Komentarze (176)

Dodaj komentarz

Napisał(a): kanu -

Moja Dorotka nie wierzy w UFO. Co mam zrobić?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): adamo -

Jaki jestem szczesliwy, ze wreszcie wyjasnia sprawe tych rozblyskow......., gdyz to ulatwi w duzym stopniu zycie na Ziemi mnie i mojej rodzinie. Dziekuje naukowcy, ulatwicie wielu ludziom przetrwanie:-)
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Powstaniec -

Bajki z Mchu i Konopi ! Blysnac to moze futerko Kozy na Sloncu.
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): lol -

Wszechświat to otchłań która nie ma początki ani końca inaczej próżnia
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): gosc -

Wystarczy w piekna gwiazdzista noc spojrzec do gory i poczuc jak jestesmy mali a swiat wokol nas nieodgadniony...jedynie nauczylismy sie po ukladach gwiazd rozpoznawac gdzie sie znajdujemy(mam na mysli dawnych zeglarzy)a teraz mamy technike i urzadzenia ktore nam to ulatwiaja.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): AK47Bullet -

nie ma nic oprócz Boga
wkrótce to zrozumiecie
ludzie stracili wiarę a wszystko to przez diabelskie sztuczki takie jak ten Artykuł
jeden koleś mi tu pisze o bibli i latających spodkach
chłopie poczytaj Biblię bo jest tam mowa o człowieku Jezusie aniołach objawieniach cudach klątwach i o Bogu stworzycielu nieba i ziemi
Odpowiedzi (21)

Napisał(a): gosc -

to sa tak duze odleglosci od Ziemi ze naukowcy cale lata beda snuli tylko domysly...
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): KOŁEK -

Poszukiwanie dowodów życia, w tym życia wysoko rozwiniętego, trwa. A mamy tyle niepodważalnych dowodów że naszą Ziemię odwiedzały wysoko rozwinięte cywilizacje ! Wszystkie święte księgi zawierają opisy o przybyciu Bogów na Ziemię ! Wedy, Koran, Kabała, Stary Testament są tak naprawdę relacjami, opisami przybycia na naszą planetę Obcych, których pózniej ludzie przerobili na ''zstąpienie Boga na Ziemię''. Wedy opisują że przybyli bogowie na statkach tak ogromnych że były widoczne w słoneczny dzień, mimo że znajdowały się na orbicie. Współcześni uczeni z danych jakie są w Wedach obliczyli że były to trzy okrągłe obiekty podobne do dysków o średnicy ponad pięćset kilometrów. Bogowie lądowali na planecie w lądownikach zwanych Vimana . (jak wyglądały Vimany są szczegółowe opisy). Kabała zawiera opisy że w tej części galaktyki istnieje siedem wysoko rozwiniętych cywilizacji i ich dokładna charakterystyka. Niektóre odwiedzają Ziemię. W Koranie są opisy latających obiektów ( burak) którymi można było latać poza planetę. W Starym Testamencie jest bardzo wiele opisów, świadczących ponad wszelką wątpliwość, że Mojżesz kontaktował się z wysoko rozwiniętą cywilizacją. Rozstąpienie się wód morza Czerwonego to działanie techniki. Arka przymierza to urządzenie Obcych, kasza manna, światła świecące zza chmur, gromkie głosy nauczające ludzi, i cała masa opisów tzw. cudów to działanie wysokiej techniki. Cudowne uzdrowienia to po prostu, medycyna. Ówcześni ludzie, prymitywni, zacofani, nie posiadający żadnej wiedzy, przeżywali szok, gdy widzieli zstępujące z Nieba, urządzenia. Trudno im się dziwić. Religie przerobiły taką wizytę na zstąpienie Boga na Ziemię, a odlot Obcych na wniebowstąpienie Boga do Nieba. Powstające, oparte na tym wydarzeniu religie, zaczęły się modlić i modlą się do nich,,,do dziś !!!
Odpowiedzi (13)

Napisał(a): Wolny -

System okupacyjno-nadzorujący przygląda się Wam na ile może pokazać świat dotychczasowego tzw. "mitu".. Na ile dorośliście do wiedzy wszechświata, bratniej wspólnoty.. gwiezdnej federacji.. Sądownie trwa.. nie zawiedźcie zdając ten "egzamin".. Skutki kolejnej cywilizacji mogą być przesadzone, wszystko zależne od postawy ludzi.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz