193
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +36
193 ppt ?

Cukierki z robakami! (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Cukierki z robakami!

Napisał(a): ~Jag67 -

Czy czytacie etykiety produktów spożywczych? A zastanawialiście się, co kupowane jedzenie może skrywać w sobie? Ja dostałam obrzydzenia na wiadomość, że moje ulubione drażetki (nazwy nie podam ze względu na lokowanie produktu) zawierają w sobie części robaków. Fuj! Czerwone drażetki są barwione karminem a inaczej koszenilą, a ten pozyskiwany jest właśnie z owadów. Już mi się wydaje, że lepsze są sztuczne barwniki. A Wy co uważacie?
INTERIA.PL

Re: Cukierki z robakami!

Napisał(a): Namaste -

Uważam, że najlepsze jest to, co maturalne, jak najmniej przetworzone i wzbogacone.
Jeśli jesz mięso to i robaki powinny Ci smakować. Gorzej ma się sprawa ludzi, którzy nie chcą zjadać zwierząt, a serwuje się im je w wyrobach, których zwierząt nikt by się nie domyślał - wspomniane cukierki, jogurty owocowe i wiele innych.

Re: Cukierki z robakami!

Napisał(a): ~anik -

A cóż tam takie robaki ? Po pierwsze niektóre ptaki żyją tylko robakami - wiec wyglada, że do życia wystarczają, po drugie w owocach (czereśnie, śliwki, jabłka itd) jest ich pełno - gdybym na to zwracała uwagę to w życiu bym tego nie tkneła a czereśnie po prostu uwielbiam i wcale nie interesuje mnie kto w nich mieszka i !!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Cukierki z robakami!