140
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń764
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +113
140 ppt ?

Cudów Wiele Najwyższy uczynił! (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Cudów Wiele Najwyższy uczynił!

Napisał(a): RF1 -

porarelaksu]
RF1 [cytat kogo=prowincjusz2 ..... KAŻDE wybory od 1989 roku, także te, na mocy których rządziła dzisiejsza opozycja, trzeba uznać za nielegalne przejęcie władzy metodą zliczeniową, a nie siłową, dokonane, przy frekwencji często ledwie przekraczającej 50%, przez zdecydowaną mniejszość społeczeństwa. Takie zaklinanie rzeczywistości to już łabędzi śpiew, który nikogo nie wzrusza. PS: Przepraszam, że wtrącam się do dyskusji, ale nie mogłem się powstrzymać.
no własnie , kilkoro cfaniakóf + ciemny lud = suferen = fłatca much

Dzień dobry
"Zapomniałeś" o początku zdania, prawda? A tak się składa, że ten początek zmienia sens wypowiedzi...Ale to chyba niedopatrzenie, czyż nie?

Napisał(a): porarelaksu -

..zarty sie skonczyły :)

"puczyści" atakują bez pardonu ,
obrońcy sali kolumnowej staneli w rozkroku i stoją
kto uzyska przewagę , kto kogo rzuci na kolana , na plecy !?
"puczyści" są już po śniadaniu , liczebnie jednak mniejsi
"obrońcy sali kolumnowej" szykują się do fortelu
unik i kontratak , kontratak i unik
pełna gala mieszanych sztuk politycznych

...i my im za to płacimy . tfu

RF1]
porarelaksu
RF1 [cytat kogo=prowincjusz2 ..... KAŻDE wybory od 1989 roku, także te, na mocy których rządziła dzisiejsza opozycja, trzeba uznać za nielegalne przejęcie władzy metodą zliczeniową, a nie siłową, dokonane, przy frekwencji często ledwie przekraczającej 50%, przez zdecydowaną mniejszość społeczeństwa. Takie zaklinanie rzeczywistości to już łabędzi śpiew, który nikogo nie wzrusza. PS: Przepraszam, że wtrącam się do dyskusji, ale nie mogłem się powstrzymać.

Dzień dobry
"Zapomniałeś" o początku zdania, prawda? A tak się składa, że ten początek zmienia sens wypowiedzi...Ale to chyba niedopatrzenie, czyż nie?
@Piotruch 'nakazał' skracać wpisy :))

ale to nie to
mnie akurat ta część Twojego wpisu bardzo przypadła do gustu ,

porarelaksu]
RF1
porarelaksu

Dzień dobry
@Piotruch 'nakazał' skracać wpisy :))

ale to nie to
mnie akurat ta część Twojego wpisu bardzo przypadła do gustu ,
A, jeśli tak, to "insza inszość" :-) Dwa złote się należy ;-)

Napisał(a): BezNicka -

Tak się zastanawiam .... Kiedyś była gra ,,Pomidor,, . Scietwakom należy zacząć odpowiadać w ten sposób . I tak innych nie zrozumieją .
Czy widział ktoś Amerykanina uciekającego nielegalnie do Mexyku ?
Moje to jest moje , nie zaś do podziału przez scierwakow między siebie .
Kto nie rozumie co to jest moje , powinien być natychmiast zastrzelony !
Jak konikrady tak w Ameryce jak i w Europie , sznur gałąź , sąd Boży . Scietwak nie jest do edukacji , czy reedukacji , to złodziej , bandzior i kłamca , który wyssal to wszystko z mlekiem Darwina , Marksa i Lenina .
Zdrowy organizm dlatego nie jest chory , bo nie jest tolerancyjny ! Scierwaki są tepione bez żadnych dialogow !

