Reklama

15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń613
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
15 ppt ?

czy kobieta powinna wyznac mezczyznie milośc??????????????? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

czy kobieta powinna wyznac mezczyznie milośc???????????????

Napisał(a): -

poznałam fajnego chlopaka 7 miesiecy temu.i sie w nim zakochałam.naprawde moze ciezko w to uwierzyc ale taka jest prawda.mam problem nie wiem czy mu to wlascie powiedziec?jak zareaguje jak sie o tym dowie?sytuacja jest troche skomplikowana poniewaz na poczaku znajomości obiecywaliśmy sobie tylko przyjazn.nie wiem czy jak mu to wyznam to nie przestraszy sie nie wyśmieje mnie?bo tak naprawde ja nie wiem co on do mnie czuje?ciagle mi tylko powtarza ze uwielbia spedzac ze mna czas ze poprostu wyjatkowo mnie lubi co tak naprawde moze sie kryć za tymi slowami czy on mnie tylko i wyłacznie lubi czy moze cos wiece do mnie czuje?prosze piszczie??????????????czekam na odp.co mam zrobic?jak sprawdzic faceta ze mu na mnie zalezy i ze cos do mnie moze czuje?

Re: czy kobieta powinna wyznac mezczyznie milośc???????????????

Słowa zazwyczaj nie świadczą o tym, co facet czuje, lecz jego czyny. Musisz go obserwować. Jeśli chwyta Cię za rękę, jest czuły, okrywa kołdrą z troski o to, że może być Ci chłodno i parę innych jeszcze detali, może (podkreślam "MOŻE") to oznaczać, że czuje coś więcej.
To, że Cię lubi najcześciej nie świadczy o niczym więcej.
Co do wyznania:
Ja bym powiedziała i po jego reakcji wiedziałabym z kim mam do czynienia.

dzieki za komentarz moze masz duzo racji ale faceta nie wyczujesz faceci to inne istoty od nas kobiet to my jestesmy bardziej czułe mam bardziej zalezy na bliskości czulości dla nch to zbedna sprawa.ale dzieki/pozdr

i niech mi nikt nie mowi ze przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa bo to nie jest prawda.nigdy w to nie uwierze przekonałam sie na własnej skorze.poznałam super faceta przystojny naprawde wysoki brunet czarne oczy zawsze taki elegacik pod garniturkiem bo taka ma prace:))))).i uwierzcie mi na poczatku naszej znajomosci to miala byc przyjazn i co z tego wynikło z mojej strony jak sama pisze miłosc masakara ale taka jest rzeczywistośc.moze i jest mozliwa przyjazn z mezczyzna ktory jest malo akrakcyjny nie pociaga kobiety moze i wtedy tak ale nie jest moliwe gdy ma sie do czynienia z przystojnym facetem.piszcie co o tym sadzicie moi drodzy?

Moim skromnym zdaniem nieistotne czy facet jest brzydki czy piękny,jeśli się z nim przyjaźnisz to zawsze jest szansa że się w nim zakochasz.Ja osobiście w przyjaźń damsko męską nie wierzę tzn.nie przetrwa ona po prostu bo zawsze jedna strona poczuje coś więcej znam setki takich "przyjaźni" i żadna nie przetrwała.Co do Twojego pytania to skąd mamy wiedzieć co on czuje?może zapytaj go po prostu?

dzieki przynajmniej sa takie osoby ktore podobnie jak ja nie i werz w taka przyjazn.to po co on mi własciwie taka przyjazn obiecuje jak doskonale wiedzial jak sie moze skonczyc.ni chyba jednak tego nie zrobie nie wyznam mu milosci poprostu boje sie jak zareaguje.raz czytałam na forum ja faceci sie wypowiadalali

jak faceci sie wypowiafali co myska o takich kobietach ktore pirwsze wyznaja milośc prwie 90% mezczyzn uznalo to za glupote bo to oni faceci lubia zdobywac kobiete,a nawet kilku sie wypowiedzialo ze oni by po prostu takiej panienki nie chcieli to bylo okropne co czytałam nie moglam uwierzyc. ah ci mezczyzni........

Ilu facetów na 100 lubi zdobywać kobiety? Oczywiście prawie wszyscy..tak odpowiemy, bo my to myśliwi i lubimy gonić króliczka. -)) A tak poważnie niejeden z nas po kryjomu marzy, aby zakochała sie fajna laseczka. Wyznaj mu miłość, nie przestraszy się.. potrafimy spokojnie udźwignąć taki ciężar.-))

kaska2468 dzieki za komentarz moze masz duzo racji ale faceta nie wyczujesz faceci to inne istoty od nas kobiet to my jestesmy bardziej czułe mam bardziej zalezy na bliskości czulości dla nch to zbedna sprawa.ale dzieki/pozdr
No tak, bo mężczyźni to takie chodzące bezduszne maszyny są. Zimne to takie! Ani nie przytuli czule, ani nie uśmiechnie się nawet. Brrrr.... najlepiej tych paskud unikać:)
Dziwne, że ja mam szczęście do nieco innego gatunku facetów. Dorośnij, a i mężczyźni zaczną traktować Cię poważniej i niejeden zwariuje na Twoim punkcie:))

February1 Ilu facetów na 100 lubi zdobywać kobiety? Oczywiście prawie wszyscy..tak odpowiemy, bo my to myśliwi i lubimy gonić króliczka. -)) A tak poważnie niejeden z nas po kryjomu marzy, aby zakochała sie fajna laseczka. Wyznaj mu miłość, nie przestraszy się.. potrafimy spokojnie udźwignąć taki ciężar.-))
Świetnie powiedziane...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kiedy facet wyznaje mio czy mu wierzy
  • kobieta wyznaje mczynie mios
  • jak wyzna mio mczynie
  • czy faceci lubi wyznanie uczu kobiety
  • reakcja facetow na wyznanie milosci
  • Jak zareagowa na wyznanie mioci
  • jak mczyzna wyznaje mio
  • faceci lubie wyznanie milosc?
  • czy facetowi powinno się wyznawac miłośc
Do góry strony: czy kobieta powinna wyznac mezczyznie milośc???????????????