5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

czemu forum powróciło do tego ubogiego interfejsu? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

czemu forum powróciło do tego ubogiego interfejsu?

Napisał(a): darko63 -

aktualnie obsługa forum jest nieużyteczna i nieprzyjazna w formacie mobilnym, choć zaznaczam, że ta formuła zaproponowana w styczniu br. była zachęcająca i rozwojowa dająca każdemu użytkownikowi większe rozeznanie w sprawach dziejących się na forum
INTERIA.PL

Re: czemu forum powróciło do tego ubogiego interfejsu?

Napisał(a): darko63 -

w wersji mobilnej ja nic nie wiem co się dzieje na forum !!! nie wiem jaki mój komentarz wzbudził akceptację? nie wiem który komentarz i z jakiej przyczyny został usunięty? nie mogę cytować wypowiedzi, nie jestem w stanie dodawać załaczników i linków, nie mam możliwości oceniania innych komentarzy, interaktywnośc odnośników do dinga, do tematów i wpisów jest fatalna, zbyt często moja ostrzejsza reakcja na agresywne obraźliwe zaczepki skutkuje kasowaniem mojego wpisu co uważam za krzywdzące i ośmieszające mnie wobec agresora który z ukrycia obserwuje skutki swojego destrukcyjnego dzialania
---
Jeszcze raz informuję formuła zaproponowana w styczniu wyglądała nowocześnie i stawała się bardziej przyjazna, przejrzysta i użyteczna a ta Nie!
Widzę, że pomimo wielu krytycznych uwag od użytkowników to forum działa jak prowizorka i nie jest w stanie ulec stałej zadowalającej wszystkich modernizacji bo gdy się coś poprawi to znów powraca do problemów wymienionych powyżej co z ubolewaniem zaprezentowałem w wielu tego typu korespondencjach.

Napisał(a): Air842 -

darko63 w wersji mobilnej ja nic nie wiem co się dzieje na forum !!! nie wiem jaki mój komentarz wzbudził akceptację? nie wiem który komentarz i z jakiej przyczyny został usunięty? nie mogę cytować wypowiedzi, nie jestem w stanie dodawać załaczników i linków, nie mam możliwości oceniania innych komentarzy, interaktywnośc odnośników do dinga, do tematów i wpisów jest fatalna, zbyt często moja ostrzejsza reakcja na agresywne obraźliwe zaczepki skutkuje kasowaniem mojego wpisu co uważam za krzywdzące i ośmieszające mnie wobec agresora który z ukrycia obserwuje skutki swojego destrukcyjnego dzialania
---
Jeszcze raz informuję formuła zaproponowana w styczniu wyglądała nowocześnie i stawała się bardziej przyjazna, przejrzysta i użyteczna a ta Nie!
Widzę, że pomimo wielu krytycznych uwag od użytkowników to forum działa jak prowizorka i nie jest w stanie ulec stałej zadowalającej wszystkich modernizacji bo gdy się coś poprawi to znów powraca do problemów wymienionych powyżej co z ubolewaniem zaprezentowałem w wielu tego typu korespondencjach.
Interesujacy temat ....ale ? Interia dziala na zasadzie chcesz to akceptuj nie chcesz to idz precz ..
Szkoda .. ! nie mamy na to wplywu .. Juz Interia jest cienka ..odeszlo wiele interesujacych osob. Podejrzewam ,ze to byli platni komentatorzy . przyszli inni ,ale to juz nie to . Mozna wiecej obrazac wbrew regulaminowi , i brak zasad dobrego wychowania przebilo ludzi bardzo wrazliwych , ktorzy ustapili miejsca chamstwu

Napisał(a): Air842 -

Admminka Szanowny Panie,

Dziękujemy za Pańską opinię. Z jakiej wersji Forum na urządzeniu mobilnym Pan korzysta?

Pozdrawiam
Czy Pani wie o czym mowi ? napewno ma Pani wolny mozg od trosk?
Moze tu jest troche ludzi wolno myslach jak Puszek Okruszek,,,,,,ale reszta to ludzie wymagajacy ,,, trudno ich zbyc slowem Pozdrawiam.......
Jezeli chcecie ,zeby Interia miala plusy ..to musicie nas ...mnie traktowac powaznie !!!!!

Z szacunkiem Gorala ((((((((( ale on nie rozumie slowa )
« Wróć do tematów
Do góry strony: czemu forum powróciło do tego ubogiego interfejsu?