Napisał(a): prowincjusz2 -

RF1
prowincjusz2 Drogi Pietruchu!
Jednym z tych cudotwórców współczesnych jesteś właśnie TY.
Przeżyłem w PRL-u kilkadziesiąt lat. Poznałem wielu ludzi, z wieloma rozmawiałem, z niektórymi się przyjaźniłem nawet.. Poznałem w życiu kilku ORMO-wców, kilkunastu komuchów, z esbecją miałem do czynienia "aż" cztery razy, poznałem nawet jednego Żyda.
Większość Polaków mieszkających poza miejskimi aglomeracjami ze służbami nie miała żadnego kontaktu. Miliony z nich nie zdawało sobie nawet sprawy z istnienia esbecji, oni pracowali, kochali się, bawili, rodzili dzieci i chodzili bez przeszkód do kościołów.
Teraz, po ponad ćwierć wieku dowiaduję się, że ponad połowa Polaków w PRL-u to były komuchy, ormowcy, tajni współpracownicy, konfidenci i Żydzi. Na nic statystyki i dane mówiące, że był to tylko ułamek procenta populacji, moje wnuki pewnie będą się uczyć w szkołach jak to w PRL-u uczciwy człowiek ukradkiem się przemykał pośród tłumów esbeków i innych kanalii.
Tak oto w cudowny sposób Ty i Tobie podobni mnożycie mroczną część swoich rodaków w imię patriotyzmu. Jakiego?
Gdyby przy ocenie rzeczywistości kierować się tylko procentami, to piwo trzeba by nazywać "sokiem chmielowym", a PRL "chrześcijańską demokracją", w której 80% społeczeństwa, deklarujących się jako katolicy, notorycznie, przy średnio 90% frekwencji, głosowało na partię komunistyczną, dając jej 90% poparcia- taki "cud". No, ale mimo "procentów", jakie wówczas "obowiązywały", jakiegoś szczególnego wyboru ten "ułamek procenta populacji" innym obywatelom nie pozostawiał- "tak jakoś wyszło", że można było wybrać tylko między PZPR a Polską Zjednoczoną Partią Robotniczą, której to przedstawiciele dbali o "prawidłowe" przeliczenie głosów, za każdym razem osiągając doskonałe, niemal dokładnie powtarzające się, wyniki- to znaczy za każdym razem do czasu, kiedy "mężami zaufania" przestało być 500 tysięcy sołdatów z Północnej Grupy Wojsk armii sowieckiej w Polsce...W tym świetle Twoje statystyki są tak samo wiarygodne i odnoszące się do ówczesnych realiów, jak dzisiejsze płacze "obrońców demokracji", którzy za wszelką cenę próbują udowodnić, że PiS nie ma mandatu do sprawowania władzy, bo w ostatnich wyborach zdobył "tylko" 18% głosów wszystkich osób do głosowania uprawnionych, zupełnie jakby wynik wyborczy dzisiejszej opozycji, która, razem wzięta, uzbierała ich jeszcze mniej, do sprawowania tejże władzy ją jak najbardziej upoważniał. Co więcej, kierując się taką logiką, to KAŻDE wybory od 1989 roku, także te, na mocy których rządziła dzisiejsza opozycja, trzeba uznać za nielegalne przejęcie władzy metodą zliczeniową, a nie siłową, dokonane, przy frekwencji często ledwie przekraczającej 50%, przez zdecydowaną mniejszość społeczeństwa. Takie zaklinanie rzeczywistości to już łabędzi śpiew, który nikogo nie wzrusza. PS: Przepraszam, że wtrącam się do dyskusji, ale nie mogłem się powstrzymać.
Nie twierdzę, że PiS nie ma mandatu do rządzenia. Taka jest ordynacja wyborcza z osobliwą matematyką i do czasu uchwalenia innej te wyniki musimy akceptować.
PIS NIE MA MANDATU DO RZĄDZENIA IGNORUJĄCEGO RESZTĘ POLAKÓW, a to jest różnica. Podstawową zasadą demokracji jest poszanowanie mniejszości przez większość a nie arogancka prezentacja siły, tym bardziej, kiedy ta większość jest iluzoryczna.

BezNicka Tak się zastanawiam .... Kiedyś była gra ,,Pomidor,, . Scietwakom należy zacząć odpowiadać w ten sposób . I tak innych nie zrozumieją .
Czy widział ktoś Amerykanina uciekającego nielegalnie do Mexyku ?
Moje to jest moje , nie zaś do podziału przez scierwakow między siebie .
Kto nie rozumie co to jest moje , powinien być natychmiast zastrzelony !
Jak konikrady tak w Ameryce jak i w Europie , sznur gałąź , sąd Boży . Scietwak nie jest do edukacji , czy reedukacji , to złodziej , bandzior i kłamca , który wyssal to wszystko z mlekiem Darwina , Marksa i Lenina .
Zdrowy organizm dlatego nie jest chory , bo nie jest tolerancyjny ! Scierwaki są tepione bez żadnych dialogow !
Tak mi się jakoś przypomniało i skojarzyło, gdy przeczytałem Twój komentarz- chyba ostatnia rzecz, jaka udała się Francuzom :-)
Załączniki:

