144
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi88
  • Ocen na +17
144 ppt ?

czy ktoś robił zakupy w www.sanit-express.pl ? (89)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: czy ktoś robił zakupy w www.sanit-express.pl ?

Napisał(a): ~Non -

Stanowczo odradzam sklep Sanit Express. Dawno nie spotkałem tak ignoranckiej postawy. Towar zamówiony - dostawa całego zamówienia po kilku tygodniach mimo zadeklarowania, że wszystko jest w magazynie. Dodatkowo większa część towarów uszkodzona - myślę, że był to towar 2 gatunku. Notoryczne ignorowanie moich e-mail'i. Tak przez Panią Dagmarę jak i Kierownictwo. Kiedyś już korzystałem z oferty tego sklepu i było prawidłowo jednak po ostatnich doświadczeniach na pewno nic już nigdy tam nie kupię.

p.s. Do dziś oczekuję na zwrot kwoty pieniędzy za uszkodzone produkty. Mimo wielu monitów brak reakcji. W pewnym sensie czuję się przez tą Firmę okradziony!

Napisał(a): ~Kate -

Proszę Państwa kategorycznie odradzam współpracę z tym sklepem. Pracownicy tej spółki robią z klientów idiotów, okłamują przez telefon(rozmowy nie są nagrywane). Ja po miesiącu walki o zwrot gotówki za niedostarczony towar (część anulowałam mailowo zaraz po inf że towar jest niedostępny mimo że na stronie był dostępny) nie otrzymałam ani grosza. Sklep prawdopodobnie żeruje na osobach, które odpuszczają: to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Na prawdę nie życzę państwu podobnej sytuacji.

Napisał(a): ~Kate -

Proszę Państwa kategorycznie odradzam współpracę z tym sklepem. Pracownicy tej spółki robią z klientów idiotów, okłamują przez telefon(rozmowy nie są nagrywane). Ja po miesiącu walki o zwrot gotówki za niedostarczony towar (część anulowałam mailowo zaraz po inf że towar jest niedostępny mimo że na stronie był dostępny) nie otrzymałam ani grosza. Sklep prawdopodobnie żeruje na osobach, które odpuszczają: to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Na prawdę nie życzę państwu podobnej sytuacji.[b][/b]

Napisał(a): ~Katarzyna -

Proszę Państwa kategorycznie odradzam współpracę z tym sklepem. Pracownicy tej spółki robią z klientów idiotów, okłamują przez telefon(rozmowy nie są nagrywane). Ja po miesiącu walki o zwrot gotówki za niedostarczony towar (część anulowałam mailowo zaraz po inf że towar jest niedostępny mimo że na stronie był dostępny) nie otrzymałam ani grosza. Sklep prawdopodobnie żeruje na osobach, które odpuszczają: to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Na prawdę nie życzę państwu podobnej sytuacji.[b][/b]

Napisał(a): ~Artur Sz -

Ja również odradzam. Najpierw mail z info, że towar dostępny z numerem konta, po wpłacie info, że towar jednak niedostępny a termin oczekiwania ponad 4 miesiące. Po rezygnacji z zakupu problem z odzyskaniem pieniędzy. Kontakt mailowy jak i telefoniczny z firmą fatalny. Powoli tracę cierpliwość i chyba zgłoszę na policję przestępstwo wyłudzenia - takie postępowanie przynajmniej sugeruje mój prawnik.

Napisał(a): ~Beata -

Mam podobne doświadczenia z tą firmą. Skusiłam się całkiem niezłą ofertą ale niestety w rzeczywistości był to duży błąd. Na pieniądze czekam do dzisiaj. Tak więc odradzam wszystkim zakupy,

Napisał(a): ~Były Klient -

Ja mam takie samo doświadczenie - ODRADZAM ZDECYDOWANIE !!!!!!!!!!! Wogóle nie ma z nimi kontaktu, nie wiadomo nic z towarem zamówionym i zapłaconym z góry. Poinformowali mnie tylko na początku, że nie wszystko da się zamówić no i czekam na zwrot pieniędzy, ale do dziś nie ma widu ani słychu a już minęło 3 tygodnie. Tak tego nie zostawię oddam sprawę do sądu. NIE ZAMAWIAJCIE TAM !

