38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń400
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +-12
38 ppt ?

Czy Administrację i Moderację obowiązuje Regulamin forum? :-) (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Administrację i Moderację obowiązuje Regulamin forum? :-)

Napisał(a): Bernardo -

Tak się właśnie zastanawiam:
Czy Administrację i Moderację tego forum obowiązuje forumowy Regulamin?
Czasami Admini (Modzi chyba nie za bardzo?) wypowiadają się tu jako Userzy, tzn, piszą takie same posty jak pozostali Użytkownicy.
Czy w związku z tym obowiązują ich te same prawa co nas? :-)
I w ogóle czy muszą oni stosować się do swojego własnego Regulaminu?
W Regulaminie nic na ten temat nie ma, pytam więc u źródła. :-)
INTERIA.PL

Re: Czy Administrację i Moderację obowiązuje Regulamin forum? :-)

Napisał(a): prowincjusz2 -

Wyobrażasz sobie że Mod albo Admin piszący jako gość lub z prywatnego nicka da sam sobie upomnienie? Oni są ponad regulaminem a nawet prawem, i wspierają siebie wzajemnie bardziej niż lekarze lub prawnicy.
Ty nawet nie wiesz że czasem reklamujesz bezczelny i chamski post u jego autora.

Bywałem zarówno Administratorem jak i Moderatorem na różnych forach internetowych, i stąd wiem, że jest z tym bardzo różnie.
Bez podtekstów i bez czepialstwa: po prostu chciałbym się dowiedzieć jak te sprawy wyglądają na "Interii", bo nigdzie w Regulaminie nie ma o tym wzmianki.

Bernardo
Bywałem zarówno Administratorem jak i Moderatorem na różnych forach internetowych, i stąd wiem, że jest z tym bardzo różnie.
Bez podtekstów i bez czepialstwa: po prostu chciałbym się dowiedzieć jak te sprawy wyglądają na "Interii", bo nigdzie w Regulaminie nie ma o tym wzmianki.
Ja też byłem (a może jestem?) Moderatorem na prywatnych forach. Tam za takie numery jakie tu wyprawiają Moderatorzy i Admini właściciel forum wywaliłby na zbity pysk z wilczym biletem.
Tu to jest coś pomiędzy anarchią a wolną amerykanką.
Tam jest przestrzegana zasada tylko jednego nicka dla użytkownika, a Mod może sam zabierać głos w dyskusjach tylko na niektórych forach, ale pod własnym nickiem, oznaczonym kolorem zwykłego usera.

prowincjusz2

Ja też byłem (a może jestem?) Moderatorem na prywatnych forach. Tam za takie numery jakie tu wyprawiają Moderatorzy i Admini właściciel forum wywaliłby na zbity pysk z wilczym biletem.
Tu to jest coś pomiędzy anarchią a wolną amerykanką.
Tam jest przestrzegana zasada tylko jednego nicka dla użytkownika, a Mod może sam zabierać głos w dyskusjach tylko na niektórych forach, ale pod własnym nickiem, oznaczonym kolorem zwykłego usera.
Sam więc widzisz, że na różnych forach różnie z tym bywa.
U mnie takie numery też by nie przeszły.
Tutaj przechodzą, ponieważ rozmawiamy na forum, które jest drobnym ułamkiem całości o nazwie "Interia".

Czy to niewybaczalny grzech, że chcemy się dowiedzieć jakie na tym ułamku panują prawa, oraz co wolno, a czego nie wolno tutejszej Administracji i Moderacji?

Napisał(a): 1916 -

Kurcze sami byli moderatorzy na forum Interii.. ;) takie małe pytanie do Bernardo i Prowincjusz, jeśli byliście moderatorami to dlaczego nimi nie jesteście?

A jeśli nadal gdzieś jesteście moderatorami, to dlaczego tam nie moderujecie tylko chcecie moderować na Interii?

Napisał(a): Antonnia -

1916 Kurcze sami byli moderatorzy na forum Interii.. ;) takie małe pytanie do Bernardo i Prowincjusz, jeśli byliście moderatorami to dlaczego nimi nie jesteście?

A jeśli nadal gdzieś jesteście moderatorami, to dlaczego tam nie moderujecie tylko chcecie moderować na Interii?
Taaa....To bardzo ciekawe . Ktoś jeszcze jest tu moderatorem ?
Popatrz Miśku ...sami uderzyli w stół a nożyce dźwięczą :)

Napisał(a): Robcio85 -

1916 Kurcze sami byli moderatorzy na forum Interii.. ;) takie małe pytanie do Bernardo i Prowincjusz, jeśli byliście moderatorami to dlaczego nimi nie jesteście?

ile może zarobić moderator?:))

Nie każdy potrafi być cenzorem, nie każdego bawi uprzykrzanie pobytu na forum innym. Na jednym z for zrezygnowałem z Moda, bo szef naciskał mnie, że jestem zbyt łagodny i zbyt rzadko interweniuję. Na innym to moi koledzy zachowywali się nie fer więc wolałem ich op...ć jako kumpel niż z pozycji siły. Proste?

Robcio85

Na prywatnych forach jet to funkcja honorowa, nie wiem jak jest na Interii czy WP.

prowincjusz2

Nie każdy potrafi być cenzorem, nie każdego bawi uprzykrzanie pobytu na forum innym. Na jednym z for zrezygnowałem z Moda, bo szef naciskał mnie, że jestem zbyt łagodny i zbyt rzadko interweniuję. Na innym to moi koledzy zachowywali się nie fer więc wolałem ich op...ć jako kumpel niż z pozycji siły. Proste?
Zatem sam widzisz, masz wybór ... założyć własny portal i tam moderować wedle własnego uznania, lub uszanować prace moderatorów/ adminów Interii i w końcu przestać im przeszkadzać w pracy.

Proste?

Napisał(a): Antonnia -

prowincjusz2

Ty łagodny ?? Ha ha ha ...Jakoś nie wierzę :)

Napisał(a): Robcio85 -

prowincjusz2
Robcio85

Na prywatnych forach jet to funkcja honorowa, nie wiem jak jest na Interii czy WP.
czasem dobre słowo cenniejsze od pieniędzy:))

Antonnia
Taaa....To bardzo ciekawe . Ktoś jeszcze jest tu moderatorem ?
Popatrz Miśku ...sami uderzyli w stół a nożyce dźwięczą :)
Nie chciałbym być na forum moderowanym przez pana w niebieskim :) za to pan w żółtym mógłby się sprawdzić ;) .. nie wiem może jeszcze jakiś ukryty moder się ujawni ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Administrację i Moderację obowiązuje Regulamin forum? :-)