123
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +23
123 ppt ?

Czego nie lubią goście weselni? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czego nie lubią goście weselni?

Napisał(a): taie -

Tak to zbytnio nie przepadam za weselami ale czasem się musi.(bo człowiek się udusi)
Pamiętam dwa
1) U brata kolegi - wesele w górach , szopa na owce , z boku szopy pieczony baran nad ogniskiem obok beczka z bimbrem i góralska kapela. Było tam z 1000 osób trwało tydzień , górale bawili się prali między sobą aż ogień leciał.(jako kolega brata młodego byłem nietykalny)
2) W rodzinie - zrobiono wesele dla 50 osób zaproszono 150 - o 21 goście rozeszli się do domów (głodni , trzeźwi, wściekli)
INTERIA.PL

Napisał(a): taie -

~hihi
2) W rodzinie - zrobiono wesele dla 50 osób zaproszono 150 - o 21 goście rozeszli się do domów (głodni , trzeźwi, wściekli)
$$$$ Ale na pewno zdrowsi:))[/cytat]
To najlepiej zrobić wesele w kaplicy szpitalnej to będą jeszcze zdrowsi.

Napisał(a): ~stary wuj -

[b][/b]Mnie denerwuje, kiedy lokal ma gwiazdek od groma, dekoracje nie mieszczą się na stole, sztućców i nakryć naszykowane jak na uczcie koronacyjnej, a jedzenie gorsze niż w przydrożnej knajpie; np. podają śmierdzącego, cienkiego jak włos kotleta, mikroskopijne polędwiczki, zupę w czarce mniejszej niż filiżanka do herbaty, a obsługa biega od stołu do stołu i ściąga dania w moment po przyniesieniu.

Wolałbym domowy obiad na dwóch talerzach.

Napisał(a): ~hihi -

taie
~hihi
$$$$ Ale na pewno zdrowsi:))
To najlepiej zrobić wesele w kaplicy szpitalnej to będą jeszcze zdrowsi.[/cytat] Dla mnie wesele jest zupełnie zbędną imprezą z dużymi kosztami. Nie wspomnę, że najwyżej za trzy lata jest już po rozwodzie. Kaplica szpitalna nie jest takim najgorszym miejscem, jak dwoje ludzi się kocha to i kaplica im wystarczy. Ilość obżarstwa i opijstwa nie jest wykładnikiem udanego małżeństwa:P

Napisał(a): ~stary wuj -

To sama nie pomyślałaś, żeby wcześniej sobie jakiś transport ogarnąć? Przecież nie zawsze jest tak, że para młoda gwarantuje przewóz z wesela. Mogłaś wcześniej chociaż zapytać czy mają coś wynajętego. Ale nie, lepiej się nie odzywać a później pretensje...[/cytat]

Młodzi zebrali singli przy jednym stole i zamówili hotel, nie ich wina, że nie wyszło...

Napisał(a): ~pkp -

Wkurzałem się gdy druhna była "trudna". Z rzadka ale jednak się zdarzało. Tak więc zadbaj o o ażeby Twoja druhna wczuła się w temat.
A tak serio denerwująco-usztywniający są "filmowcy" i "paparacci" . Człowiek nie może poczuć się luźno. Jakby człek się nie pilnował to zawsze można wypaść na fotce jakby było się niesamowicie nawalonym / ujęcie z na pół zamkniętymi powiekami daje taki właśnie efekt - a mrugać każdy musi. Albo zmuszanie do zabaw o których człowiek wie, że zrobi z siebie pośmiewisko . Jest wiele takich spraw a o całości zadecyduje kultura "wodzireja".

Napisał(a): ~Sel -

Bez przesady. Nie słuchaj tego co Ci tu mądre głowy piszą typu bez kamerzysty, bez zabaw, bez rosołku bo zaraz Ci napiszą że bez panny młodej :) Ja osobiście brałam ślub 11 lat temu był kamerzysta do samego rana, był rosołek i zaje....e zabawy i wiesz co??? Do dnia dzisiejszego wszyscy z zadowoleniem wspominają nasze wesele. To Wasz dzień a nie wybrednych gości nie zapominaj o tym. Nigdy i tak wszystkim nie dogodzisz.

Napisał(a): ~kasiakk -

jak jest daleko na salę :D my zamawialiśmy aż 2 autokary, bo wesele było 50km od Krakowa, z oes Kraów wynajęliśmy 2 duże transporty i całe zajęt były, wiele osób nam dziękowało, bo w przeciwnym razie nie mielby jak dojechać.

Napisał(a): ~ja123 -

~NORMAL Nie lubię atmosfery wesel i przymuszania do pójścia na nie. Nie lubię weselnego opilstwa (ze mną się nie napijesz?). Nie lubię ciasnoty przy stole, aby upchać jak najwięcej gości przy stole (coś jak liczba lajków). Nie lubię przymusowego rosołu. A czasami jak człowiek wyrazi désintéressement to staje się czarną owcą. Dlaczego ja muszę spełniać zachcianki innych, a inni mają moje uczucia tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę. Tego nie lubię na weselach.[b][/b]
Nie chodz na wesela jeśli tak ci szkodza.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czego nie lubią goście weselni?