122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +23
122 ppt ?

Czego nie lubią goście weselni? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czego nie lubią goście weselni?

Napisał(a): ~młoda -

Na weselach jest wiele sytuacji, które drażnią lub wręcz denerwują zaproszonych gości. Sama nie raz doświadczyłam sytuacji, gdzie żeby zjeść obiad musieliśmy czekać aż para młoda zrobi sobie z każdym zdjęcie:/ Teraz będzie moje wesele i chciałabym poznać więcej takich sytuacji, które przeszkadzają gościom weselnym aby móc ich uniknąć podczas uroczystości. Przytrafiło Wam się coś takiego?
INTERIA.PL

Re: Czego nie lubią goście weselni?

Napisał(a): ~Zulettta -

Byłam ostatnio na pewnym weselu u kuzynki. Z racji, że niedawno się rozstałam, to nikogo nie brałam i poszłam sama na to wesele. No i na początku było całkiem miło. Kuzynka usadziła mnie przy stoliku z innymi singlami, co prawda zbyt wielu ich nie było, ale zawsze. Miał się mną zająć kolega pana młodego, no i potańczyliśmy, popiliśmy. No ale kiedy nastał czas, kiedy chciałam już jechać podeszłam do pary młodej, a oni mnie zignorowali. Zapytali jak się bawiłam i pożegnali. I tyle. Na szczęście wzięłam wcześniej wizytówkę z jakimś taxi od koleżanki, bo nie miałabym jak wrócić w obcym mieście. Jak para młoda mogła tak postąpić?

Napisał(a): ~luck -

~Zulettta Byłam ostatnio na pewnym weselu u kuzynki. Z racji, że niedawno się rozstałam, to nikogo nie brałam i poszłam sama na to wesele. No i na początku było całkiem miło. Kuzynka usadziła mnie przy stoliku z innymi singlami, co prawda zbyt wielu ich nie było, ale zawsze. Miał się mną zająć kolega pana młodego, no i potańczyliśmy, popiliśmy. No ale kiedy nastał czas, kiedy chciałam już jechać podeszłam do pary młodej, a oni mnie zignorowali. Zapytali jak się bawiłam i pożegnali. I tyle. Na szczęście wzięłam wcześniej wizytówkę z jakimś taxi od koleżanki, bo nie miałabym jak wrócić w obcym mieście. Jak para młoda mogła tak postąpić?
To sama nie pomyślałaś, żeby wcześniej sobie jakiś transport ogarnąć? Przecież nie zawsze jest tak, że para młoda gwarantuje przewóz z wesela. Mogłaś wcześniej chociaż zapytać czy mają coś wynajętego. Ale nie, lepiej się nie odzywać a później pretensje...

Napisał(a): ~NORMAL -

Nie lubię atmosfery wesel i przymuszania do pójścia na nie. Nie lubię weselnego opilstwa (ze mną się nie napijesz?). Nie lubię ciasnoty przy stole, aby upchać jak najwięcej gości przy stole (coś jak liczba lajków). Nie lubię przymusowego rosołu. A czasami jak człowiek wyrazi désintéressement to staje się czarną owcą. Dlaczego ja muszę spełniać zachcianki innych, a inni mają moje uczucia tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę. Tego nie lubię na weselach.[b][/b]

Napisał(a): ~lila -

Najgorsza na weselach jest kamera i fotograf, ja rozumiem filmowanie ślubu i kilka ujęć na początku, ale potem łażą za każdym i spokojnie zjeść nie można o wygłupianiu nawet nie ma mowy bo zaraz są przy takich osobach.
Jak chcesz by goście bawili się bez skrępowania, podziękuj kamerzyście i fotografowi zaraz po obiedzie i będzie git, a tak między nami nikt nie ogląda później 5 godzinnego nagrania
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czego nie lubią goście weselni?