64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń963
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +0
64 ppt ?

Czy mozna kogos kochac i nienawidziec jednoczesnie? (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy mozna kogos kochac i nienawidziec jednoczesnie?

Napisał(a): yeti48 -

Air842 Nie sadze kochac jest kochac ..........nienawidziec jest nienawidziec ...ale jedno jest pewne ,ze ludzie poprostu nie moga byc ze soba .......
Cóż, są schorzenia, w których silne uczucia są trudne do odróżninia... Tam to jest jak najbardziej możliwe.

Napisał(a): Air842 -

yeti48
Air842 Nie sadze kochac jest kochac ..........nienawidziec jest nienawidziec ...ale jedno jest pewne ,ze ludzie poprostu nie moga byc ze soba .......
Cóż, są schorzenia, w których silne uczucia są trudne do odróżninia... Tam to jest jak najbardziej możliwe.
Nie komplikuje sobie zycia . nauczylam sie------ kochac jest w takiej formie...)). a nienawidziec w takiej(( posredniakow nie szukam ,, jak nie jest tak to mowie . to mnie nie ma ..

Napisał(a): yeti48 -

Air842

Nie komplikuje sobie zycia . nauczylam sie------ kochac jest w takiej formie...)). a nienawidziec w takiej(( posredniakow nie szukam ,, jak nie jest tak to mowie . to mnie nie ma ..
Ha...
Większość ludzi rzadko kiedy jednocześnie kocha i nienawidzi tę samą osobę.
Na szczęście.
Strach pomysleć, gdyby co drugi z nas był jak ten Dr Jekyll i Mr Hyde.

Napisał(a): ~justa -

można kochać i nienawidzieć ale dwie różne osoby na przykład : jest dwóch facetów co o ciebie walczy jeden ci sie bardzo podoba drugi nie ,do jednego cos czujesz drugiego nienawidzisz tak samo jest u facetów albo jedna kobieta albo druga kobieta.

Napisał(a): gość -

Czasem wystarczy dobry nauczyciel 😁
Sztuk mistrz jedyny w swoim rodzaju
Który sam ciągle udoskonala swoje umiejętności aby przekazać je prawie za free😁osobiście szanuje takich ludzi co mnie czegoś nauczyli nie koniecznie dobrego 😋to w życiu też jest potrzebne dla równowagi.

Napisał(a): Zenobia45 -

gość Czasem wystarczy dobry nauczyciel 😁
Sztuk mistrz jedyny w swoim rodzaju
Który sam ciągle udoskonala swoje umiejętności aby przekazać je prawie za free😁osobiście szanuje takich ludzi co mnie czegoś nauczyli nie koniecznie dobrego 😋to w życiu też jest potrzebne dla równowagi.
Szanujesz za całokształt? Czy tylko w tym wybranym zakresie?

Napisał(a): gość -

Myślę że wzyciu po mimo warto zostać sobą 😉bez urazy ale moja maska w dalszym ciągu przylega właściwie i nikt nie jest wstanie jej zerwać
A jeśli ktoś bardzo mnie nienawidzi to mam odpowiedz ☺kocham siebie i mam się dobrze 😁

Napisał(a): Zenobia45 -

gość Myślę że wzyciu po mimo warto zostać sobą 😉bez urazy ale moja maska w dalszym ciągu przylega właściwie i nikt nie jest wstanie jej zerwać
A jeśli ktoś bardzo mnie nienawidzi to mam odpowiedz ☺kocham siebie i mam się dobrze 😁
To nie była odp na pytanie, ale post mnie satysfakcjonuje.

Napisał(a): Air842 -

Zenobia45
gość Myślę że wzyciu po mimo warto zostać sobą 😉bez urazy ale moja maska w dalszym ciągu przylega właściwie i nikt nie jest wstanie jej zerwać
To nie była odp na pytanie, ale post mnie satysfakcjonuje.
Wymadrzyl sie... nienawisc i za to sie kochac ? Nie lubie jak mnie ludzie nienawidza , bo to znaczy ,ze gdzies sie gubie i odbiegam od normy ..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mozna kogos kochac i nienawidziec jednoczesnie?