9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +20
9 ppt ?

czy administratorzy maja jakaś traumę związaną z automatycznymi skrzyniami biegów???? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

czy administratorzy maja jakaś traumę związaną z automatycznymi skrzyniami biegów????

Napisał(a): TR300 -

Pod artykułem http://motory(...)2381522
umieściłem komentarz:
"Brak nawyku jazdy automatem - jak w automacie wciska się gaz w czasie cofania, prędzej czy później każdemu to się przydarzy...."
administrator usunął komentarz....
kilka miesięcy temu pod innym artykułem dotyczącym płynności ruszania z pod świateł napisałem, ze ludzie którzy maja automatyczne skrzynie robią to płynniej niż ludzie którzy maja manualne skrzynie - administrator tez osunął mój komentarz...
Jeszcze wcześniej przy filmiki, na którym kierowcy auto zsunęło się z górki napisałem komentarz w który stwierdziłem ze ten kierowca powinien jeździć automat i to rozwiązało by jego problemy - administrator także usunął ten komentarz...
I teraz pytanie - na forum i w komentarzach wisi wiele treści antysemickich, rasistowskich, propagujących komunizm czy nazizm, antychrześcijańskich, wyzwisk, przekleństw i pogróżek, kryptoreklam, spamu itp, itd - a administrator usuwa treści związane z automatycznymi skrzyniami biegów????? Gdzie tu sens gdzie logika?????
jeszcze gdyby to się zdarzyło raz - ok rozumiem pomyłka ludzka rzecz - ale to już kolejna tego typu akcja....
INTERIA.PL

Re: czy administratorzy maja jakaś traumę związaną z automatycznymi skrzyniami biegów????

Napisał(a): gość -

Jeszcze jedno! Słowo automat do czarnej listy na komentarze dodał Admin, który zajmuje się Główną a Admminka forum, więc ona nawet może nie wiedzieć co tam admin dodał na czarną listę a jak wie, to musieli by się najpierw porozumieć, czy to słowo opłaci im się zdjąć z czarnej listy automatycznego skryptu skanującego tekst komentarza przed publikacją.

derik :-)

Re: czy administratorzy maja jakaś traumę związaną z automatycznymi skrzyniami biegów????

Napisał(a): TR300 -

gość Jeszcze jedno! Słowo automat do czarnej listy na komentarze dodał Admin, który zajmuje się Główną a Admminka forum, więc ona nawet może nie wiedzieć co tam admin dodał na czarną listę a jak wie, to musieli by się najpierw porozumieć, czy to słowo opłaci im się zdjąć z czarnej listy automatycznego skryptu skanującego tekst komentarza przed publikacją.

derik :-)
tak sprawdziłem, słowo automat i automatyczny/automatyczna jest na czarnej liście - tylko co autor miał na myśli dopisując to słowo do czarnej listy???????
« Wróć do tematów
Do góry strony: czy administratorzy maja jakaś traumę związaną z automatycznymi skrzyniami biegów????