prowincjusz2][cytat kogo=RF1][cytat kogo=prowincjusz2
Nie twierdzę, że PiS nie ma mandatu do rządzenia. Taka jest ordynacja wyborcza z osobliwą matematyką i do czasu uchwalenia innej te wyniki musimy akceptować.
PIS NIE MA MANDATU DO RZĄDZENIA IGNORUJĄCEGO RESZTĘ POLAKÓW, a to jest różnica. Podstawową zasadą demokracji jest poszanowanie mniejszości przez większość a nie arogancka prezentacja siły, tym bardziej, kiedy ta większość jest iluzoryczna.
.. i co istotne ,żaden admin Polski nie zrobił nawet mini kroczku żeby podnieśc poprzeczkę wyborczą bo... wysoka poprzeczka wyborcza wymaga spinki a tak 1/8 suwerena może imitowac z powodzeniem Suwerena

W Karaczi składają koze jako ofiarę , na lotnisku . Jakiś Niemiec , ojciec jednej z ofiar z Berlina ,mówi - nigdy już na ciebie Merkel , nie zagłosuje . Dwa kraje , a wiara że martwa koza zapewni brak wypadków lotniczych i wiara w socjalistow . Myślę , że ci z koza wyjdą na tym lepiej .
I konkluzja , najposransze powiedzenie w Polsce , przekroczyło Odrę i brzmi - mądry Niemiec po szkodzie .

(Odpowiedź do "Prowincjusza")
Czyli, według Ciebie, demokracja polega na tym, że „iluzoryczna większość”(cokolwiek to ma oznaczać- nie rozumiem, jak może być „iluzoryczną” większość” parlamentarna, którą wyłoniono drogą pojedynczego liczenia milionów indywidualnych głosów) powinna okazywać „szacunek” (który jest pojęciem równie nieprecyzyjnym, jak, na przykład, „dobra pogoda”- dla każdego ten termin oznacza co innego) „mniejszości” (już nie „iluzorycznej”, jak rozumiem, ale jak najbardziej „realnej”) poprzez przedkładanie, w imię unikania oskarżeń o „aroganckie prezentowanie siły”, woli tejże mniejszości, często wrogiej, za to zawsze co najmniej sceptycznej, nad wolę swoich wyborców, którzy jednoznacznie poparli partię rządzącą, oczekując w zamian realizacji przedstawionych przez tą partię w kampanii wyborczej obietnic (często sprzecznych z oczekiwaniami „mniejszości”)? Trochę dziwna miałaby być ta demokracja...Zupełnie, jakby odsunięci od władzy kanibale domagali się od rządzącej większości wegetarian „szacunku” dla ich praktyki patroszenia turystów i, dodatkowo, golonki z sąsiada raz w tygodniu, bo jak nie, to...Wybacz, ale takie podejście do demokracji, w której przegrana opozycja nawołuje do wyrzucania przez okna przedstawicieli większości, jest raczej hipokryzją, a przedstawiciele takiej opozycyjnej mniejszości nie zasługują ani na szacunek, ani nawet na wysłuchanie- jedyne, na co zasługują, to solidny klaps w tyłek. I to właśnie, w sensie metaforycznym, właśnie dostają- co jakiś czas PiS z Kaczyńskim wymierza im takiego klapsa, reakcją na co jest tylko coraz głośniejszy, i coraz bardziej żałosny i bezsilny, płacz” skarconych”, którzy zamiast zachować się „po męsku”, czyli zacisnąć zęby, otrzeć smarki, i solidnie przygotować się do następnych wyborów, wolą nadal lamentować, czyniąc z siebie takie „ciamajdy” z „ciamajdanu”. Postępując dalej w ten sposób jedyne, co zdobędą za trzy lata, to role w obsadzie kolejnego odcinka „Smerfów”. Wioskę już zresztą robią- szkoda tylko, że w Sali Plenarnej Polskiego parlamentu.

RF , ja Cię podziwiam . Zwalilem winę na swieta Bożego Narodzenia . Że mówiąc ludzkim głosem , zostaniesz zrozumiany i dostaniesz odpowiedz , ludzkim głosem . Ciekawe , kiedy Ci żyłka cierpliwości pęknie ?
Ja tak samo z suka gadam i królikiem . Na , Maniek sprintem biegnie do klatki gdy mam w dłoni natkę pietruszki .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Cudów Wiele Najwyższy uczynił!