12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń59
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

czas na zmiane (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: czas na zmiane

Napisał(a): ~Calvados -

Ja np. wieżę że istnieją Marsjanie ... Wolno mi ... ??? Wierzyć sobie możesz w co ci tylko przyjdzie do głowy . A kto ci powiedział że pochodzisz od małpy .... ?? Ksiądz ....??? No to w takim razie ksiądz jest głupszy niż radio Maryja przewiduje ... !!! Ale faktem jest że jesteś małpą człekokształtną .. Gatunkiem odrębnym nie pochodzisz od żadnej małpy , bo genetyka nie pozwala na mieszanie się gatunków . czy widziałaś np . Konia wróbla , czy też żabo psa . Nie ma takich możliwości . Natomiast jest prawdą że jesteś Małpą Człekopodobną Homo Sapiens z rozróżnieniem swojego istnienia i mającej własną wolę . tym się różnimy od Małp innych gatunków ...

A ksiądz który ci powiedział że kto nie wierzy w Bozie pochodzi od małpy jest idiotą ....... !!

Napisał(a): Kajetana -

~antropolog
Kajetana Ja się nie mienię.
ale pochodzisz. twój pech, że przodków się nie wybiera, a wygląd dziedziczy
Zapewne pochodzę, nie odbieram to jako pecha ani szczescia, co do wyglądu jakoś mnie nie urazilas...postaraj się bardziej :D
Nawet nie wiesz ile zdradzasz o sobie swoim wpisem :D

Napisał(a): ~pfffffffffff -

Eegle
~pfffffffff Tylko jeszcze który kraj? Bo najbardziej ratunku to w tej chwili chyba Syria i Irak wymagają, przed właśnie takimi wierzącymi w boga :D
a mówią, że Bóg tylko jeden i teraz komu tu wierzyć?? :D
W tym wierzyć cały ambaras :D bo właśnie nie wierzyć, tylko racjonalizować, a prawda wyjdzie na wierzch, choć raczej się nie będzie podobać :P

A tak przy okazji to w tym polskim wspaniałym stuleciu, które nadają w publicznej, jest jedna Egle :D

Napisał(a): Eegle -

~pfffffffffff
Eegle
~pfffffffff Tylko jeszcze który kraj? Bo najbardziej ratunku to w tej chwili chyba Syria i Irak wymagają, przed właśnie takimi wierzącymi w boga :D
a mówią, że Bóg tylko jeden i teraz komu tu wierzyć?? :D
W tym wierzyć cały ambaras :D bo właśnie nie wierzyć, tylko racjonalizować, a prawda wyjdzie na wierzch, choć raczej się nie będzie podobać :P

A tak przy okazji to w tym polskim wspaniałym stuleciu, które nadają w publicznej, jest jedna Egle :D
kurde, a wiedziałam, że trzeba opatentować, nawet nie wiem, co tam nadają, dziś z nosem w kompie, to na tv nie patrzę... streść mi tu zaraz, co to za egle :)

no właśnie, tylko widzisz, prościej jest wierzyć, \z drugiej strony, ja to trochę rozumiem, tez jest wiele rzeczy, w które wierzę, zamiast racjonalnie myśleć :)

Napisał(a): ~pfffffffffff -

Eegle
kurde, a wiedziałam, że trzeba opatentować, nawet nie wiem, co tam nadają, dziś z nosem w kompie, to na tv nie patrzę... streść mi tu zaraz, co to za egle :)

no właśnie, tylko widzisz, prościej jest wierzyć, \z drugiej strony, ja to trochę rozumiem, tez jest wiele rzeczy, w które wierzę, zamiast racjonalnie myśleć :)
To jakaś litewska wróżbitka/znachorka/wiedźma na dworze chyba króla Kazimierza Wielkiego :D

No ba, prawda bywa zbyt straszna to się wierzy ;P

Napisał(a): Marcin65 -

o co chodzi z tym ratowaniem kraju?
znowu jakas zaraza,wojna, czy cos?
i czemu znowu tylko wierzący uprzywilejowani?
zresztą mi się nie chce ratowac
ileż można
« Wróć do tematów
Do góry strony: czas na zmiane