22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +61
22 ppt ?

Czy najgorszy sort nawiedziła jakakolwiek refleksja po nowych taśmach? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy najgorszy sort nawiedziła jakakolwiek refleksja po nowych taśmach?

Napisał(a): SaturdayTwelve -

takie pytanko do najgorszego kierowane

zmieniło się coś? jakieś tryby myślenia ruszyły? debil,żulik,10000 euro za zegarek to jak za darmo,potem normalnie mu wbijasz nóż w plecy -- ktoś coś?

czy jest jak było że pis to zuuuooo?
INTERIA.PL

Re: Czy najgorszy sort nawiedziła jakakolwiek refleksja po nowych taśmach?

Napisał(a): GorolspozaTatyr -

Niewiele w nich sensacji,
jedynie potwierdzają znaną już prawdę o moralnej mizerii POlszewickiej wierchuszki.

Sikorski okazał się zerem,
jaki Schetyna jest każdy widzi ale przesadził "fachman" od spraw zagranicznych
- za takiego go zresztą miałem od dawna,
górala nos i sposób postępowania zdRadka.
Teraz mam jasność,
za kogo ten "gostek" był uważany i jak oceniany w świecie dyplomacji.

Napisał(a): SaturdayTwelve -

GorolspozaTatyr Niewiele w nich sensacji,
jedynie potwierdzają znaną już prawdę o moralnej mizerii POlszewickiej wierchuszki.

Sikorski okazał się zerem,
jaki Schetyna jest każdy widzi ale przesadził "fachman" od spraw zagranicznych
- za takiego go zresztą miałem od dawna,
górala nos i sposób postępowania zdRadka.
Teraz mam jasność,
za kogo ten "gostek" był uważany i jak oceniany w świecie dyplomacji.

masz racje że nic nowego nie wnoszą ale dla mnie i dla ciebie i dla ludzi którzy wiedzą czym jest partia oszołomów

ale może dla sortu coś nowego wniosło bo wnieść powinno. całe życie egzystować w oparach wariactwa nienawiści do Pisu i być ślepym na łajdactwo posrańców?

Napisał(a): Kajetana -

A Wam trybiki ruszyły po grze Dudy i Kaczora i jak z innych robia durni, nawet z PiSowcow? Czy nadal nie?
To polityka....nie liczcie na uczciwość. Tylko na dyplomacje co najwyżej. Choć i jej coraz mniej.

Napisał(a): Judas -

Kajetana A Wam trybiki ruszyły po grze Dudy i Kaczora i jak z innych robia durni, nawet z PiSowcow? Czy nadal nie?
To polityka....nie liczcie na uczciwość. Tylko na dyplomacje co najwyżej. Choć i jej coraz mniej.
W PiSie to już idą na zęby i pazury wyrywając sobie nawzajem pomysły na łupienie ludu i szybszą dewastację tego co jeszcze nie zniszczone.

Pod płaszczykiem walki z ubecją i komunistami wyrywają sobie najsmakowitsze kąski do utycia.

Napisał(a): egle -

tak ruszyly trybiki, jak bardzo pis strach ogarnia, ze jednak ten lud nie taki glupi i nie wszystko kupuje, wiec trzeba dolozyc....

w pisie to niby lepiej? na stodole Szyszki to tasmy braklo? Morawiecki to pewnie ma zakaz bujania sie po knajpach, bo biednemu Kowalskiemu kapcie by do samej piwnicy spadly, gdyby sie dowiedzial, jak sie robi, by spolki panstwowe notowaly zysku bez zysku zadnego...

a Ziobro to kiedys noza Kaczynskiemu nie wbijal?

o Schetynie co mysla ludzie to wszyscy wiedza,.... zadna nowosc
a propo zegarka, to proponuje nadgarski pisowskich poslow ogladac, ostatnio mi mignal taki tez calkiem perelka wsrod koneserow, ciekawa czy do US zgloszona....

koniec refleksji

podpisano: gorszy sort
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy najgorszy sort nawiedziła jakakolwiek refleksja po nowych taśmach?