17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń100
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +10
17 ppt ?

Czy Kaczyński wyciągnie jakieś wnioski z dzisiejszej demonstracji, (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Kaczyński wyciągnie jakieś wnioski z dzisiejszej demonstracji,

Napisał(a): rafal333 -

Czy Kaczyński wyciągnie jakieś wnioski z dzisiejszej demonstracji, Na pewno widział tłumy ludzi skandujące PRECZ Z KACZOREM DYKTATOREM, DYKTATOR KACZYŃSKI it;p, itd. Czy nie wstyd glo Czy on nie widzi jak lud nienawidzi go za jego czyny.Czy chce być wspominany jak dyktator polskiej polityki.Myślę,że powinien zastanowić się nad swoimi czynami i skorygować je.
INTERIA.PL

Re: Czy Kaczyński wyciągnie jakieś wnioski z dzisiejszej demonstracji,

Napisał(a): ~Cesio -

~gość
~Cesio Przecież Kaczyński jest ułomny na rozumie . A tacy trwają w swoich wariactwach do końca . !
Nie szukaj głupszego od siebie wełniana istoto.

Zdjęcie
No to żem ja jest Cesio . jak cie w ugryzę ttymi zebiskami to popamiętasz łobuziaku . !

Napisał(a): ~GOść -

jax55
tom100

jax55 Jeden wniosek prezes na pewno wyciągnie, że opozycja mu nie zagraża.
W czym mu zagraża ,???
O takiej wspaniało-glupiej opozycji prezes nawet nie śnił.

Nieraz zastanawiałem się, czy prezes steruje opozycją.
Wzięłaby się ta opozycja za jakieś konkrety, przynajmniej może wyszłoby to z pożytkiem dla społeczeństwa, a nie tylko ciągłe stawianie veta. A tak na marginesie....słuszna uwaga:)

Napisał(a): jax55 -

~GOść
jax55
tom100

jax55 Jeden wniosek prezes na pewno wyciągnie, że opozycja mu nie zagraża.
W czym mu zagraża ,???
O takiej wspaniało-glupiej opozycji prezes nawet nie śnił.

Nieraz zastanawiałem się, czy prezes steruje opozycją.
Wzięłaby się ta opozycja za jakieś konkrety, przynajmniej może wyszłoby to z pożytkiem dla społeczeństwa, a nie tylko ciągłe stawianie veta. A tak na marginesie....słuszna uwaga:)

PiS reformując, TK teraz sądownictwo popełnia karygodne błędy, wystarczyłoby aby opozycja punktowała te błędy i wskazywała konkretne rozwiązania zrozumiałe dla społeczeństwa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Kaczyński wyciągnie jakieś wnioski z dzisiejszej demonstracji,