4 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń314 tys.
  • Odpowiedzi856
  • Ocen na +556
4 tys. ppt ?

Czy Kaczyński jest terminalnie chory? (857)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Kaczyński jest terminalnie chory?

Napisał(a): manolin -

O tej sprawie już dawno temu, bo dobry rok temu wspominał Zbigniew Stonoga. Jego śledztwo przyniosło szokujące informacje jakoby Prezes Kaczyński miał mieć raka trzustki. Jak wiadomo jest to bardzo agresywna postać raka i znajduje się on na 5-6 miejscu pod względem umieralności na świecie, a zmarła na niego także Anna Przybylska i Steve Jobs.

Teraz okazuje się, że Kaczyński jest faktycznie niedysponowany z jakiegoś tajemniczego powodu. Nie pojawił się na expose Jacka Czaputowicza i mówi się o tym, że TYMCZASOWO wycofuje się z polityki.

Rozmawiałem wczoraj z Jarosławem Kaczyńskim. Przedyskutowałem z nim założenia. Prezes poinformował mnie, że dziś nie może być i musi zostać w domu, ze względu na niezbyt poważne problemy zdrowotne. - powiedział Czaputowicz.

Adam Bielan mówi, że chodzi tylko o przeziębienie…
Widziałem prezesa w poniedziałek późnym wieczorem i był rzeczywiście już bardzo mocno przeziębiony. Sam doradzałem, żeby wyleżał, żeby choroba nie zamieniła się w nic poważniejszego.

Jednak jaka jest prawda? Już wcześniej wiadomo było, że bywa na jakiś kuracjach w szpitalach i że ma problemy z chodzeniem. To wszystko pasuje do choroby nowotworowej.
INTERIA.PL

Re: Czy Kaczyński jest terminalnie chory?

Napisał(a): manolin -

~Wiemy Też słyszałam, że jest śmiertelnie chory... To bardzo źle, bo kto się wtedy zajmie tym całym bałaganem? Wyobrażacie sobie świat polityki bez Kaczyńskiego?
Na pewno byłaby z tego niezła afera bo byłoby zaraz że jak jest chory to nie zachowuje się racjonalnie i powinien być odsunięty od władzy.

Napisał(a): ~włodek -

~Wiemy Też słyszałam, że jest śmiertelnie chory... To bardzo źle, bo kto się wtedy zajmie tym całym bałaganem? Wyobrażacie sobie świat polityki bez Kaczyńskiego?
ludzie z reguły wyobrażają sobie lepszy, szczęśliwszy świat, i taki będzie po Kaczyńskim

Napisał(a): ~Miro -

Ani kroku do tyłu, a tymczasem Trybunał do poprawki /drukowanie/ Ustawa IPN i o sądach również.
Biała Księga nie przekonała UE, uśmiechy również. Wkrótce podział unijnego budżetu ,prezydent chciałby tu i tam pojechać, a zaproszeń nie widać.
Zatem nie dziwi mnie choroba prezesa....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Kaczyński jest terminalnie chory?