67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +51
67 ppt ?

Cyberataki na Polskę z Rosji (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Cyberataki na Polskę z Rosji

Napisał(a): Keramek -

Dane są przygnębiające zło które czai się w dzikich obszarach Rosji bezkarnie gmera w naszych sieciach komputerowych. Internet to fantastyczna sprawa bez większego wysiłku mamy dostęp do wszystkich dziedzin życia. Taka sytuacja sprawia że banki, instytucje administracyjne, firmy za wszelką starają się utrzymywać kontakt z klientami tylko i wyłącznie za pomocą internetu a co będzie kiedy internet przestanie działać? Epoka kamienia łupanego. To ogromna bezmyślność likwidacja miejsc pracy i przerzucanie wszelkich kosztów obsługi na klienta.
INTERIA.PL

Re: Cyberataki na Polskę z Rosji

banita53 Jakie tam ataki to tylko małe treningi i nie bądź rusofobem .
Jak nie na Tuska to na Putina całe zło to chore .

Jeszcze trochę i sam będziesz cyborgiem taki tręd.
65 493 ataków dziennie z Rosji na Polskę w sieci nazywasz treningiem. Czy ja wiem czy to fobia takie są fakty. Tak się jakoś dziwnie składa że o Rosji nie sposób powiedzieć nic dobrego.

Napisał(a): ireneo -

Ponad połowę czasu przeżyłem bez internetu. Trudno ci będzie uwierzyć, że poza kamieniołomami kamienia się nie łupało. Ktoś ci głupot naopowiadał.

ireneo Ponad połowę czasu przeżyłem bez internetu. Trudno ci będzie uwierzyć, że poza kamieniołomami kamienia się nie łupało. Ktoś ci głupot naopowiadał.
Jak większość ludzi po 60-ce.
Obecnie internet jest dostępny dla każdego z a co gorsze bez niego nie funkcjonuje technologia i cały XXI w. Rosjanie doskonale sobie z tego zdaja sprawę. Ich czynizm nie zna granic z jednej strony gratulowali prezydentowi USA zwycięstwa a z drugiej strony włamywali się do systemu zliczającego głosy. Inna spraw czy nie można w sposób tradycyjny jak to się robi u nas zliczać głosów.

Napisał(a): ireneo -

akurat teraz oskarżają Koree, a może i dwie. Po co Ruskie miałyby siebie atakować. A raki ataj to można i z San Escobar. Systemy aktualizujcie, króliczków nie szukajcie, filmów nie kradnijcie

Napisał(a): ~gość -

Keramek
~gość Kto by pomyślał że Rosjanie są tacy "zdolni'?
Czy ja wiem raczej nie potrafią sobie poradzić z przestępczością w sieci wiec stali się "rajem" dla cyberbandytów.
Polska świetnie sobie radzi z tymi atakami Poczytaj co Rosjanie robią na Ukrainie.

Napisał(a): ~gość -

Masz racje obecnie mamy do czynienia z zabawami ale to się może zmienić a w tedy sporo zapłacimy a bezmyślność przenoszenia wszystkich danych do internetu.

Napisał(a): banita53 -

Keramek

65 493 ataków dziennie z Rosji na Polskę w sieci nazywasz treningiem. Czy ja wiem czy to fobia takie są fakty. Tak się jakoś dziwnie składa że o Rosji nie sposób powiedzieć nic dobrego.
+++++++++++++++++
Byłeś w Rosji ?

Normalni Rosjanie nie spaprani partią czy służbami specjalnymi to wspaniali życzliwi ludzie.

Keramek
ireneo Ponad połowę czasu przeżyłem bez internetu. Trudno ci będzie uwierzyć, że poza kamieniołomami kamienia się nie łupało. Ktoś ci głupot naopowiadał.
Obecnie internet jest dostępny dla każdego z a co gorsze bez niego nie funkcjonuje technologia i cały XXI w. Rosjanie doskonale sobie z tego zdaja sprawę. Ich czynizm nie zna granic z jednej strony gratulowali prezydentowi USA zwycięstwa a z drugiej strony włamywali się do systemu zliczającego głosy. Inna spraw czy nie można w sposób tradycyjny jak to się robi u nas zliczać głosów.
+++++++++++++++++++
Pogratulować to mozna naszym twardogłowym jak Rosjanie to beeeeeeeeeeeeeee a USA cacy to kupujemy Rosyjski gaz od USA tyle że o 50 % drożej oto słowo pańskie .

Zawsze nas wszyscy kiwają od 966 roku.

banita53
Keramek

+++++++++++++++++
Byłeś w Rosji ?

Normalni Rosjanie nie spaprani partią czy służbami specjalnymi to wspaniali życzliwi ludzie.
Jakoś nie pasuje ten opis do tych co przyjerzdrzaja do Polski. Tak czy siak to nie usprawnia destrukcji jaką sieją. Oni pewnie też nie utożsamiają się z rządzącymi.

Keramek
banita53
Keramek

+++++++++++++++++
Byłeś w Rosji ?

Jakoś nie pasuje ten opis do tych co przyjerzdrzaja do Polski. Tak czy siak to nie usprawnia destrukcji jaką sieją. Oni pewnie też nie utożsamiają się z rządzącymi.
++++++++++++++
Od nas także jadą w świat menele bo margines jest wszędzie.

Rosja beeeeeeeeeee Niemcy Beeeeeeeeee Francja Beeeeeeeeee cacy jest tylko konkordatowa pijawka .

banita53
Keramek
+++++++++++++++++++
Pogratulować to mozna naszym twardogłowym jak Rosjanie to beeeeeeeeeeeeeee a USA cacy to kupujemy Rosyjski gaz od USA tyle że o 50 % drożej oto słowo pańskie .

Zawsze nas wszyscy kiwają od 966 roku.
Pewnie dlatego że ten z USA jest bez podtekstu politycznego.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Cyberataki na Polskę z Rosji