Reklama

49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
49 ppt ?

Czy mozna podsłuchiwac pracowników? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy mozna podsłuchiwac pracowników?

Napisał(a): -

witam !
szef zalozyl podsluch w pomieszczeniach firmy i nawet sie z tym specjalnie nie kryje powiedzial tez ze rozmowy telefoniczne sa nagrywane! ok rozmowy telefoniczne niech se nagrywa ale czy mozna mu podsluchiwac nasze prywatne
rozmowy w pracy?
czy w pracy mozemy rozmawiac na tematy prywatne czy tylko firmowe? czy mozna cos z tym zrobic ?
nie wiem czy rozmowy w pomieszczeniach sa nagrywne ale sam fakt ze wiemy o istnieniu tych urzadzen budzi niepokoj
z gory dziekuje za odpowiedz
INTERIA.PL

Re: Czy mozna podsłuchiwac pracowników?

witam, ja też jestem szefem , założyłam podsłuch w firmie w sytuacji tzw awaryjnej , kiedy obudziłam się z ryjkiem w nocniku , rozmowy prywatne mnie nie interesują , ale jeśli pracownik cię np okrada to jakie masz wyjscie ?

Tak się składa że pracodawca ma prawo założyć podsłuch w swojej firmie i podsłuchiwać pracowników, pod warunkiem że pracownicy zostaną wcześniej o tym poinformowani nawet jest na to paragraf , także pozostaje ci tylko uważać co i do kogo mówisz.

Sukasz profesjonalnego sprzet w zakresie szpiegowskim? Wejdz i sprawdz nasza oferte na stronie www.spy-shop.pl,. Znajdziesz tutaj wszelkie urządzenia do inwigilacji, kontr inwigilacji, monitoringu, nadzoru, pozyskiwania i ochrony informacji.

pewu49 Absolutnie nie,można objąć monitoringiem,ale podsłuchiwanie jest nie tylko jest wstrętne moralnie ale o ile wiem to grozi za to odpowiedzialność karna.
Mylisz się , odsłuchiwanie w miejscu pracy jest tylko wtedy zabronione gdy dzieje się bez wiedzy pracowników, a i tak nie podlega odpowiedzialnosci karnej tylko cywilnej, tutaj dotyczy rozmów telefnicznych a zatem pracodawca chroni się przed prywatnymi rozmowami pracowników, co innego gdyby podsłuchiwał rozmowy pracowników w trakcie czynności w pracy lub w okresie przerwy, wtedy jest to zabronione, ale i tak nie podlega odp karnej.

gdyby każdy pracownik normalnie zarabiał a nie marne 1200 to by nie kombinował na boku tak jak w przypadku milki... a każdy taki mały wielki prywaciarz rznie jak się da każdego pracownika gdzie tylko może i kiedy tylko może... a podsłuch jest nielegalny....
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Czy pracodawca moze zalozyc podsluch
  • czy pracodawca moe zaoy podsuch w pracy
  • czy mona podsuchiwa
  • podsuch w pracy bez wiedzy pracownika
  • podsuch w firmie
  • czy pracodawcy mog zakada pracownikowi podsuch w samochodzie?
  • podsuchiwanie pracownikw
  • czy pracodawca moe podsuchiwa pracownika
  • czy mozna sprawdzic zalozenie podsluchu
  • potsuch w pracy czy mona
Do góry strony: Czy mozna podsłuchiwac pracowników?