Odpowiadasz na:
Czego nie lubią goście weselni?

~młoda
Temat dodał(a):
~młoda -
Na weselach jest wiele sytuacji, które drażnią lub wręcz denerwują zaproszonych gości. Sama nie raz doświadczyłam sytuacji, gdzie żeby zjeść obiad musieliśmy czekać aż para młoda zrobi sobie z każdym zdjęcie:/ Teraz będzie moje wesele i chciałabym poznać więcej takich sytuacji, które przeszkadzają gościom weselnym aby móc ich uniknąć podczas uroczystości. Przytrafiło Wam się coś takiego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czego nie lubią goście weselni?

Napisał(a): ~Gosc -

~gość Na weselu nie powinno być dzieci, przeszkadzają!!!
Tak mówi ten kto nie ma dzieci,ale jak się je ma to zupełnie inaczej na to się patrzy.

Napisał(a): ~rebo -

[cytat kogo=~gość]
Ale jest to przecież UROCZYSTOŚĆ rodzinna.
Czy na pogrzebie tez nie? (np. swojej matki - drastyczne COOO??)

Napisał(a): Seledyn -

buc1 Goście weselni nie lubią PiS-u.
Ty orangutanie jesteś prawdziwym egzemplarzem psychopaty z zaburzeniami osobowościowymi!

Napisał(a): ~ZLUDAL -

Owszem - byłem na weselu, na którym do wszelkich dań mięsnych nie było ani grama ziemniaka czy chleba. Głodny i wściekły stamtąd wracałem!