8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń101
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-8
8 ppt ?

czy dzieci pójdą 1 września do szkoły? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

czy dzieci pójdą 1 września do szkoły?

Napisał(a): meifrei -

Trudno zrozumieć „czy będzie ta wojna” można by sobie zadawać pytania, ale pr.Tusk już tyle „bzdur mówił i obietnic złożył” mało już kto wierzy w jego słowa najlepszym, przykładem są opiekunowie dzieci niepełnosprawnych którzy to pozostają nadal w sejmie, wróćmy do wczorajszej konferencji pr.Tuska który na pytanie dziennikarza jak to z tym 1 wrześniem czy będzie ta wojna czy nie, pr.Tusk dziwnie lawirował między słowami i usłyszeliśmy ze pr.Tusk nie miał na myśli ten pierwszy września 1939 r. czy to nie zabawne? Cała Polska skojarzyła z datą pierwszy września 1939 r. tylko pr.Tusk nie skojarzył czy to nie zabawne? Również napytanie czy Polacy powinny robić zapasy ryżu, mąki, cukru, pr.Tusk odpowiedział ze zapasy mąki, ryżu są nie potrzebne, bo cukier tuczy, tylko pytamy się czy mamy schudnąć aby być sprawni na wojnie? Czy tylko dla zdrowia? Ponownie pr.Tusk zaczął lawirować między słowami i usłyszeliśmy słowa ze Polska jest bezpieczna, my pytamy czy do pierwszego września 2014 r. nie rozumiemy dlaczego pr.Tusk krytykował prezesa Jarosława Kaczyńskiego który proponował powrót żołnierzy z poboru na ćwiczenia lub tym podobne, to nie ważne czy prezes Jarosław Kaczyński poważnie traktował słowa pr.Tuska to jako odpowiedzialny polityk musiał wyjść z takom propozycją, naszym zdaniem premier Rzeczpospolitej powinien ważyć słowa, zadajemy pytanie czy jeżeli hipotetycznie okazało by się ze Polska jest zagrożona kto uwierzy słowa pr.Tuska? powtórzymy premier Rzeczpospolitej zawsze powinien ważyć słowa, gdyż słowa premiera powinny być jak męża stanu, a co słyszymy jakieś „bzdury o trzeciej wojnie światowej” zastanawiamy się czy pr.Tuskowi brakło odwagi aby otwarcie powiedzieć Polakom ze wojny nie będzie pierwszego września 2014 r. a nie wkładać między słowa ze jesteśmy bezpieczni, również zadajemy pytanie dlaczego nie ma w Polsce Amerykańskiej dużej bazy wojskowej? Pr.Tusk mówi ze wojska Francuskie, Niemieckie, Wielkiej Brytanii mogą stanąć wzdłuż granic Polskich czy to nie zabawne „będą walczyć z statkiem i broniom Francuską?” dlatego zadajemy pytanie dlaczego nie ma embarga sprzedaży broni dla Rosji? Bardzo nam się spodobała wypowiedz polityka który porównywał pr.Tuska do Jastrzębia który leci do Brukseli a wraca jako gołąb z podkulonym ogonem zgadzamy się z tym porównaniem, naszym zadaniem nie jest obrażać ale wyrażamy głos sprzeciwu aby nasz traktować jak baranów którym można wcisnąć każdą bzdurę zniesmaczonych przepraszamy.
INTERIA.PL

Re: czy dzieci pójdą 1 września do szkoły?

Napisał(a): Judas -

~goscimy Dlatego Tusk straszył Polaków trzecią wojną światową czy to można usprawiedliwić? Chyba nie bzdury zawsze będą bzdurami.
Przyjacielu

Mocno wystraszony naród jest bardziej spolegliwy, łacniejszy do dalszych wyrzeczeń i "zaciskania pasa" w imię wyższych celów.

Po drugie... zabłysnąć na kartach historii jako "TEN KTÓRY POWSTRZYMAŁ WYBUCH III WOJNY ŚWIATOWEJ" - bezcenne ;)

Re: czy dzieci pójdą 1 września do szkoły?

Napisał(a): ziemowit -

Tusk po raz kolejny pokazał że brak mu obycia politycznego i zerka ku zachodowi , jaki nakaz padnie z ust jego panów , niektóre jego konferencje prasowe dowodzą że nie panuje nad sprawami już nie tylko polityki zagranicznej ale i krajowej , często się zdarza że on mówi jedno a ministrowie jego , drugie albo zgoła nie ma pojęcia o kluczowych decyzjach swoich podwładnych , nie mówiąc że jawnie broni skorumpowanych polityków
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy 1 wrzenia dzieci pjd do szkoy
Do góry strony: czy dzieci pójdą 1 września do szkoły?