143
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi88
  • Ocen na +17
143 ppt ?

czy ktoś robił zakupy w www.sanit-express.pl ? (89)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: czy ktoś robił zakupy w www.sanit-express.pl ?

Napisał(a): Alicjaja -

dirtymajki Witam!

Czy ktoś robił zakupy w sklepie internetowym http://www.sa(...)pres.pl ?

Zastanawiam się czy by nie kupić tam wanny bo cena bardzo korzystna.

Pozdrawiam
Tu masz linka z godz. 18:52 dnia dzisiejszego myślę że nie powinno być z nimi żadnego problemu zawsze możesz zamówić jeszcze rozmowę z konsultantem.https://wizyt(...)Y0F5WR9

Napisał(a): gość -

Z reguły nie pisze opinii ale uważam że powinnam... Zamówiłam u nich 2 łazienki i wszystko było terminowo i bez problemu, tak jak mnie zapewniał jeden z konsultantów. Najbardziej wywarło na mnie wrażenie to że tam pracują ludzie pełni entuzjazmu i dobrego humoru, dla których "załatwienie" rzeczy niemożliwych jest tylko kwestią czasu. Bardzo mi pomogli naprawdę polecam!

osmqnz
gość Z reguły nie pisze opinii ale uważam że powinnam... Zamówiłam u nich 2 łazienki i wszystko było terminowo i bez problemu, tak jak mnie zapewniał jeden z konsultantów. Najbardziej wywarło na mnie wrażenie to że tam pracują ludzie pełni entuzjazmu i dobrego humoru, dla których "załatwienie" rzeczy niemożliwych jest tylko kwestią czasu. Bardzo mi pomogli naprawdę polecam!
Ogólnie polecam, tylko umywalka mimo że zabezpieczona była dobrze to rozbiła się podczas transportu. Albo miałem pecha albo powinni zmienić kuriera. Co prawda z reklamacją na szczęście nie było problemu. W 2 dni wymienili towar, bez najmniejszego problemu - tylko wyschnąłem zdjęcia.Trochę szkoda bo ekipę musiałem trzymać dzień dłużej .
Myślę że po zaostrzeniu przepisów handel w sieci staje się bezpieczniejszy, ale warto ufać dużym firmom, zapłacić troszkę więcej i mieć pewność, bo "ciułaczy" mam już dość.
Polecam sklep Sanit-Express za uczciwość i brak tak powszechnego w tym kraju kombinatorstwa!

gość Byłem u nich w biurze, zrobiło na mnie niezłe wrażenie - widać że duża firma. Naprawdę miła obsługa, mam nadzieję że zamówienie będzie na czas.
Szkoda tylko że mają słabo oznaczone wejście i trzeba się domyślić że z boku budynku.

To nowa firma! Ma max 1 rok. Trafiłem po łazienke do nich, a przy okazji rozmawiałem z nimi również w sprawie pracy. Szukają sprzedawców, ale mają niezłe wymagania, biorą tylko ludzi z dużym doświadczeniem w branży, ważna jest dla nich wiedza techniczna i doświadczenie w sprzedaży. Prawdę mówiąc Panie z Sanitu mają niesamowitą wiedzę i są to naprawdę specjalistki, zagięły mnie nie raz! Biuro robi wrażenie, wesoło, szefostwo wydaje się bardzo przyjazne. Naliczyłem chyba z 10 osób. Muszą być naprawdę dobrzy że pomimo kryzysu rozwijają się tak szybko! Także gdyby ktoś szukał pracy... mnie się nie udało. W sprawie sprzedaży jestem zadowolony z obsługi, tylko musiałem się o jedną rzecz upomnieć. Widziałem jaki tam jest kocioł i brakuje rąk do pracy więc wybaczam.

Napisał(a): ~Katarzyna -

Niestety, mnie pani Dagmara Wrona Codziennie okłamuje, że towar został wysłany. Ja go nie otrzymałam. Pierwszy raz spotykam się z takim działaniem i muszę szczerze przestrzec wszystkich, którzy mają ochotę zrobić zakupy w Sanit-Express.

Napisał(a): ~rozczarowana -

[cytat kogo=~Katarzyna]Niestety, mnie pani Dagmara Wrona Codziennie okłamuje, że towar został wysłany. Ja go nie otrzymałam. Pierwszy raz spotykam się z takim działaniem i muszę szczerze przestrzec wszystkich, którzy mają ochotę zrobić zakupy w Sanit-Express.[
ma to samo doświadczenie !!!!!

Napisał(a): ~Jarek -

~Katarzyna Niestety, mnie pani Dagmara Wrona Codziennie okłamuje, że towar został wysłany. Ja go nie otrzymałam. Pierwszy raz spotykam się z takim działaniem i muszę szczerze przestrzec wszystkich, którzy mają ochotę zrobić zakupy w Sanit-Express.
Widać ze konkurencja robi im reklamę - to dobrze świadczy że nie wdają się w dyskusje. Ja zobaczyłem komentarze na CENEO i "zaryzykowałem" - mogę tylko polecić! Uważam że słuszne sklepy z lazienkami w Polsce to Lazienkaplus sanit-express i nexterio... Choć sanit ma największy wybór!

Napisał(a): ~Edi -

Dziwny ten sklep. Pierwsze zamówienie przebiegło pozytywnie i bez problemu. Kolejne niestety nie. Totalny chaos organizacyjny. Pani ze sklepu niezorientowana w zamówieniu które koordynowała. W końcu gdy dotarło część zamówienia okazało się, że praktycznie wszystko uszkodzone. Druga część zamówienia nie dotarła do dzisiaj - prawie miesiąc od wysyki pieniędzy mimo iż podczas zakupów deklaracja była taka iż towar jest w magazynie. Niestety po oststnim zamówieniu odradzam zakupu w tym sklepie.

Napisał(a): ~klient -

Nie polecam. Kupiłem u nich wannę ,którą podobno mieli na stanie magazynowym.Zależało mi na szybkim zakupie. Wannę dostałem po 2 tygodniach i wielokrotnych interwencjach.
Przed dokonaniem zamówienia i przedpłatą wszystko wygląda ładnie. Po dokonaniu wpłaty martw się już sam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sanit express opinie
  • sanit express
  • sanit express krakw
  • sanit-express opinie
  • sanit-express
  • dagmara wrona
  • dagmara wrona
  • opinie o sanit express
  • sanit express opini
  • sanit ekspres
  • sanit-express.pl opinie
  • opinie o sanitexpress
  • sanit-express sklepy
  • opinia sanit express
  • OPINIE O Sanit-Express™
Do góry strony: czy ktoś robił zakupy w www.sanit-express.pl ?