551
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi179
  • Ocen na +0
551 ppt ?

czy dostawaliście lanie albo dostajecie (180)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

czy dostawaliście lanie albo dostajecie

Napisał(a): -

mam pytanie dostaliscie kiedyś lanie od rodzicow albo dostajecie ja dostawałem solidne lanie szczegulnie po wywiadówkach w szkole dostawałem pasem wojskowym albo kablem czasem zdażało mi sie zsikać podczas lania pasem a wam opiszcie swoje lanie
INTERIA.PL

Re: czy dostawaliście lanie albo dostajecie

Napisał(a): gość -

ja dostaje lanie od matki lub siostry 20 do 30 pasów. Gdy dostaje lanie to matka liczy pasy albo siostra jak ona mnie bije. Nigdy nie dostałam na goły tyłek i nigdy nie leżałam na krześle. zawsze kładę się dobrowolnie na łóżko i dostaje pasy przez spodnie lub spódniczkę. dostaję od II klasy podstawówki. Najbardziej bolące lanie dostałam na koniec piątej klasy od matki. ale już opowiadam jak to było. Zakończenie roku szkolnego bałam się tego jak nie wiem. Wróciłam z niego do domu pamiętam jak dziś nikogo wtedy nie było w domu poszłam do siebie do pokoju przebrać się założyłam wtedy ogrodniczki dżinsowe i cienką bluzkę. na świadectwie było 5 dwój. Wiedziałam że będzie lanie. Wpadłam na pomysł że zaproszę mojej mamy najlepszą koleżankę to nie zobaczy świadectwa i może mi się upiecze. I tak zrobiłam zaprosiłam ją do nas do domu. Gdy mama przyszła do domu jej koleżanka była już u nas mama powiedziała żebym pokazała jej świadectwo a ja wtedy zbladłam poszłam po nie do pokoju nie wychodziłam długo niby że jego szukam. Wtedy mamy koleżanka powiedziała że ją zaprosiłam. przyniosłam jej te świadectwo zobaczyła je przeprosiła swoją koleżankę i powiedziała że ja muszę dostać lanie kazała mi się położyć na łóżku koleżanka trzymała mnie za nogi a mama powiedziała że dostanę 50 pasów za oceny i 20 od koleżanki za to że ją zaprosiłam żeby mi się upiekło. już po pierwszym pasie płakałam, gdy już dostałam te 50 pasów to mama dała koleżance pas i powiedziała teraz twoja kolej ja płakałam jak nie wiem prosiłam mamę że już mi wystarczy a ona powiedziała że nie i kazała jej bić mnie mocno z całej siły. Koleżanka mamy nie wzięła jej pasa tylko wyciągnęła swój ze spodni a mama swój wciągnęła dostałam wtedy 25 pasów za to że zasłoniłam dwa razy ręką tyłek wyłam resztę dnia z bólu dostałam wtedy 75 pasów nikomu tego nie życzę.

Nie bijcie swoich dzieci.To jest bark wyobraźni, oznaka słabości i brak szacunku d własnego dziecka.Kiedy to sie wreszczie skończy.Z dziecmi trzeba rozmawiać, dawać im przykład, czasem jakiś szlaban, okresowe odebranie przywilejów, ale też nie ciągle
Ponadto bicie dzieci jest PRAWNIE ZABRONIONE.

Nie bijcie swoich dzieci.To jest bark wyobraźni, oznaka słabości i brak szacunku d własnego dziecka.Kiedy to sie wreszczie skończy.Z dziecmi trzeba rozmawiać, dawać im przykład, czasem jakiś szlaban, okresowe odebranie przywilejów, ale też nie ciągle
Ponadto bicie dzieci jest PRAWNIE ZABRONIONE.

