30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń212
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +0
30 ppt ?

coś pomiędzy małpą a robotem (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

coś pomiędzy małpą a robotem

Napisał(a): soczi -

Czym jest właściwie człowiek?
Gdzie jest jego środowisko naturalne- blokowiska a może sawanna?
Człowiek jest z małpy ale czy już na zawsze tą małpą pozostanie? -a może
staniemy się jako gatunek Bogami?

A może ludzie nie chcą lepszego świata- lubimy kręcić się w tym
niedoskonałym smrodku absurdu i niskich instynktów .
Zauważcie że ludzie stale świadomie popełniają przestępstwa- piją, tłuką się,
kradną, zdradzają .
Może poprotu lubimy taki świat i żadna edukacja i kultura nie pomoże .
Nie chcemy żadnych norm, kodeksów, zakazów i ograniczeń .

Czy powinniśmy jako gatunek mieć jakiś cel- jaki?
A Twój cel i sens- widzisz w tym wszystkim jakiś cel i sens?

Re: coś pomiędzy małpą a robotem

Napisał(a): ireneo -

a skąd ty wziąłeś to " z małpy" Aż mnie zaciekawiło. możesz podsunąć, kto ci takie pierdy podsunął?

soczi
ireneo a skąd ty wziąłeś to " z małpy" Aż mnie zaciekawiło. możesz podsunąć, kto ci takie pierdy podsunął?
A Twoim zdaniem jak wyglądała linia genealogiczna człowieka?
Ty nie pytaj o moje zdanie. Odpowiedz na pytanie. Albo nie.

Napisał(a): soczi -

ireneo
soczi
ireneo a skąd ty wziąłeś to " z małpy" Aż mnie zaciekawiło. możesz podsunąć, kto ci takie pierdy podsunął?
A Twoim zdaniem jak wyglądała linia genealogiczna człowieka?
Ty nie pytaj o moje zdanie. Odpowiedz na pytanie. Albo nie.
Przeczuwałem że nie odpowiesz .
Bąkniesz coś czasem bez sensu i uciekasz, tak jakbyś nie mógł zebrać
myśli, a może wiatr ci je porywa?

Napisał(a): ~gość -

To, że ty masz pochodzenie od małpy to nie znaczy, że inni ludzie też. W wyniku odkrycia łańcucha DNA wiadomo, że człowiek od małpy ani innego zwierzaka nie pochodzi więc tkwisz w idei psychopaty Darwina z tym, że on też nie przyznawał się do pochodzenia od małpy jedynie jak brał lekarstwa.

~gość To, że ty masz pochodzenie od małpy to nie znaczy, że inni ludzie też. W wyniku odkrycia łańcucha DNA wiadomo, że człowiek od małpy ani innego zwierzaka nie pochodzi więc tkwisz w idei psychopaty Darwina z tym, że on też nie przyznawał się do pochodzenia od małpy jedynie jak brał lekarstwa.
Nie znasz teorii. Odstaw leki, z czystym umysłem poczytaj., Mądrzejszy umrzesz. O) małpie też się dowiesz ale się dziwisz, że tyle czasu tkwiłeś w powielanej głupocie.

Lilith1 Zdjęcie

Pra, pra... dziad?

Zdjęcie

Pra, pra... wnuk?
a możew yten trend jest trendy? Oto początek

to kontynuacja
przypomina wam coś widok ten?
Załączniki:

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

ireneo
~gość To, że ty masz pochodzenie od małpy to nie znaczy, że inni ludzie też. W wyniku odkrycia łańcucha DNA wiadomo, że człowiek od małpy ani innego zwierzaka nie pochodzi więc tkwisz w idei psychopaty Darwina z tym, że on też nie przyznawał się do pochodzenia od małpy jedynie jak brał lekarstwa.
Nie znasz teorii. Odstaw leki, z czystym umysłem poczytaj., Mądrzejszy umrzesz. O) małpie też się dowiesz ale się dziwisz, że tyle czasu tkwiłeś w powielanej głupocie.
Ale wytłumacz mu swój światopogląd . ...

Jak może zgadnąć co masz na myśli , skoro Twoje argumenty to wyłącznie epitety ?

Napisał(a): zbigniew1933 -

W wyniku odkrycia DNA stwierdzono, że DNA człowieka w 98% jest zgodne z DNA szympansa i w 90% zgodne z DNA świni.

Te 2% różnicy wynika z wyprostowanych kończyn dolnych, to jedyna przewaga człowieka nad małpą nieszczęśniku.

Teraz już wiesz dlaczego katolicy wolą pozycję na kolanach i dlaczego lubują się w "ryciu" w swoim środowisku.

Napisał(a): Blandare51 -

zbigniew1933
W wyniku odkrycia DNA stwierdzono, że DNA człowieka w 98% jest zgodne z DNA szympansa i w 90% zgodne z DNA świni.

Te 2% różnicy wynika z wyprostowanych kończyn dolnych, to jedyna przewaga człowieka nad małpą nieszczęśniku.

Teraz już wiesz dlaczego katolicy wolą pozycję na kolanach i dlaczego lubują się w "ryciu" w swoim środowisku.

Napisales, ze 98% DNA czlowieka jest zgodne z DNA szympansa.... czyli jeszcze wielu musi jeszcz troche poczekac na te 2%! (mysle, ze jakies 60 lat przy tuch rzadach)...
« Wróć do tematów
Do góry strony: coś pomiędzy małpą a robotem