Komentarze (18)

Dodaj komentarz

JEZIORA??????

Napisał(a): KOSTEK -

akurat miałem tą przyjemnośc służyc jako działonowy czołgu T-72 w jednostce pancernej(2000-2001) i raczej nikt z moich przełożonych nie odważył by się zejśc pod wode(na dno jeziora) w T-72 może w "TWARDYM" ale żeby odrazu po dnie jeziora? przez rzekę to tak bo na tyle wystarczy rury a zresztą te złomy często kompletowane z kilku jeden ,nie mają wystarczających uszczelnień może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę ale czołgi przed przeprawą uszczelniane są smarem tak tak i nie rzadko do środka leje się woda, potem cały ten smar załoga czyści ropą jakieś dwa dni!!totalna głupota, może to wszystko wina kasy której brakuje polskiej "armi". Co to za armia którą inne państwa mogą zdeptac bez mrugnięcia okiem czy wogólę jest sens tracic miliony na wojsko wszystkich naszych generałów, którzy chyba ciągle myślą że husarią mogą wygrąc wojne :)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): dziadek -

Pozdrawiam łącznościowców z 16 . Rezerwa 73 - Batalion Łączności z Saperów 2 kompania wóz crdk-4
Odpowiedź (0)

To większe bajoro a nie jezioro

Napisał(a): Karol -

Byłem i jeździłem tam pod wodą. Gdyby nie fakt, że na dnie jest betonowa droga nikt by tam nie wjechał. Zjedźcie lekko w bok i ugrzęźniecie w mule.
Odpowiedź (0)

t-72

Napisał(a): adam -

to juz by nawet niepisali ze maja jeszcze te zabytkowe czolgi,one juz dawno powinny stac w muzeum do naszego wojska wszedl w 1978 roku a wiec ten czolg to nic innego tylko zabytek i raczej ma male szanse na przetrwanie na dzisiejszym polu walki powinni je modernizowac do wersji PT-91,albo sprzedac np. na taka ukraine oni tam ich maja ponad 2000 tysiace
Odpowiedź (0)

Kolejna propaganda

Napisał(a): pacyfista -

mająca na celu zachęcić do służby wojskowej buahaha nigdy choćbyście mi proponowali te prawo jazdy CE mam was w "głębokim uznaniu" chyba że wypłata 2 tysie i 100% gwarancji że na misję nie wezmą wtedy przemyśle ale też wątpię...
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ruciu Sv -

zawsze powiadam ze pieniadze sa potrzebne generalicji , nie armi , wojsko , armia to kamuflarz na branie duzych milonow od podastnikow , , stary pryk co potrafi ???? nie umie rzadzic w domu a chce rzadzic armia , hahaha smieszne
Odpowiedź (0)

Frajda

Napisał(a): GRZEGORZ -

To naprawdę coś pięknego, pojechać 50 tonową maszyną (do zabijania to prawda) parę metrów pod woda. Ktoś kto nie był w wojsku,w czase pokoju i nie nie zaliczył poligonu na Żaganiu czy Drawsku to lepiej niech nie komentuje. Ja zaliczyłem 725 dni w polskiej armii w latach 80-tych i to była naprawdę szkoła życia. Choć człowiek dostał popalić prawie jak na filmie KROL to takiego okresu życia się nie zapomia. A wracając do tematu samej przeprawy podwodnej to była niesamowita sprawa. Kiedy 50 tonowy kolos wchodzi do wody, w peryskopie widzisz przepływające rybki, które patrzą Ci w oczy a za moment jesteś 5 metrów pod wodą i te parę minut wydają się wiecznością. To jest coś fantastycznego to trzeba zobaczyć i przeżyć. Kto tego doświadczył jest fecetem z krwi i kości a pozostali którzy nie wiedzą jak wygląda mudur i 50 ton stali pod woda niech nie zbierają głosu. Bo jak nasze przysłowie mówi ryby i dzieci głosu nie mają.
Odpowiedzi (2)

jeśli to czołgi jeździły to dlaczego

Napisał(a): autor jest ślepy?? -

na zdięciu jest BWP? amatorszczyzna
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

O ironio!!!!

Napisał(a): SPOKO -

Czym się tu zachwycać-przecież to maszyna do mordowania ludzi.Nie dość już ludzi zginęło w tym wieku!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz