9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń138
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +1
9 ppt ?

czy długość penisa taka jest wystarczająca? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: czy długość penisa taka jest wystarczająca?

Napisał(a): ~Munoek89 -

Nie od dziś wiadomo, że powiększyć sobie członek można tylko i wyłącznie operacyjnie. Możemy go jednak wizualnie powiększyć :) i na to są sposoby. ta tabletka bardzo poprawia ukrwienie penisa a co za tym idzie penis wydaję się większy.

Re: czy długość penisa taka jest wystarczająca?

Napisał(a): mlodziak18 -

Słyszałem wiele pozytywnych komentarzy na temat Extra large, który jest stosowany przez wszystkich facetów, chcących polepszyć sobie sprzęt. Chodzi zarówno o rozmiar ale i o jego możliwości w łóżku. Intrygowało mnie to na tyle, że sam zechciałem spróbować tych tabletek i zobaczyć co będzie się działo po. Zamówiłem od razu na 6 miesięcy, zyskałem gratis dodatkowo gumki XXL, miły bonus. I działałem. Nie musiałem czekać aż pół roku kiedy faktycznie zauważyłem, że mam większy, solidniejszy sprzęt. Ale nie tylko to. Miałem wrażenie, że jestem sprawniejszy fizycznie i czułem się tak bardziej męsko. Może to abstrakcyjne ale tak właśnie było. Jeszcze nie miałem okazji uprawiać seksu po całej kuracji ale masturbacja za to jest o niebo lepsza a orgazmy są silniejsze i mocniejsze. Co by nie mówić póki co Extra large się sprawdza, dlatego polecam i wam http://extral(...)rge.pl/
« Wróć do tematów
Do góry strony: czy długość penisa taka jest wystarczająca?