414
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +0
414 ppt ?

Czy ktoś z was kiedyś wygrał w lotto? (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy ktoś z was kiedyś wygrał w lotto?

Napisał(a): gość -

playhugelottos
playhugelottos Witam
Grywam u was, grywam w lottery partner i nie mam ani jednego skanu kuponu na swoim koncie....one nigdy nie były wykupione, grałam z wami w ciemno....
Według prawa polskiego nie wolno nam grać w zagraniczne gry.

Chciałbym zaprosić do gry w największe światowe lotto przez internet. Dzięki Play Huge Lottos możesz łatwo i bezpiecznie grać w lotto online. Na stronie znajdziesz informacje o największych światowych loteriach takich jak: MegaMillions, EuroMillions, UK Lottery, Oz Powerball, SuperLotto Plus itp.

PlayHugeLottos

Portal jest dostępny w języku polskim - na stronie znajdują się wszystkie informacje ;-)

PlayHugeLottos

Pozdrawiam
INTERIA.PL

kotka757 Kochani chodzi o to czy opłaca się grać w gry liczbowe. Jeśli ktoś kiedyś wygrał jakieś pieniądze (niekoniecznie duże) piszcie. Nie obchodza mnie jakieś prawdopodobieństwa tylko realne fakty.
Osobiście gram, ale w internecie na stronie Amigolotto.com
Tak kupuję legalne zakłady, za dużo mniejsze pieniądze.

Witam wszystkich..byl to rok..2013 ..3 rocznica wielkiej tragedi jaka byla Smolensk..poszedlem przed godzina 13..na popolodniowe losowanie wyslac 2zaklady 9 z 9...po pryjsciu do domu kazalo..sie ze trafilem 8 liczb,,,w tym jedna obok..cholerna 38..a byla wyslosowana 37...w dodaku..jak to pech to pech..mialem plusa..44 a dalem zwykly..za 2zl 50..gr..2 tysehh..szkoda

Witam wszystkich..byl to rok..2013 ..3 rocznica wielkiej tragedi jaka byla Smolensk..poszedlem przed godzina 13..na popolodniowe losowanie wyslac 2zaklady 9 z 9...po pryjsciu do domu kazalo..sie ze trafilem 8 liczb,,,w tym jedna obok..cholerna 38..a byla wyslosowana 37...w dodaku..jak to pech to pech..mialem plusa..44 a dalem zwykly..w co ciezkouwierzycale tydzien pozniej trafilem 7 liczb z 9..900zl..i jedna obok 9 tys ..obok..dlaczego pytam sie...szczescieczy pech...

gość To jedna wielka ściema ! Nigdy nie spotkałem kogoś kto by wygrał jakąś konkretną sumę. Nie chodzi mi o jakieś drobne wygrane. Przy obecnym stanie nowinek w dziedzinie komputeryzacji żaden to problem by wypasiony komputer w bardzo szybkim czasie (po zamknięciu kolektur) wyliczył jakie liczby nie były skreślone, a odpowiednia maszyna wylosowała odpowiedni zestaw kul pokrytych jakąś magnetyzującą farbą. Od czasu do czasu kiedy na koncie firmy widnieje bajońska kwota z zakładów można nawet dać komuś wygrać większą kwotę. Lotto dla mnie to podatek od chytrości.
raczej od chciwosci

Tak, wygrałam. Nie dużo, jedynie za trafną 3. Ale aby dostać pieniądze musze przesłać im ksero dowodu osobistego lub paszportu!!! Do tej pory w kolekturach tego nie chcieli!!! Jeśli ktoś głupi to może uwierzy, że coś tu nie tak...

Biorąc pod uwagę moje doświadczenie wypadam blado w stosunku do tych co grają całe życie, ale za to mam mój mały Projekt i zachęcam wszystkich do wzięcia w nim udziału. Generalnie idea polega na zorganizowaniu się i zmaksymalizowaniu realnej szansy wygranej w Lotto. Grając w pojedynkę nie możemy zweryfikować tego czy ktoś inny w naszym pięknym kraju nie skreślił identycznej kombinacji. Dlatego wpadłem na pomysł rejestracji naszych kombinacji na stronie www. Dzięki takiemu rozwiązaniu minimalizujemy szansę powtórzeń kombinacji i zwiększamy realnie szanse wygranej. Z pewnością nie jest to idealne rozwiązanie dające 100% gwarancje wygranej, ale przynajmniej w pewnym stopniu daje nam to możliwość wzięcia sprawy we własne ręce. Grając na chybił trafił zawierzamy maszynie. Zaufajmy sobie, zaufajmy własnemu szczęściu i pomóżmy mu troszeczkę. Zapraszam wszystkich na moją stronę: www.projektlancuch.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kto przewaznie wygrywa w lotto
  • czy ktos kiedys wygral w lotto
  • wygraem w lotto forum
  • czy kto wygra w toto lotka
  • lotto mania skan kuponu
  • czy kto wygra w lotto forum
  • Czy kto wygrywa w lotto
  • lotto jak wygrać
  • kto z eas wygral w lootto
  • wygrałem w lotto
  • czy ktos wygral wblotto forum
  • wygrał ktoś w lotto
  • jak wygrać w lotto
  • lotto forum
  • ktoś wygrał w lotto
Do góry strony: Czy ktoś z was kiedyś wygrał w lotto?