Odpowiadasz na:
Cukierki z robakami!

~Jag67
Temat dodał(a):
~Jag67 -
Czy czytacie etykiety produktów spożywczych? A zastanawialiście się, co kupowane jedzenie może skrywać w sobie? Ja dostałam obrzydzenia na wiadomość, że moje ulubione drażetki (nazwy nie podam ze względu na lokowanie produktu) zawierają w sobie części robaków. Fuj! Czerwone drażetki są barwione karminem a inaczej koszenilą, a ten pozyskiwany jest właśnie z owadów. Już mi się wydaje, że lepsze są sztuczne barwniki. A Wy co uważacie?

Piszesz jako ...a zalogowani dostają więcej. lub załóż Konto Interia

Treść

Odpowiadając w dyskusji trzymaj się jej tematu. Pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu forum.
4000 znaków do wpisania

Załączniki

Dodając odpowiedź pomyśl o załączeniu zdjęcia lub wideo.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Cukierki z robakami!

Napisał(a): kimikimi -

Guest
KuraDomowa A wiesz co to jest miód? Odchody owadów hehehhe
Wydzielina, a nie odchody :)
Powiedziałbym coś o jajkach, ale mi nie wypada :P
Śmierdzą?

Napisał(a): ~Królik -

~aga
~pisuś już ja wolę robaki niż chemię która zżera ludzi od środka
Jaka jest różnica między solą naturalną i sztuczną (chemią)? Ta sztuczna jest czysta ...
SÓL UPADOWA - jak sama nazwa wskazuje " upadek " czyli COŚ co ZOSTAŁO z procesu chemicznego, owszem jest słona, ale prawdziwa sól zawiera związki potrzebne organizmowi jak mikro i makro elementy, których w soli upadowej NIE znajdziesz !!!

Napisał(a): ~Królik -

~aga
~pisuś już ja wolę robaki niż chemię która zżera ludzi od środka
Jaka jest różnica między solą naturalną i sztuczną (chemią)? Ta sztuczna jest czysta ...
SÓL UPADOWA - jak sama nazwa wskazuje " upadek " czyli COŚ co ZOSTAŁO z procesu chemicznego, owszem jest słona, ale prawdziwa sól zawiera związki potrzebne organizmowi jak mikro i makro elementy, których w soli upadowej NIE znajdziesz !!!