Odpowiadasz na:
Cukierki z robakami!

~Jag67
Temat dodał(a):
~Jag67 -
Czy czytacie etykiety produktów spożywczych? A zastanawialiście się, co kupowane jedzenie może skrywać w sobie? Ja dostałam obrzydzenia na wiadomość, że moje ulubione drażetki (nazwy nie podam ze względu na lokowanie produktu) zawierają w sobie części robaków. Fuj! Czerwone drażetki są barwione karminem a inaczej koszenilą, a ten pozyskiwany jest właśnie z owadów. Już mi się wydaje, że lepsze są sztuczne barwniki. A Wy co uważacie?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Cukierki z robakami!

Napisał(a): kimikimi -

Guest
KuraDomowa A wiesz co to jest miód? Odchody owadów hehehhe
Wydzielina, a nie odchody :)
Powiedziałbym coś o jajkach, ale mi nie wypada :P
Śmierdzą?

Napisał(a): ~as1 -

ile Ty masz lat...sądząc po problemie bardzo mało

Napisał(a): ~Królik -

~aga
~pisuś już ja wolę robaki niż chemię która zżera ludzi od środka
Jaka jest różnica między solą naturalną i sztuczną (chemią)? Ta sztuczna jest czysta ...
SÓL UPADOWA - jak sama nazwa wskazuje " upadek " czyli COŚ co ZOSTAŁO z procesu chemicznego, owszem jest słona, ale prawdziwa sól zawiera związki potrzebne organizmowi jak mikro i makro elementy, których w soli upadowej NIE znajdziesz !!!

Napisał(a): ~Królik -

~aga
~pisuś już ja wolę robaki niż chemię która zżera ludzi od środka
Jaka jest różnica między solą naturalną i sztuczną (chemią)? Ta sztuczna jest czysta ...
SÓL UPADOWA - jak sama nazwa wskazuje " upadek " czyli COŚ co ZOSTAŁO z procesu chemicznego, owszem jest słona, ale prawdziwa sól zawiera związki potrzebne organizmowi jak mikro i makro elementy, których w soli upadowej NIE znajdziesz !!!