13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń404
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +8
13 ppt ?

Czy afrodyzjaki działają? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy afrodyzjaki działają?

Napisał(a): jelkaa -

Pytanie do wszystkich. Czy wierzycie w moc afrodyzjaków? Czy wypróbowaliście może jakieś konkretne afrodyzjaki na sobie? Czy mają jakieś działanie czy jednak jest to podświadomy efekt?

Kiedy na przykład jesteśmy nastawieni na dobrą zabawę :)

Liczę na ciekawą dyskusję.
INTERIA.PL

Re: Czy afrodyzjaki działają?

Napisał(a): irusio -

jelkaa Pytanie do wszystkich. Czy wierzycie w moc afrodyzjaków? Czy wypróbowaliście może jakieś konkretne afrodyzjaki na sobie? Czy mają jakieś działanie czy jednak jest to podświadomy efekt?

Kiedy na przykład jesteśmy nastawieni na dobrą zabawę :)

Liczę na ciekawą dyskusję.
każdy afrodyzjak to proteza. Czy ten, który ma zdrowe nogi bierze dodatkowo kostur? Na pewno szybszy nie będzie, przeciwnie.

Napisał(a): gość -

wiesz to trudna sprawa z tymi afrodyzjakami, prawie jak z tarotem.. albo w to wierzysz i szukasz na silę w głowie rzeczy, ktore są łudząco podobne do wróżbiarskiego schematu albo nie wierzysz w takie rzeczy :-) Podobno są zapachy ludzkiego ciała w których jesteś w stanie się zakochać - feromony i wtedy nie potafisz tego w żaden sposób wyjaśnić, ale z tym też jak z legendą, że starsi panowie nie potrzebują iqmana żeby poszaleć w łóżku.. Więc wydaje mi się, że to jednak kwestia ustawienia się na przyjmowanie do wiadomości i zgadzanie się, niż realne działanie :) Pozdr!

Napisał(a): firstzone -

Z tymi afrodyzjakami coś chyba jest na rzeczy. Przecież są różnego rodzaju produkty, zapachy, suplementy które jednak bardziej działają na zmysły niż inne produkty - prawda? To nawet nie jest kwestia wiary, tylko empirycznego doświadczenia. Sprawdź sobie chociażby sex elixir (znany także jako hiszpańska mucha).
Działa na zmysły - i to jak działa :)

Napisał(a): chances -

firstzone Z tymi afrodyzjakami coś chyba jest na rzeczy. Przecież są różnego rodzaju produkty, zapachy, suplementy które jednak bardziej działają na zmysły niż inne produkty - prawda? To nawet nie jest kwestia wiary, tylko empirycznego doświadczenia. Sprawdź sobie chociażby sex elixir (znany także jako hiszpańska mucha).
Działa na zmysły - i to jak działa :)
Sama o tym słyszałam ale do tej pory nie miałam okazji przetestować /... Rozumiem,ze opisujesz to ze swojego doświadczenia?

Obecnie do afrodyzjaków mam neutralne podejście. Podobno truskawki oraz szampan tak wpływają. I faktycznie polepszaja mi humor ale czy konkretnie libido?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy afrodyzjaki działają?