22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń160
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +-17
22 ppt ?

Ćwiczenia z trenerami online vs. treningi na siłowni (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ćwiczenia z trenerami online vs. treningi na siłowni

Napisał(a): MarekAureliusz -

spon Wolę jeździć na strzelnicę. Też do tego sportu potrzeba trochę kondycji, zwłaszcza w strzelaniu dynamicznym tzw. praktycznym.
Autorce raczej chodzi typowo sylwetkę, ale fajnymi rzeczami się zajmujesz Sponie :-)
Ja już wiele lat nie strzelałem z broni. 7 lat temu ostatnią broń jaka miałem w rękach
to PM-98 glauberyt. Fajnie można go przełączać (ogień pojedynczy - ogień ciągły.)
Na ogniu ciągłym... początkujące osoby podczas puszczania serii... to małe cacko
może lekko wygiąć a seria może pójść w sufit, ale to raczej rzadkie przypadki xD

W linku masz szczegółowy opis PM-06 oraz PM-98. Nie strzelałem z AK-47.
Kolega z wojska zawsze podkreślał, że ''bardzo fajnie się nap. z Kałacha'' xD
Załączniki:
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Partyk2w -

Najpierw ćwiczyłem w domu sam, z filmami instruktażowymi. Potem kupiłem trochę hantli, ale po jakimś czasie były już za lekkie, więc zdecydowałem, że będę chodził na siłownie. A po treningu pamiętam też o odżywkach. Zawsze kupuję te strony odzywkidlasportowcow.pl bo mam już sprawdzony ten sklep.

Napisał(a): Januszek1980 -

Jak wiadomo dla chcacego nic trudnego mozna trenowac nawet w domu :) ale ja chodze glownie na silownie dla samego klimatu no i jak widze ze inni cwicza to tez mam wieksza motywacje . http://www.pr(...)nta.pl/ a na dzien dzisiejszy to w domu biore tylko suplementy a cwicze na silowni :P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ćwiczenia z trenerami online vs. treningi na siłowni