Napisał(a): ~Marta -

~Artur Sz Ja również odradzam. Najpierw mail z info, że towar dostępny z numerem konta, po wpłacie info, że towar jednak niedostępny a termin oczekiwania ponad 4 miesiące. Po rezygnacji z zakupu problem z odzyskaniem pieniędzy. Kontakt mailowy jak i telefoniczny z firmą fatalny. Powoli tracę cierpliwość i chyba zgłoszę na policję przestępstwo wyłudzenia - takie postępowanie przynajmniej sugeruje mój prawnik.
U mnie jest ta sama sytuacja, jeśli nie dostanę pieniędzy w tym tygodniu zgłaszam sprawę na policje i do sądu.

Napisał(a): ~Grażyna -

Robiłam zakupy i nie polecam nikomu. Bardzo niesolidna firma , Zamówiłam szafkę której oczywiście firma nie posiadała .Pieniądze pobrali ,regulaminowy czas zwrotu minął i do dnia dzisiejszego zwrot wpłaconej kwoty nie wpłynął. Omijajcie państwo tę firmę

Napisał(a): ~Art -

Mam podobne doświadczenie i jak dla mnie to chyba zwykli naciągacze. Pobrali pieniądze za zamówienie i oczywiście nie mogą go zrealizować, a ze zwrotem pieniędzy się nie kwapią mimo upływu 14 dniowego regulaminowego terminu. Wysłałem im ostateczne przed-sądowe wezwanie do zapłaty i kieruję sprawę do sądu. W normalnym kraju taka firma nie miałaby racji bytu, a jej właściciele odpowiadaliby za oszustwo - bo jak można nazwać przywłaszczenie nieswoich pieniędzy działając na dodatek z premedytacją.

Napisał(a): ~Przemek -

ODRADZAM, problem z dostarczeniem zamówionego towaru i a teraz od ponad miesiąca nie chcą oddać pieniędzy mimo codziennych telefonów i maili. Deklarowanie bezpieczeństwa zakupów jedna wielka ściema.

Napisał(a): ~Klient -

ODRADZAM tą firmę, problem z dostawą zamówionego towaru jak i ze zwrotem pieniędzy po anulowaniu zamówienia. Jeśli już musicie tam kupować to wybierajcie płatność przy odbiorze - zaoszczędzicie mnóstwo nerwów i czasu na sądzenie się z nieuczciwą firmą.

Napisał(a): ~Mateusz -

Odradzam - firma oszukuje klientów pobiera pieniądze i sobie je przywłaszcza, w swojej ofercie ma produkty, których w rzeczywistości nie posiada, a pieniędzy nie chce oddać. Jak ktoś ma podobny problem to zgłaszajcie to na policję jako przywłaszczenie mienia może wreszcie zajmą się tym problemem.

Napisał(a): ~Ewa -

ODRADZAM, zostałam oszukana przez ten sklep. W ofercie inne terminy realizacji niż w rzeczywistości. W rozmowie z "konsultantem" uzyskałam informację, że stolik, który chcę zamówić mają na magazynie i mogą go dostarczyć maksymalnie do 2 tygodni. Po wpłaceniu pieniędzy dotarł do mail od p Tłuscik, że jednak nie mają na stanie zamówionego produktu i mogą go dostarczyć ewentualnie z 4-5 miesięcy. PO anulowaniu zamówienia firma przywłaszczyła sobie moje pieniądze zamiast je zwrócić w ciągu 14 dni. Rozmowy z przedstawicielami tej firmy to strata czasu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sanit express opinie
  • sanit express
  • sanit express krakw
  • sanit-express opinie
  • sanit-express
  • dagmara wrona
  • dagmara wrona
  • opinie o sanit express
  • sanit express opini
  • sanit ekspres
  • sanit-express.pl opinie
  • opinie o sanitexpress
  • sanit-express sklepy
  • opinia sanit express
  • OPINIE O Sanit-Express™
Do góry strony: czy ktoś robił zakupy w www.sanit-express.pl ?