181
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +10
181 ppt ?

Czy mężczyźni lubią całowanie po szyi? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy mężczyźni lubią całowanie po szyi?

Napisał(a): ~dana -

Uwielbiam całowanie po szyi, serio. Jest to niesamowicie przyjemna dla mnie forma pieszczot. Raz - lubię, kiedy mężczyzna całuje mnie po szyi, ale dwa - sama też uwielbiam całowanie po szyi mojego mężczyzny. Myślę, że jest to niesamowicie erotyczne i sensualne doznanie. Zastanawiam się czy dla mężczyzn to jest równie przyjemne jak dla kobiet. Powiem szczerze, że jeszcze nie spotkałam kobiety, która powiedziałaby, że nie lubi całowania po szyi. A mam psiapsiółek wiele ;). No to jak to jest? Chętnie przyjmę opinię o doświadczeniach zarówno pań jak i panów.

Re: Czy mężczyźni lubią całowanie po szyi?

Napisał(a): Gośka -

Najbardziej lubię całowanie właśnie szyi,bardzo mnie podnieca. A w jakimś poradniku znalazłam, że u faceta erogennym punktem jest przestrzeń między żuchwą a jabłkiem Adama, szczególnie podczas dotyku językiem. Sprawdziłam - na mojego faceta działa, ale to nie znaczy, że każdy może mieć takie same doznania.

Napisał(a): gość -

Lubię bardzo ale to bardzo jak mi MEN liże kręgosłup od karku po samą kość ogonową 😁 weekend się zaczął tak więc większa część Polaków będzie się miziac tej nocy😋 ja to wolę w dzień na stole ,nogi na pagony i ruchy energiczne ,polecam 😁

Napisał(a): Marek -

Moja żona jest szalona w tych sprawach
Czasem zastanawiam się skąd ona czerpie te wszystkie nowości które później przenosi do naszej sypialni
Kiedyś widziałem jak ogląda różne filmy XXX no i powiem szczerze że skubana dobrze pracuje nad naszym pożyciem seksualnym ,są momenty kiedy nie nadążam za nią ,seks na pralce czy na szybko przy blacie kuchennym a nawet w piwnicy na węglu to było zajebiste ,kurła jak to opisuję to mi momentalnie staje ,mam blisko 50 a ciągle mogę z nią szaleć i nigdy mi się nie znudzi bo jest moja kochana kocicą
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mężczyźni lubią całowanie po szyi?