Mam 12 lat i ciągle dostaje lanie , ostatnie było wczoraj za ucieczke z domu i wrucenie po 2 w nocy . w domu był wujek,ciocia i 7 kuzynów ! Wujek kazał mi rozebra spodnie majtki i wypiąc na taborecie , wyjął pas i dał mi 20 pasów z całej siły a potem ciocia dołożyła 30 za nerwy spowodowane moją neobecnaością a jeszcze na to wszysto każdy z kuzynów dołożył sie po 10 pasów już po 1 ryczalam i wyłam niemożliwie a na kaniec mój straszny wuja kazał mi odwróci sie brzuchem do góry i pokazac chlopakom wiecie co . ..
Tak przyznaje sie w trakcie tych 120 pasów ssikałam sie i to dośc mocno na dywan wiec za to dostalam jeszcze 10 i miałam to posprzątac

To jakieś faszystowskie metody wychowawcze.Ludziom ,którzy biją swoje dzieci powinno się je zabierać.Jak to czytam to jestem taka wściekła.Po co Wam dzieci skoro Ich nie szanujecie .Mam nadzieję,że na starość też Wam wleją jak będziecie nieposłuszni.Dzieci to Błogosławieństwo.

ja tez dostawalam pasem albo kablem i jakos przezylam.chociaz sie nauczylam co wolno a co nie.co dobre a co nie dobre.
jasne nie bijcie swoich dzieci.wychowujcie je bezstersowo.
a potem wyrosnie taki rozpieszczony bachor co bedzie rykiem wszystko wymuszal i cale zycie bedzie dostawal to co zechce bo bedzie myslal ze mu sie nalezy.bedzie agresywny i niewychowany.nie bedzie wiedzial co wolno a co nie wypada.co jest zle.bo nawet jak cos przeskrobie to bedzi nagrodzony.
dlatego ja nie chce miec nigdy takiego potwora.
a wy sie meczcie.powodzenia.

NO I CO TERAZ WYRASTA Z DZIECIAKÓW WYCHOWYWANYCH "BEZSTRESOWO"? BANDZIORY KTÓRE NIE MAJĄ SZACUNKU DO SIEBIE I STARSZYCH - DLA NIKOGO ! LEPIEJ BYŁO DOSTAĆ WPIERD.L OD RODZICÓW I WYROSNĄĆ NA LUDZI. WIDZICIE JAKI TERAZ MAMY ŚWIAT A TAKIE DZIECI KIEDYŚ BĘDĄ RZĄDZIĆ ŚWIATEM- BANDZIORY DLA KTORYCH NIC NIE JEST ŚWIETE. PS. LAĆ PISOWCÓW SPISKOWCÓW I DZIADÓW Z PO

to masz jakąś zboczoną rodzinkę może ten twój wujek i kuzyni czerpią jakąś satysfakcję seksualną z widoku nagiej cierpiącej dziewczyny ,sikającej na ich oczach .A ciocia to albo jakaś niekumata albo też zboczona że bierze w tym udział .Ja też dostawałam lanie za dwóje za pyskowanie ale nikt nie kazał mi się rozbierać do tego, obrywało się trzy szybkie przez tyłek i już.

dostawałem, bił mnie ojciec tak ze uda wewnątrz były czarnosine, sikalismy w gacie z siostra, balismy sie tego najgorsze było to ze nikt z sasiadów nic nie zrobił nie upomniał ojca.Bałem sie go do 25 roku zycia później zagroziłem ze jak mnie ruszy to bedziemy sie bic. Dzis mam pod opieka dozorowanych, sa to osoby które stosuja przemoc wobec innych.

[cytat kogo=gość]ja dostaje lanie od matki lub siostry 20 do 30 pasów. Gdy dostaje lanie to matka liczy pasy albo siostra jak ona mnie bije. ITD.Mam pytanie.Dlaczego nie powiedziałas wychowawcy ,pedagogowi, obojetnie komu, zawsze trzeba komuś powiedzieć i wołac o pomoc.To,że masz dwójki to nie jest powód do katowania nikogo.Jesli nadal to trwa powiedz o tym w szkole napewno pomogą, wybierz osobę do której masz zaufanie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Lanie na gola pupe
  • dostaam lanie od ma
  • dostaam lanie na go
  • lanie kobiet za kar forum
  • lanie od mamy
  • lanie przez taboret
  • jakie dostawaliscie lanie
  • lanie kablem od elazka
  • lanie od mamy
  • lanie pasem forum