi że mnie kocha i że ze mną chcce spędzić reszte rzycia ale gdy jest przy nim to traci zmysły i ponosi ją tak jak ostatnio i dlatego nie wraca do mnie bo nie chce mnie ranić ponownie i że wruci gdy nad tym wszystkim zapanuje.
INTERIA.PL

Re: co zrobić moja miłość kocha innego

Napisał(a): -

Przeczytałem z uwagą co napisałeś. Mogę dać Ci tylko jedną konkretną radę w takim przypadku. Jest sprawdzona bo sam przeżyłem podobną sytuację. Ratuj się człowieku , bądz asertywny. Zrobiła to raz zrobi, drugi i trzeci.... Nie daj jej jak i innym satysfakcji wyśmiewania się za Twoimi plecami. Zamknij ten rozdział życia rozejżyj się dookoła i znajdz sobie dziewczynę która napewno gdzieś na Ciebie czeka, która Cie nie zrani z którą znajdziesz prawdziwe szczęście.......

Re: co zrobić moja miłość kocha innego

Napisał(a): -

Prawde mowiac Bardzo dobrze napisales "Mohikanin" ale dla niego to nie jest takie latwe wiem to na sobie bo sam przezylem podobna sytuacje wrecz identyczna No tak jak ja bym to pisal :) wyreczyl mnie..
z perspektywy trzeciej osoby to wyglada prosto i zrozumiale ale jak on to napisal po 6 latach to nie takie proste zapewne bardzo z żyli sie ze soba a obecnie mozna zauwazyc u mezczyzn ze coraz wiecej trafia sie zniewolonych bac przejawiajacych kobiece cechy Prawde mówiadz on sam nic z tym nie zrobi A nawet niech reki nie podnosi na tamtego bo tylko bardziej sie pogrąży To ona jest winna dla jej dobra ehh moze juz nie jej i tak za dobrze miala :) powinienes z nia w taki sposob porozmawiac zeby ja odizolowac od niego Choc nie zmienia to faktu ze jak juz raz zrobila to moze i drugi i nie koniecznie juz z tym samym co nie ktore kobiety rozumieja swoj blad no w tym przypadku jak widac nie bardzio ale jesli mowisz ze jest tak jak piszesz to albo wezniesz sie w garsc i nie pozwolisz sobie wecej na to i zakonczysz ten zwiazek albo po prostu oficjalnie ja zdradz z jej kolezanka, przyjaciolka czy kims innym i jej po prostu o tym powiedz czy czujesz sie teraz jak ja.. To glupie no ale coz.. ale czasem kobieta moze dopiero wtedy przejrzeć na oczy
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • moja dziewczyna zauroczyla sie w innym
  • moja dziewczyna kocha innego
  • moja dziewczyna kocha mnie i innego
  • zauroczyla sie
  • co zrobi gdy ona kocha innego
  • moja miłosc kocha innego co robic
  • co zronic gdy moja milosc jest z innym
  • dziewczyna zauroczyla sie w innym
Do góry strony: co zrobić moja miłość kocha innego